Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2009-03-28, Vieta: Sporto kompleksas "Bastilija", Tauragė  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 27, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-03-28 2009-03-28 2009-03-28 2009-03-29 2009-03-29  
 1  Agnė Kupliauskaitė    Dėl 1-16 vietos        
[15] 12:40   A.Kupliauskaitė        
 32       ->        
  [45] 14:40   A.Kupliauskaitė      
 17  Evelina Šiušytė      21:10  21:8 [25']      
[16] 13:00   E.Šiušytė        
 16  Gabija Narvilaitė    21:18  21:16 [21']        
    [64] 16:00   A.Kupliauskaitė    
 9  Ieva Gaidė        21:3  21:2 [13']    
[17] 13:00   I.Gaidė        
 24  Deimantė Ubytė    21:8  21:3 [23']        
  [46] 15:00   G.Janušonytė      
 25  Lilija Genutytė      13:21  21:17  21:12 [27']      
[18] 13:00   G.Janušonytė        
 8  Gabrielė Janušonytė    21:13  21:15 [7']        
      [183] 12:10   A.Kupliauskaitė  
 5  Goda Krivonosovaitė          21:11  21:12 [26']  
[19] 13:00   G.Krivonosovaitė        
 28       ->        
  [47] 15:00   G.Krivonosovaitė      
 21  Monika Augustaitytė      21:6  21:9 [16']      
[20] 13:00   M.Juškytė        
 12  Monika Juškytė    21:14  21:16 [21']        
    [65] 16:00   G.Gečaitė    
 13  Vaiva Žymantaitė        21:18  21:7 [22']    
[21] 13:20   V.Žymantaitė        
 20  Ugnė Graužinytė      B/Ž        
  [48] 15:00   G.Gečaitė      
 29         21:18  21:17 [17']      
[22] 13:20   G.Gečaitė        
 4  Gintarė Gečaitė    ->         1-a vieta
        [203] 13:30   A.Kupliauskaitė
 3  Dominyka Bortnikaitė            19:21  21:17  21:10 [28']
[23] 13:20   D.Bortnikaitė        
 30       ->        
  [49] 15:00   D.Bortnikaitė      
 19  Brigita Ravinkaitė      21:4  21:5 [13']      
[24] 13:20   R.Aleksevičiūtė        
 14  Rebeka Aleksevičiūtė    16:21  21:12  21:12 [32']        
    [66] 16:20   D.Bortnikaitė    
 11  Dominyka Dragūnaitė        21:4  21:8 [16']    
[25] 13:20   D.Dragūnaitė        
 22  Miglė Kubiliūtė      B/Ž        
  [50] 15:00   D.Dragūnaitė      
 27  Laura Kupstaitė      21:16  22:20 [23']      
[26] 13:40   L.Kupstaitė        
 6  Gintarė Bilvardaitė    23:21  21:12 [17']        
      [184] 12:10   V.Salygina  
 7  Veronika Salygina          21:16  11:21  21:15 [36']  
[27] 13:40   V.Salygina        
 26  Ugnė Janušauskaitė    21:7  21:1 [10']        
  [51] 15:20   V.Salygina      
 23  Samanta Drungilaitė      21:7  21:7 [15']      
[28] 13:40   L.Bagdonaitė        
 10  Loreta Bagdonaitė    21:9  21:18 [18']        
    [67] 16:20   V.Salygina    
 15  Kristina Žalandauskaitė        21:9  20:22  21:13 [32']    
[29] 13:40   K.Žalandauskaitė        
 18  Karolina Šadbaraitė    21:4  21:4 [17']      G.Gečaitė   3-a vieta
  [52] 15:20   R.Ričkutė   [204] 13:30   D.Bortnikaitė
 31         21:14  21:6 [16']    D.Bortnikaitė   21:13  21:10 [16']
[30] 13:40   R.Ričkutė        
 2  Ramunė Ričkutė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Janušonytė    
      [185] 12:10   G.Krivonosovaitė  
       G.Krivonosovaitė   21:14  21:18 [21']   5-a vieta
        [205] 13:30   R.Ričkutė
       D.Dragūnaitė     21:6  21:11 [16']
      [186] 12:10   R.Ričkutė  
       R.Ričkutė   21:1  21:8 [14']  
           
