Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
6-asis Tauragės apskrities tarptautinis turnyras, Data: 2009-04-04, Vieta: Gaurės 27a, Tauragė  
Grupė- U-14, Moterų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-04-04 2009-04-04 2009-04-04 2009-04-05  
 1   Magda Konieczna 
 Justyna Lenczewska 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Konieczna, J.Lenczewska      
 16       ->      
  [134] 18:20   M.Konieczna, J.Lenczewska    
 9   Laura Kupstaitė 
 Karolina Šadbaraitė 
    18:21  21:11  21:14 [26']    
[120] 17:40   R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė      
 8   Rebeka Aleksevičiūtė 
 Gabija Narvilaitė 
  21:9  21:12 [24']      
    [150] 19:20   M.Konieczna, J.Lenczewska  
 5   Amanda Arnicane 
 Ieva Gaidė 
      21:18  16:21  21:5 [33']  
[121] 17:40   A.Arnicane, I.Gaidė      
 12   Greta Juozonytė 
 Dominyka Rimkutė 
    B/Ž      
  [135] 18:20   A.Arnicane, I.Gaidė    
 13   Marta Gavare 
 Anna Saulite 
    21:19  21:19 [22']    
[122] 17:40   M.Gavare, A.Saulite      
 4   Loreta Bagdonaitė 
 Gintarė Bilvardaitė 
  21:18  21:8 [26']       1-a vieta
      [209] 10:00   I.Eglite, J.Romanova
 3   Gabrielė Janušonytė 
 Goda Krivonosovaitė 
        21:13  21:18 [23']
 G.Janušonytė, G.Krivonosovaitė      
 14       ->      
  [136] 18:20   G.Janušonytė, G.Krivonosovaitė    
 11   Ugnė Graužinytė 
 Deimantė Sandaraitė 
    21:13  21:16 [21']    
[123] 17:40   D.Dragūnaitė, B.Ravinkaitė      
 6   Dominyka Dragūnaitė 
 Brigita Ravinkaitė 
  21:3  21:10 [19']      
    [151] 19:20   I.Eglite, J.Romanova  
 7   Greta Palubinskytė 
 Kristina Žalandauskaitė 
      21:13  21:14 [18']  
[124] 17:40   G.Palubinskytė, K.Žalandauskaitė      
 10   Ugnė Bernotaitė 
 Saulina Norgailaitė 
  21:14  21:16 [25']      
  [137] 18:40   I.Eglite, J.Romanova    
 15         21:6  21:3 [19']    
 I.Eglite, J.Romanova      
 2   Ieva Eglite 
 Jekaterina Romanova 
  ->    A.Arnicane, I.Gaidė   3-a vieta
      [210] 10:00   A.Arnicane, I.Gaidė
       G.Janušonytė, G.Krivonosovaitė   21:16  21:13 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė    
    [152] 19:20   M.Gavare, A.Saulite  
     M.Gavare, A.Saulite   21:10  21:16 [26']   5-a vieta
      [211] 10:00   D.Dragūnaitė, B.Ravinkaitė
     D.Dragūnaitė, B.Ravinkaitė     21:19  23:21 [30']
    [153] 19:20   D.Dragūnaitė, B.Ravinkaitė  
     G.Palubinskytė, K.Žalandauskaitė   21:17  21:11 [23']  
         
         
       R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė   7-a vieta
     
       G.Palubinskytė, K.Žalandauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Kupstaitė, K.Šadbaraitė    
   L.Kupstaitė, K.Šadbaraitė   ->    
    [154] 19:20   L.Bagdonaitė, G.Bilvardaitė  
   G.Juozonytė, D.Rimkutė     19:21  21:12  21:19 [36']  
  [138] 18:40   L.Bagdonaitė, G.Bilvardaitė    
   L.Bagdonaitė, G.Bilvardaitė     B/Ž     9-a vieta
      [212] 10:30   L.Bagdonaitė, G.Bilvardaitė
          B/Ž
   U.Graužinytė, D.Sandaraitė    
   U.Graužinytė, D.Sandaraitė   ->    
    [155] 19:40   U.Bernotaitė, S.Norgailaitė  
   U.Bernotaitė, S.Norgailaitė     21:18  21:8 [22']  
   U.Bernotaitė, S.Norgailaitė    
    ->    
         
       L.Kupstaitė, K.Šadbaraitė   11-a vieta
     
       U.Graužinytė, D.Sandaraitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
     G.Juozonytė, D.Rimkutė   ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 111 112 
Kauno Grand Prix 2009 (8 turas)
2009-10-03 10:00 2009-10-03 20:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (Cs grupė)
2009-09-27 10:00 2009-09-27 18:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-09-26 10:00 2009-09-26 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2009-09-13 11:00 2009-09-13 16:00
Kretinga
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas)
2009-09-12 10:00 2009-09-12 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009
2009-09-05 15:20 2009-09-06 13:30
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Iki sezoninis badmintono turnyras Vilniuje
2009-08-16 11:00 2009-08-16 17:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (6 turas)
2009-06-28 10:00 2009-06-28 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
VIII Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
2009-06-27 09:00 2009-06-27 19:45
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo aka ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-06-20 12:00 2009-06-21 14:00
Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.