Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2009-03-28, Vieta: Sporto kompleksas "Bastilija", Tauragė  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 30, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-03-28 2009-03-28 2009-03-28 2009-03-29 2009-03-29  
 1  Tautvydas Liorančas    Dėl 1-16 vietos        
 T.Liorančas        
 32       ->        
  [31] 14:00   T.Liorančas      
 17  Mykolas Šermukšnis      21:14  21:15 [24']      
[1] 12:00   M.Šermukšnis        
 16  Giedrius Dima    21:18  21:9 [15']        
    [92] 18:00   T.Liorančas    
 9  Renaldas Šileris        21:15  21:10 [23']    
[2] 12:00   R.Šileris        
 24  Domantas Bartušis    21:10  21:12 [12']        
  [32] 14:00   L.Sparnauskis      
 25  Ignas Zdanavičius      21:17  21:18 [26']      
[3] 12:00   L.Sparnauskis        
 8  Laurynas Sparnauskis    21:2  21:6 [10']        
      [142] 09:30   T.Liorančas  
 5  Lukas Kontrimas          21:19  18:21  23:21 [42']  
[4] 12:00   L.Kontrimas        
 28  Karolis Statauskas    21:5  21:8 [10']        
  [33] 14:00   L.Kontrimas      
 21  Audrius Muižininkas      21:16  21:13 [19']      
[5] 12:00   K.Narkevičius        
 12  Karolis Narkevičius    21:19  21:10 [16']        
    [93] 18:00   L.Kontrimas    
 13  Ernestas Dima        21:16  19:21  21:19 [43']    
[6] 12:20   E.Dima        
 20  Robertas Andrijauskas    21:16  21:15 [17']        
  [34] 14:00   M.Atkočaitis      
 29  Juras Šulcas      21:5  21:7 [17']      
[7] 12:20   M.Atkočaitis        
 4  Martynas Atkočaitis    21:8  21:4 [14']         1-a vieta
        [162] 10:50   T.Liorančas
 3  Tautvydas Raila            21:15  21:6 [25']
[8] 12:20   T.Raila        
 30  Gabrielius Rusteika    21:2  21:4 [14']        
  [35] 14:00   T.Raila      
 19  Simas Viskontas      21:6  21:11 [18']      
[9] 12:20   S.Viskontas        
 14  Dominykas Juškys    21:17  21:13 [21']        
    [94] 18:00   T.Raila    
 11  Nedas Bičkovas        21:18  21:10 [13']    
[10] 12:20   N.Bičkovas        
 22  Mantvydas Dapšys    21:6  21:6 [19']        
  [36] 14:20   M.Golubevas      
 27  Eimantas Zdanavičius      20:22  21:11  21:14 [33']      
[11] 12:40   M.Golubevas        
 6  Michailas Golubevas    21:8  21:7 [19']        
      [143] 09:30   I.Reznikas  
 7  Ignas Reznikas          15:21  21:8  21:16 [32']  
[12] 12:40   I.Reznikas        
 26  Domantas Orentas    21:2  21:4 [19']        
  [37] 14:20   I.Reznikas      
 23  Lukas Andriūšis      21:8  21:5 [20']      
[13] 12:40   V.Prevelis        
 10  Vaidotas Prevelis    21:11  21:7 [16']        
    [95] 18:00   I.Reznikas    
 15  Lukas Kavaliauskas        21:6  21:15 [21']    
[14] 12:40   P.Ivanauskas        
 18  Paulius Ivanauskas    21:19  22:20 [19']      L.Kontrimas   3-a vieta
  [38] 14:20   L.Rimkus   [163] 10:50   T.Raila
 31         21:19  21:3 [22']    T.Raila   21:17  21:18 [26']
 L.Rimkus        
 2  Lukas Rimkus    ->     Dėl 5-8 vietos    
       L.Sparnauskis    
      [144] 09:30   M.Atkočaitis  
       M.Atkočaitis   21:8  21:4 [15']   5-a vieta
        [164] 10:50   L.Rimkus
       M.Golubevas     21:17  21:23  21:18 [44']
      [145] 09:30   L.Rimkus  
       L.Rimkus   21:18  22:20 [23']  
           
           
         L.Sparnauskis   7-a vieta
        [165] 10:50   M.Golubevas
         M.Golubevas   19:21  21:17  21:19 [34']
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Šermukšnis      
    [96] 18:20   R.Šileris    
     R.Šileris   17:21  21:16  21:16 [37']    
      [146] 09:30   R.Šileris  
     K.Narkevičius     24:22  21:18 [29']  
    [97] 18:20   E.Dima    
     E.Dima   21:12  21:14 [25']     9-a vieta
        [166] 10:50   R.Šileris
     S.Viskontas       21:9  24:26  21:17 [35']
    [98] 18:20   N.Bičkovas    
     N.Bičkovas   21:10  21:9 [12']    
      [147] 09:50   V.Prevelis  
     V.Prevelis     21:18  21:17 [28']  
    [99] 18:20   V.Prevelis    
     P.Ivanauskas   21:13  21:8 [23']    
           