           
         G.Janušonytė   7-a vieta
        [206] 13:30   D.Dragūnaitė
         D.Dragūnaitė   21:15  21:13 [22']
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Šiušytė      
    [68] 16:20   I.Gaidė    
     I.Gaidė   21:17  21:15 [22']    
      [187] 12:30   V.Žymantaitė  
     M.Juškytė     21:6  21:18 [18']  
    [69] 16:20   V.Žymantaitė    
     V.Žymantaitė   21:6  21:8 [17']     9-a vieta
        [207] 13:50   V.Žymantaitė
     R.Aleksevičiūtė       21:17  21:13 [21']
    [70] 16:20   R.Aleksevičiūtė    
     L.Kupstaitė   21:13  21:17 [20']    
      [188] 12:30   R.Aleksevičiūtė  
     L.Bagdonaitė     21:19  21:10 [18']  
    [71] 16:40   K.Žalandauskaitė    
     K.Žalandauskaitė   21:9  21:6 [15']    
           
         I.Gaidė   11-a vieta
        [208] 13:50   I.Gaidė
         K.Žalandauskaitė   21:8  21:14 [20']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Šiušytė    
      [189] 12:30   E.Šiušytė  
       M.Juškytė   21:7  21:9 [18']   13-a vieta
        [209] 13:50   E.Šiušytė
       L.Kupstaitė     21:8  21:9 [17']
      [190] 12:30   L.Kupstaitė  
       L.Bagdonaitė   21:15  21:12 [20']  
           
           
         M.Juškytė   15-a vieta
        [210] 13:50   L.Bagdonaitė
    Dėl 17-32 vietos      L.Bagdonaitė   21:19  21:10 [19']
         
   G.Narvilaitė      
   G.Narvilaitė   ->      
    [72] 16:40   G.Narvilaitė    
   D.Ubytė     21:10  21:11 [18']    
  [53] 15:20   D.Ubytė      
   L.Genutytė   21:18  14:21  26:24 [42']      
      [191] 12:30   G.Narvilaitė  
        21:16  21:17 [21']  
   M.Augustaitytė      
   M.Augustaitytė   ->      
    [73] 16:40   M.Augustaitytė    
   U.Graužinytė       B/Ž    
   U.Graužinytė      
    ->       17-a vieta
        [211] 13:50   B.Ravinkaitė
          21:15  21:8 [25']
   B.Ravinkaitė      
   B.Ravinkaitė   ->      
    [74] 16:40   B.Ravinkaitė    
   M.Kubiliūtė     21:18  21:12 [22']    
  [54] 15:20   G.Bilvardaitė      
   G.Bilvardaitė     B/Ž      
      [192] 12:50   B.Ravinkaitė  
   U.Janušauskaitė       21:12  21:13 [24']  
  [55] 15:20   U.Janušauskaitė      
   S.Drungilaitė   21:10  21:17 [19']      
    [75] 16:40   U.Janušauskaitė    
   K.Šadbaraitė     21:10  21:19 [22']    
   K.Šadbaraitė      
    ->    M.Augustaitytė   19-a vieta
        [212] 14:10   U.Janušauskaitė
         U.Janušauskaitė   21:17  21:16 [20']
           
        Dėl 21-24 vietos    
       D.Ubytė    
      [193] 12:50   D.Ubytė  
       U.Graužinytė     B/Ž   21-a vieta
        [213] 14:10   G.Bilvardaitė
       G.Bilvardaitė     21:3  21:13 [17']
      [194] 12:50   G.Bilvardaitė  
       K.Šadbaraitė   21:4  21:6 [21']  
           
           
         U.Graužinytė   23-a vieta
        [214] 14:10   K.Šadbaraitė
         K.Šadbaraitė     B/Ž
      Dėl 25-32 vietos      
         
     L.Genutytė    
     L.Genutytė   ->    
      [195] 12:50   L.Genutytė  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
        [215] 14:10   S.Drungilaitė
          21:13  21:17 [24']
    [76] 17:00   M.Kubiliūtė    
     M.Kubiliūtė   ->    
       S.Drungilaitė  
     S.Drungilaitė       B/Ž  
     S.Drungilaitė    
      ->    
           
          27-a vieta
         M.Kubiliūtė
         M.Kubiliūtė   ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 111 112 
Kauno Grand Prix 2009 (8 turas)
2009-10-03 10:00 2009-10-03 20:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (Cs grupė)
2009-09-27 10:00 2009-09-27 18:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-09-26 10:00 2009-09-26 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2009-09-13 11:00 2009-09-13 16:00
Kretinga
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas)
2009-09-12 10:00 2009-09-12 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009
2009-09-05 15:20 2009-09-06 13:30
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Iki sezoninis badmintono turnyras Vilniuje
2009-08-16 11:00 2009-08-16 17:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (6 turas)
2009-06-28 10:00 2009-06-28 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
VIII Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
2009-06-27 09:00 2009-06-27 19:45
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo aka ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-06-20 12:00 2009-06-21 14:00
Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.