Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
6-asis Tauragės apskrities tarptautinis turnyras, Data: 2009-04-04, Vieta: Gaurės 27a, Tauragė  
Grupė- U-14, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-04-04 2009-04-04 2009-04-04 2009-04-05  
 1   Tautvydas Liorančas 
 Renaldas Šileris 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Liorančas, R.Šileris      
 16       ->      
  [128] 18:00   T.Liorančas, R.Šileris    
 9   Dovydas Katauskas 
 Titas Kvederys 
    21:3  21:8 [22']    
[101] 16:20   K.Danče, U.Kronenbergs      
 8   Kristers Danče 
 Uvis Kronenbergs 
  21:9  21:5 [22']      
    [144] 19:00   T.Liorančas, R.Šileris  
 5   Oskars Akmens 
 Teodors Kerimovs 
      21:15  21:17 [24']  
[102] 16:20   O.Akmens, T.Kerimovs      
 12   Lukas Kavaliauskas 
 Domantas Orentas 
  21:16  21:14 [25']      
  [129] 18:00   O.Akmens, T.Kerimovs    
 13   Ernestas Dima 
 Markas Vičiulis 
    21:12  21:8 [25']    
[103] 16:40   D.Dzenys, E.Gusarovas      
 4   Deividas Dzenys 
 Edgaras Gusarovas 
  18:21  21:19  21:12 [28']       1-a vieta
      [202] 09:30   M.Golubevas, I.Reznikas
 3   Laurynas Sparnauskis 
 Nedas Bičkovas 
        21:18  21:16 [28']
[104] 16:40   L.Sparnauskis, N.Bičkovas      
 14   Gvidas Pielikis 
 Ignas Zdanavičius 
  21:4  21:9 [18']      
  [130] 18:00   L.Sparnauskis, N.Bičkovas    
 11   Aurimas Kurapka 
 Mantas Šatrauskas 
    21:14  21:17 [25']    
[105] 16:40   R.Sorokins, E.Strads      
 6   Rihards Sorokins 
 Edgars Strads 
  21:8  21:18 [12']      
    [145] 19:00   M.Golubevas, I.Reznikas  
 7   Dominykas Juškys 
 Eimantas Zdanavičius 
      21:15  21:10 [20']  
[106] 16:40   G.Dima, S.Viskontas      
 10   Giedrius Dima 
 Simas Viskontas 
  21:16  17:21  21:14 [33']      
  [131] 18:00   M.Golubevas, I.Reznikas    
 15         21:13  21:13 [21']    
 M.Golubevas, I.Reznikas      
 2   Michailas Golubevas 
 Ignas Reznikas 
  ->    O.Akmens, T.Kerimovs   3-a vieta
      [203] 09:30   L.Sparnauskis, N.Bičkovas
       L.Sparnauskis, N.Bičkovas   21:17  21:17 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Danče, U.Kronenbergs    
    [146] 19:00   D.Dzenys, E.Gusarovas  
     D.Dzenys, E.Gusarovas   21:13  21:11 [18']   5-a vieta
      [204] 09:30   R.Sorokins, E.Strads
     R.Sorokins, E.Strads       B/Ž
    [147] 19:00   R.Sorokins, E.Strads  
     G.Dima, S.Viskontas   21:17  21:14 [23']  
         
         
       K.Danče, U.Kronenbergs   7-a vieta
     
       G.Dima, S.Viskontas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Katauskas, T.Kvederys    
   D.Katauskas, T.Kvederys   ->    
    [148] 19:00   L.Kavaliauskas, D.Orentas  
   L.Kavaliauskas, D.Orentas     21:7  21:8 [21']  
  [132] 18:20   L.Kavaliauskas, D.Orentas    
   E.Dima, M.Vičiulis   19:21  21:16  21:18 [31']     9-a vieta
      [205] 09:30   L.Kavaliauskas, D.Orentas
   G.Pielikis, I.Zdanavičius       22:20  21:16 [25']
  [133] 18:20   A.Kurapka, M.Šatrauskas    
   A.Kurapka, M.Šatrauskas   21:9  21:6 [16']    
    [149] 19:20   A.Kurapka, M.Šatrauskas  
   D.Juškys, E.Zdanavičius     21:8  21:17 [20']  
   D.Juškys, E.Zdanavičius    
    ->    
         
       D.Katauskas, T.Kvederys   11-a vieta
     
       D.Juškys, E.Zdanavičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Dima, M.Vičiulis  
     E.Dima, M.Vičiulis   ->   13-a vieta
     
     G.Pielikis, I.Zdanavičius     ->
     G.Pielikis, I.Zdanavičius  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 111 112 
Kauno Grand Prix 2009 (8 turas)
2009-10-03 10:00 2009-10-03 20:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (Cs grupė)
2009-09-27 10:00 2009-09-27 18:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-09-26 10:00 2009-09-26 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2009-09-13 11:00 2009-09-13 16:00
Kretinga
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas)
2009-09-12 10:00 2009-09-12 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009
2009-09-05 15:20 2009-09-06 13:30
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Iki sezoninis badmintono turnyras Vilniuje
2009-08-16 11:00 2009-08-16 17:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (6 turas)
2009-06-28 10:00 2009-06-28 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
VIII Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
2009-06-27 09:00 2009-06-27 19:45
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo aka ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-06-20 12:00 2009-06-21 14:00
Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.