Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
6-asis Tauragės apskrities tarptautinis turnyras, Data: 2009-04-04, Vieta: Gaurės 27a, Tauragė  
Grupė- U-14, Moterų vienetas, dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-04-04 2009-04-04 2009-04-04 2009-04-04 2009-04-05  
 1   Justyna Lenczewska    Dėl 1-16 vietos        
 J.Lenczewska        
 32       ->        
  [45] 13:20   J.Lenczewska      
 17   Greta Palubinskytė      21:16  21:12 [15']      
[15] 11:40   B.Ravinkaitė        
 16   Brigita Ravinkaitė    21:3  21:7 [20']        
    [73] 15:00   J.Lenczewska    
 9   Dominyka Dragūnaitė        21:10  21:6 [20']    
[16] 11:40   M.Gavare        
 24   Marta Gavare    21:11  21:16 [23']        
  [46] 13:20   M.Gavare      
 25   Ugnė Graužinytė      21:6  21:7 [20']      
[17] 11:40   G.Janušonytė        
 8   Gabrielė Janušonytė    21:8  21:6 [14']        
      [107] 16:40   J.Lenczewska  
 5   Ieva Eglite          21:10  21:13 [29']  
[18] 11:40   I.Eglite        
 28   Neringa Žvirblytė    21:9  21:11 [20']        
  [47] 13:20   I.Eglite      
 21   Deimantė Sandaraitė      21:9  21:9 [19']      
[19] 12:00   L.Bagdonaitė        
 12   Loreta Bagdonaitė    21:13  21:6 [17']        
    [74] 15:00   I.Eglite    
 13   Izabela Kiezel        21:17  21:16 [24']    
[20] 12:00   I.Kiezel        
 20   Saulina Norgailaitė    21:9  21:1 [16']        
  [48] 13:40   I.Kiezel      
 29         21:6  21:8 [16']      
 G.Bilvardaitė        
 4   Gintarė Bilvardaitė    ->         1-a vieta
        [222] 11:00   M.Konieczna
 3   Goda Krivonosovaitė            21:13  21:15 [18']
 G.Krivonosovaitė        
 30       ->        
  [49] 13:40   A.Arnicane      
 19   Amanda Arnicane      21:11  21:17 [29']      
[21] 12:00   A.Arnicane        
 14   Gabija Narvilaitė    9:21  21:18  21:8 [22']        
    [75] 15:00   J.Romanova    
 11   Kristina Žalandauskaitė        21:7  21:5 [17']    
[22] 12:00   K.Žalandauskaitė        
 22   Ugnė Bernotaitė    21:8  21:3 [17']        
  [50] 13:40   J.Romanova      
 27   Laura Kupstaitė      21:8  21:9 [17']      
[23] 12:00   J.Romanova        
 6   Jekaterina Romanova    21:9  21:4 [20']        
      [108] 17:00   M.Konieczna  
 7   Ieva Gaidė          21:19  21:16 [49']  
[24] 12:00   I.Gaidė        
 26   Dominyka Rimkutė      B/Ž        
  [51] 13:40   R.Aleksevičiūtė      
 23   Greta Juozonytė      21:15  16:21  21:17 [31']      
[25] 12:20   R.Aleksevičiūtė        
 10   Rebeka Aleksevičiūtė    21:3  21:1 [16']        
    [76] 15:00   M.Konieczna    
 15   Karolina Šadbaraitė        21:12  21:9 [16']    
[26] 12:20   A.Saulite        
 18   Anna Saulite    21:9  19:21  21:6 [34']      I.Eglite   3-a vieta
  [52] 13:40   M.Konieczna   [223] 11:30   J.Romanova
 31         21:3  21:10 [20']    J.Romanova   22:20  23:21 [27']
 M.Konieczna        
 2   Magda Konieczna    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Gavare    
      [109] 17:00   I.Kiezel  
       I.Kiezel   21:12  21:11 [13']   5-a vieta
        [224] 11:30   I.Kiezel
       A.Arnicane     21:7  21:9 [20']
      [110] 17:00   A.Arnicane  
       R.Aleksevičiūtė   21:16  21:15 [24']  
           