         E.Dima   11-a vieta
        [167] 11:10   N.Bičkovas
         N.Bičkovas   21:13  26:24 [23']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Šermukšnis    
      [148] 09:50   M.Šermukšnis  
       K.Narkevičius   21:19  21:11 [16']   13-a vieta
        [168] 11:10   M.Šermukšnis
       S.Viskontas     21:19  21:13 [20']
      [149] 09:50   P.Ivanauskas  
       P.Ivanauskas   21:13  13:21  21:17 [29']  
           
           
         K.Narkevičius   15-a vieta
        [169] 11:10   K.Narkevičius
    Dėl 17-32 vietos      S.Viskontas   20:22  21:14  21:10 [26']
         
   G.Dima      
   G.Dima   ->      
    [100] 18:20   G.Dima    
   D.Bartušis     21:12  14:21  21:19 [23']    
  [39] 14:20   D.Bartušis      
   I.Zdanavičius   21:2  21:5 [13']      
      [150] 09:50   G.Dima  
   K.Statauskas       17:21  21:15  21:13 [28']  
  [40] 14:20   A.Muižininkas      
   A.Muižininkas   21:14  21:14 [19']      
    [101] 18:40   R.Andrijauskas    
   R.Andrijauskas     21:10  21:13 [18']    
  [41] 14:40   R.Andrijauskas      
   J.Šulcas   21:14  21:17 [23']       17-a vieta
        [170] 11:10   G.Dima
   G.Rusteika         21:12  21:13 [25']
  [42] 14:40   D.Juškys      
   D.Juškys   21:18  21:19 [21']      
    [102] 18:40   E.Zdanavičius    
   M.Dapšys     21:17  21:19 [23']    
  [43] 14:40   E.Zdanavičius      
   E.Zdanavičius   15:21  21:19  21:15 [28']      
      [151] 09:50   L.Kavaliauskas  
   D.Orentas       21:11  21:12 [21']  
  [44] 14:40   L.Andriūšis      
   L.Andriūšis   21:11  21:18 [21']      
    [103] 18:40   L.Kavaliauskas    
   L.Kavaliauskas     21:12  21:14 [22']    
   L.Kavaliauskas      
    ->    R.Andrijauskas   19-a vieta
        [171] 11:10   R.Andrijauskas
         E.Zdanavičius   21:15  21:11 [21']
           
        Dėl 21-24 vietos    
       D.Bartušis    
      [152] 10:10   A.Muižininkas  
       A.Muižininkas   21:14  8:21  21:16 [24']   21-a vieta
        [172] 11:30   L.Andriūšis
       D.Juškys     19:21  21:11  24:22 [30']
      [153] 10:10   L.Andriūšis  
       L.Andriūšis   21:17  15:21  21:11 [30']  
           
           
         D.Bartušis   23-a vieta
        [173] 11:30   D.Juškys
         D.Juškys   10:21  21:14  21:19 [29']
      Dėl 25-32 vietos      
         
     I.Zdanavičius    
     I.Zdanavičius   ->    
      [154] 10:10   J.Šulcas  
     K.Statauskas     21:8  21:10 [13']  
    [104] 18:40   J.Šulcas    
     J.Šulcas   8:21  21:14  21:10 [23']     25-a vieta
        [174] 11:30   G.Rusteika
     G.Rusteika       11:21  21:13  21:18 [31']
    [105] 18:40   G.Rusteika    
     M.Dapšys   21:4  21:14 [18']    
       G.Rusteika  
     D.Orentas       B/Ž  
     D.Orentas    
      ->    
           
         I.Zdanavičius   27-a vieta
        [175] 11:30   I.Zdanavičius
         D.Orentas     B/Ž
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
      [155] 10:10   K.Statauskas  
       K.Statauskas   ->   29-a vieta
        [176] 11:30   K.Statauskas
       M.Dapšys     21:8  21:18 [20']
       M.Dapšys  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 111 112 
Kauno Grand Prix 2009 (8 turas)
2009-10-03 10:00 2009-10-03 20:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (Cs grupė)
2009-09-27 10:00 2009-09-27 18:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-09-26 10:00 2009-09-26 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2009-09-13 11:00 2009-09-13 16:00
Kretinga
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas)
2009-09-12 10:00 2009-09-12 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009
2009-09-05 15:20 2009-09-06 13:30
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Iki sezoninis badmintono turnyras Vilniuje
2009-08-16 11:00 2009-08-16 17:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (6 turas)
2009-06-28 10:00 2009-06-28 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
VIII Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
2009-06-27 09:00 2009-06-27 19:45
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo aka ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-06-20 12:00 2009-06-21 14:00
Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.