Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras, skirtas generolo Jono Žemaičio 100-osioms gimimo metinėms paminėti, Data: 2009-03-28, Vieta: Vilnius, LKA sporto salė  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Rimas Lavrukaitis 
 Gediminas Gresevičius 
  Dėl 1-16 vietos        
 R.Lavrukaitis, G.Gresevičius        
 32       ->        
   R.Lavrukaitis, G.Gresevičius      
 17  Karolis Poškus 
 Jonas Kadziauskas 
    21:14  21:14      
 V.Trakimas, V.Jasiūnas        
 16  Vytautas Trakimas 
 Viktor Jasiūnas 
  21:12  16:21  21:10        
     R.Lavrukaitis, G.Gresevičius    
 9  Roman Antipenkov 
 Jonas Pocius 
      21:15  21:9    
 R.Antipenkov, J.Pocius        
 24       ->        
   R.Antipenkov, J.Pocius      
 25         21:11  21:14      
 R.Kanapeckas, V.Tolstoj        
 8  Romualdas Kanapeckas 
 Vasilij Tolstoj 
  ->        
       R.Lavrukaitis, G.Gresevičius  
 5  Valentinas Golubevas 
 Algimantas Plytnikas 
        21:16  21:18  
 V.Golubevas, A.Plytnikas        
 28       ->        
   V.Golubevas, A.Plytnikas      
 21         21:15  21:10      
 V.Drazdauskas, G.Jaugielavičius        
 12  Vytautas Drazdauskas 
 Gintautas Jaugielavičius 
  ->        
     R.Kavaliauskas, V.Pratusevičius    
 13  Marius Šlaustas 
 Gintautas Šironas 
      21:18  21:17    
 M.Šlaustas, G.Šironas        
 20       ->        
   R.Kavaliauskas, V.Pratusevičius      
 29         21:12  21:14      
 R.Kavaliauskas, V.Pratusevičius        
 4  Ramūnas Kavaliauskas 
 Vilmantas Pratusevičius 
  ->         1-a vieta
         Š.Atkočiūnas, L.Vaškevičius
 3  Šarūnas Atkočiūnas 
 Laimonas Vaškevičius 
          21:15  21:9
 Š.Atkočiūnas, L.Vaškevičius        
 30       ->        
   Š.Atkočiūnas, L.Vaškevičius      
 19         17:21  21:9  21:11      
 O.Kučinskas, V.Karvel        
 14  Ovidijus Kučinskas 
 Viktorija Karvel 
  ->        
     Š.Atkočiūnas, L.Vaškevičius    
 11  Saulius Ignatavičius 
 Igor Movšovič 
      21:9  21:14    
 S.Ignatavičius, I.Movšovič        
 22       ->        
   V.Bagdanavičius, K.Vaitonis      
 27         21:18  21:19      
 V.Bagdanavičius, K.Vaitonis        
 6  Valentinas Bagdanavičius 
 Kęstutis Vaitonis 
  ->        
       Š.Atkočiūnas, L.Vaškevičius  
 7  Arvydas Vanagas 
 Ramūnas Vaitkus 
        21:19  16:21  21:9  
 A.Vanagas, R.Vaitkus        
 26       ->        
   A.Vanagas, R.Vaitkus      
 23         21:12  21:10      
 J.Masaitis, S.Martinėnas        
 10  Julius Masaitis 
 Saulius Martinėnas 
  ->        
     M.Dagilis, G.Miestauskas    
 15  Mantvydas Lasinskas 
 Mindaugas Šereiva 
      21:12  21:12    
 M.Lasinskas, M.Šereiva        
 18  Tomas Martinkus 
 Aivaras Jasiulis 
  21:12  19:21  21:15      R.Kavaliauskas, V.Pratusevičius   3-a vieta
   M.Dagilis, G.Miestauskas    M.Dagilis, G.Miestauskas
 31         21:6  21:12    M.Dagilis, G.Miestauskas   23:21  27:25
 M.Dagilis, G.Miestauskas        
 2  Mindaugas Dagilis 
 Giedrius Miestauskas 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Antipenkov, J.Pocius    
       R.Antipenkov, J.Pocius  
       V.Golubevas, A.Plytnikas   23:21  21:19   5-a vieta
         R.Antipenkov, J.Pocius
       V.Bagdanavičius, K.Vaitonis     21:16  24:22
       A.Vanagas, R.Vaitkus  
       A.Vanagas, R.Vaitkus   21:14  11:21  21:12  
           
           
         V.Golubevas, A.Plytnikas   7-a vieta
         V.Bagdanavičius, K.Vaitonis
         V.Bagdanavičius, K.Vaitonis   22:20  21:15
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Trakimas, V.Jasiūnas      
     V.Trakimas, V.Jasiūnas    
     R.Kanapeckas, V.Tolstoj   21:10  21:16    
       V.Trakimas, V.Jasiūnas  
     V.Drazdauskas, G.Jaugielavičius     22:20  21:16  
     V.Drazdauskas, G.Jaugielavičius    
     M.Šlaustas, G.Šironas   21:15  21:13     9-a vieta
         V.Trakimas, V.Jasiūnas
     O.Kučinskas, V.Karvel       22:20  25:23
     S.Ignatavičius, I.Movšovič    
     S.Ignatavičius, I.Movšovič   21:11  21:19    
       S.Ignatavičius, I.Movšovič  
     J.Masaitis, S.Martinėnas     21:17  21:17  
     M.Lasinskas, M.Šereiva    
     M.Lasinskas, M.Šereiva   21:15  21:13    
           
         V.Drazdauskas, G.Jaugielavičius   11-a vieta
         V.Drazdauskas, G.Jaugielavičius
         M.Lasinskas, M.Šereiva   21:17  19:21  21:16
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Kanapeckas, V.Tolstoj    
       R.Kanapeckas, V.Tolstoj  
       M.Šlaustas, G.Šironas   19:21  21:13  21:11   13-a vieta
         O.Kučinskas, V.Karvel
       O.Kučinskas, V.Karvel     21:9  23:21
       O.Kučinskas, V.Karvel  
       J.Masaitis, S.Martinėnas   21:15  21:17  
           
           
         M.Šlaustas, G.Šironas   15-a vieta
         J.Masaitis, S.Martinėnas
    Dėl 17-32 vietos      J.Masaitis, S.Martinėnas   21:16  21:14
         
   K.Poškus, J.Kadziauskas      
   K.Poškus, J.Kadziauskas   ->      
     K.Poškus, J.Kadziauskas    
      ->    
   .      
    ->      
       K.Poškus, J.Kadziauskas  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         K.Poškus, J.Kadziauskas
          21:15  16:21  22:20
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       T.Martinkus, A.Jasiulis  
        ->  
   .      
    ->      
     T.Martinkus, A.Jasiulis    
   T.Martinkus, A.Jasiulis     ->    
   T.Martinkus, A.Jasiulis      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 111 112 
Kauno Grand Prix 2009 (8 turas)
2009-10-03 10:00 2009-10-03 20:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (Cs grupė)
2009-09-27 10:00 2009-09-27 18:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-09-26 10:00 2009-09-26 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2009-09-13 11:00 2009-09-13 16:00
Kretinga
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas)
2009-09-12 10:00 2009-09-12 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009
2009-09-05 15:20 2009-09-06 13:30
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Iki sezoninis badmintono turnyras Vilniuje
2009-08-16 11:00 2009-08-16 17:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (6 turas)
2009-06-28 10:00 2009-06-28 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
VIII Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
2009-06-27 09:00 2009-06-27 19:45
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo aka ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-06-20 12:00 2009-06-21 14:00
Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.