           
         M.Gavare   7-a vieta
       
         R.Aleksevičiūtė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     B.Ravinkaitė      
    [77] 15:00   B.Ravinkaitė    
     G.Janušonytė   21:14  21:13 [23']    
      [111] 17:00   B.Ravinkaitė  
     L.Bagdonaitė     21:3  21:4 [15']  
    [78] 15:00   L.Bagdonaitė    
     G.Bilvardaitė   22:20  21:18 [24']     9-a vieta
        [225] 11:30   B.Ravinkaitė
     G.Krivonosovaitė       21:13  21:11 [32']
    [79] 15:20   G.Krivonosovaitė    
     K.Žalandauskaitė   21:7  21:17 [22']    
      [112] 17:00   I.Gaidė  
     I.Gaidė     21:16  18:21  21:18 [38']  
    [80] 15:20   I.Gaidė    
     A.Saulite   21:7  21:17 [26']    
           
         L.Bagdonaitė   11-a vieta
       
         G.Krivonosovaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Janušonytė    
       
       G.Bilvardaitė   ->   13-a vieta
       
       K.Žalandauskaitė     ->
       
       A.Saulite   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   G.Palubinskytė      
   G.Palubinskytė   ->      
    [81] 15:20   D.Dragūnaitė    
   D.Dragūnaitė     21:9  21:13 [19']    
  [53] 13:40   D.Dragūnaitė      
   U.Graužinytė   21:11  21:4 [17']      
      [113] 17:00   N.Žvirblytė  
   N.Žvirblytė       21:12  21:11 [21']  
  [54] 13:40   N.Žvirblytė      
   D.Sandaraitė   21:5  21:6 [16']      
    [82] 15:20   N.Žvirblytė    
   S.Norgailaitė     21:4  21:3 [13']    
   S.Norgailaitė      
    ->       17-a vieta
        [226] 11:30   N.Žvirblytė
          21:14  21:8 [18']
   G.Narvilaitė      
   G.Narvilaitė   ->      
    [83] 15:20   G.Narvilaitė    
   U.Bernotaitė     21:16  21:16 [26']    
  [55] 14:00   L.Kupstaitė      
   L.Kupstaitė   21:12  21:7 [19']      
      [114] 17:20   G.Narvilaitė  
   D.Rimkutė       21:13  21:14 [20']  
  [56] 14:00   G.Juozonytė      
   G.Juozonytė     B/Ž      
    [84] 15:20   K.Šadbaraitė    
   K.Šadbaraitė     21:2  21:5 [18']    
   K.Šadbaraitė      
    ->    D.Dragūnaitė   19-a vieta
       
         K.Šadbaraitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       G.Palubinskytė    
       
       S.Norgailaitė   ->   21-a vieta
       
       L.Kupstaitė     ->
       
       G.Juozonytė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
     U.Graužinytė   ->    
       
     D.Sandaraitė     ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
     U.Bernotaitė   ->    
       
     D.Rimkutė     ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 111 112 
Kauno Grand Prix 2009 (8 turas)
2009-10-03 10:00 2009-10-03 20:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (Cs grupė)
2009-09-27 10:00 2009-09-27 18:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-09-26 10:00 2009-09-26 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2009-09-13 11:00 2009-09-13 16:00
Kretinga
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas)
2009-09-12 10:00 2009-09-12 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009
2009-09-05 15:20 2009-09-06 13:30
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Iki sezoninis badmintono turnyras Vilniuje
2009-08-16 11:00 2009-08-16 17:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (6 turas)
2009-06-28 10:00 2009-06-28 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
VIII Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
2009-06-27 09:00 2009-06-27 19:45
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo aka ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-06-20 12:00 2009-06-21 14:00
Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.