Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2008-04-05, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Alan Plavin 
 Augustinas Narkis 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Plavin, A.Narkis      
 16       ->      
   A.Plavin, A.Narkis    
 9   Rimvydas Benetis 
 Martynas Gaidjurgis 
    21:2  21:6    
 A.Muižininkas, T.Perminas      
 8   Audrius Muižininkas 
 Tadas Perminas 
  21:11  21:12      
     A.Plavin, A.Narkis  
 5   Lukas Kontrimas 
 Ignas Reznikas 
      21:8  21:10  
 L.Kontrimas, I.Reznikas      
 12       ->      
   L.Rimkus, L.Sparnauskis    
 13         21:8  22:20    
 L.Rimkus, L.Sparnauskis      
 4   Lukas Rimkus 
 Laurynas Sparnauskis 
  ->       1-a vieta
       A.Plavin, A.Narkis
 3   Martynas Prevelis 
 Tautvydas Raila 
        21:13  21:18
 M.Prevelis, T.Raila      
 14       ->      
   M.Prevelis, T.Raila    
 11   Mantvydas Dapšys 
 Mindaugas Jonušys 
    21:11  21:12    
 K.Bartoševičius, S.Jocys      
 6   Karolis Bartoševičius 
 Simonas Jocys 
  21:5  21:8      
     P.Bartušis, T.Liorančas  
 7   Gytis Bernotas 
 Lukas Genutis 
      15:21  21:12  21:14  
 G.Bernotas, L.Genutis      
 10   Domantas Bartušis 
 Eimantas Lindžius 
  21:7  21:10      
   P.Bartušis, T.Liorančas    
 15         21:6  21:8    
 P.Bartušis, T.Liorančas      
 2   Povilas Bartušis 
 Tautvydas Liorančas 
  ->    L.Rimkus, L.Sparnauskis   3-a vieta
       M.Prevelis, T.Raila
       M.Prevelis, T.Raila   21:17  21:17
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Muižininkas, T.Perminas    
     L.Kontrimas, I.Reznikas  
     L.Kontrimas, I.Reznikas   21:6  21:6   5-a vieta
       K.Bartoševičius, S.Jocys
     K.Bartoševičius, S.Jocys     21:14  21:16
     K.Bartoševičius, S.Jocys  
     G.Bernotas, L.Genutis   21:10  21:10  
         
         
       A.Muižininkas, T.Perminas   7-a vieta
       G.Bernotas, L.Genutis
       G.Bernotas, L.Genutis   21:10  21:5
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Benetis, M.Gaidjurgis    
   R.Benetis, M.Gaidjurgis   ->    
     R.Benetis, M.Gaidjurgis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       D.Bartušis, E.Lindžius
        21:16  21:16
   M.Dapšys, M.Jonušys    
   M.Dapšys, M.Jonušys   ->    
     D.Bartušis, E.Lindžius  
   D.Bartušis, E.Lindžius     21:13  21:14  
   D.Bartušis, E.Lindžius    
    ->    
         
        11-a vieta
       M.Dapšys, M.Jonušys
       M.Dapšys, M.Jonušys   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 106 107 
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.