Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2009-03-28, Vieta: Sporto kompleksas "Bastilija", Tauragė  
Grupė- U-15, Moterų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-03-28 2009-03-28 2009-03-29 2009-03-29  
 1  Gintarė Gečaitė 
 Ramunė Ričkutė 
  Dėl 1-8 vietos      
[84] 17:20   G.Gečaitė, R.Ričkutė      
 16       ->      
  [106] 19:00   G.Gečaitė, R.Ričkutė    
 9  Ugnė Janušauskaitė 
 Ieva Gaidė 
    21:19  21:12 [32']    
[85] 17:20   U.Janušauskaitė, I.Gaidė      
 8  Gabrielė Janušonytė 
 Brigita Ravinkaitė 
  21:13  21:18 [24']      
    [156] 10:10   V.Salygina, V.Žymantaitė  
 5  Veronika Salygina 
 Vaiva Žymantaitė 
      21:17  21:13 [20']  
[86] 17:40   V.Salygina, V.Žymantaitė      
 12  Laura Kupstaitė 
 Karolina Šadbaraitė 
  21:6  21:10 [20']      
  [107] 19:00   V.Salygina, V.Žymantaitė    
 13  Monika Augustaitytė 
 Samanta Drungilaitė 
    21:5  21:11 [16']    
[87] 17:40   D.Dragūnaitė, G.Krivonosovaitė      
 4  Dominyka Dragūnaitė 
 Goda Krivonosovaitė 
  21:13  21:8 [19']       1-a vieta
      [177] 11:50   D.Bortnikaitė, R.Aleksevičiūtė
 3  Dominyka Bortnikaitė 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
        21:12  22:24  21:18 [33']
[88] 17:40   D.Bortnikaitė, R.Aleksevičiūtė      
 14       ->      
  [108] 19:00   D.Bortnikaitė, R.Aleksevičiūtė    
 11  Evelina Šiušytė 
 Kristina Žalandauskaitė 
    21:13  21:10 [18']    
[89] 17:40   E.Šiušytė, K.Žalandauskaitė      
 6  Gintarė Bilvardaitė 
 Monika Juškytė 
  21:17  21:13 [27']      
    [157] 10:30   D.Bortnikaitė, R.Aleksevičiūtė  
 7  Loreta Bagdonaitė 
 Lilija Genutytė 
      21:13  21:17 [22']  
[90] 17:40   L.Bagdonaitė, L.Genutytė      
 10  Ugnė Graužinytė 
 Miglė Kubiliūtė 
    B/Ž      
  [109] 19:00   A.Kupliauskaitė, G.Narvilaitė    
 15         21:12  21:7 [22']    
[91] 18:00   A.Kupliauskaitė, G.Narvilaitė      
 2  Agnė Kupliauskaitė 
 Gabija Narvilaitė 
  ->    G.Gečaitė, R.Ričkutė   3-a vieta
      [178] 11:50   G.Gečaitė, R.Ričkutė
       A.Kupliauskaitė, G.Narvilaitė   21:12  21:8 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     U.Janušauskaitė, I.Gaidė    
    [158] 10:30   U.Janušauskaitė, I.Gaidė  
     D.Dragūnaitė, G.Krivonosovaitė   21:14  21:19 [25']   5-a vieta
      [179] 11:50   U.Janušauskaitė, I.Gaidė
     E.Šiušytė, K.Žalandauskaitė     21:15  21:16 [21']
    [159] 10:30   E.Šiušytė, K.Žalandauskaitė  
     L.Bagdonaitė, L.Genutytė   21:15  21:10 [10']  
         
         
       D.Dragūnaitė, G.Krivonosovaitė   7-a vieta
      [180] 11:50   D.Dragūnaitė, G.Krivonosovaitė
       L.Bagdonaitė, L.Genutytė   21:10  21:13 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Janušonytė, B.Ravinkaitė    
   G.Janušonytė, B.Ravinkaitė   ->    
    [160] 10:30   G.Janušonytė, B.Ravinkaitė  
   L.Kupstaitė, K.Šadbaraitė     21:10  21:9 [29']  
  [110] 19:00   L.Kupstaitė, K.Šadbaraitė    
   M.Augustaitytė, S.Drungilaitė   21:15  20:22  21:13 [38']     9-a vieta
      [181] 11:50   G.Janušonytė, B.Ravinkaitė
        21:14  21:11 [20']
   G.Bilvardaitė, M.Juškytė    
   G.Bilvardaitė, M.Juškytė   ->    
    [161] 10:30   G.Bilvardaitė, M.Juškytė  
   U.Graužinytė, M.Kubiliūtė       B/Ž  
   U.Graužinytė, M.Kubiliūtė    
    ->    
         
       L.Kupstaitė, K.Šadbaraitė   11-a vieta
      [182] 12:10   L.Kupstaitė, K.Šadbaraitė
       U.Graužinytė, M.Kubiliūtė     B/Ž
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Augustaitytė, S.Drungilaitė  
     M.Augustaitytė, S.Drungilaitė   ->   13-a vieta
       M.Augustaitytė, S.Drungilaitė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 111 112 
Kauno Grand Prix 2009 (8 turas)
2009-10-03 10:00 2009-10-03 20:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (Cs grupė)
2009-09-27 10:00 2009-09-27 18:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-09-26 10:00 2009-09-26 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2009-09-13 11:00 2009-09-13 16:00
Kretinga
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas)
2009-09-12 10:00 2009-09-12 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009
2009-09-05 15:20 2009-09-06 13:30
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Iki sezoninis badmintono turnyras Vilniuje
2009-08-16 11:00 2009-08-16 17:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (6 turas)
2009-06-28 10:00 2009-06-28 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
VIII Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
2009-06-27 09:00 2009-06-27 19:45
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo aka ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-06-20 12:00 2009-06-21 14:00
Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.