Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
6-asis Tauragės apskrities tarptautinis turnyras, Data: 2009-04-04, Vieta: Gaurės 27a, Tauragė  
Grupė- U-14, Mišrus dvejetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-04-04 2009-04-04 2009-04-04 2009-04-04 2009-04-05  
 1   Tautvydas Liorančas 
 Gabrielė Janušonytė 
  Dėl 1-16 vietos        
 T.Liorančas, G.Janušonytė        
 32       ->        
  [174] 20:40   T.Liorančas, G.Janušonytė      
 17   Teodors Kerimovs 
 Marta Gavare 
    21:18  21:11 [28']      
[160] 19:40   T.Kerimovs, M.Gavare        
 16   Eimantas Zdanavičius 
 Karolina Šadbaraitė 
  21:17  21:14 [24']        
    [187] 21:20   T.Liorančas, G.Janušonytė    
 9   Ernestas Dima 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
      21:6  21:7 [18']    
[161] 19:40   E.Dima, R.Aleksevičiūtė        
 24   Titas Kvederys 
 Greta Juozonytė 
  21:0  21:5 [19']        
  [175] 20:40   E.Dima, R.Aleksevičiūtė      
 25         21:9  21:10 [20']      
 L.Kavaliauskas, L.Bagdonaitė        
 8   Lukas Kavaliauskas 
 Loreta Bagdonaitė 
  ->        
      [191] 22:00   T.Liorančas, G.Janušonytė  
 5   Edgars Strads 
 Ieva Eglite 
        20:22  21:12  21:9 [36']  
 E.Strads, I.Eglite        
 28       ->        
  [176] 20:40   E.Strads, I.Eglite      
 21   Mantas Šatrauskas 
 Neringa Žvirblytė 
    21:11  21:16 [23']      
[162] 20:00   N.Bičkovas, B.Ravinkaitė        
 12   Nedas Bičkovas 
 Brigita Ravinkaitė 
  13:21  21:14  21:15 [36']        
    [188] 21:20   K.Jakowczuk, I.Kiezel    
 13   Simas Viskontas 
 Ugnė Graužinytė 
      21:17  21:16 [24']    
[163] 20:00   S.Viskontas, U.Graužinytė        
 20   Dovydas Katauskas 
 Saulina Norgailaitė 
  21:10  21:14 [20']        
  [177] 20:40   K.Jakowczuk, I.Kiezel      
 29         21:10  21:16 [16']      
 K.Jakowczuk, I.Kiezel        
 4   Krzysztof Jakowczuk 
 Izabela Kiezel 
  ->         1-a vieta
        [195] 09:00   T.Liorančas, G.Janušonytė
 3   Renaldas Šileris 
 Dominyka Dragūnaitė 
          15:21  21:9  21:18 [41']
 R.Šileris, D.Dragūnaitė        
 30       ->        
  [178] 20:40   R.Šileris, D.Dragūnaitė      
 19   Kristers Danče 
 Amanda Arnicane 
    21:12  22:20 [23']      
[164] 20:00   K.Danče, A.Arnicane        
 14   Edgaras Gusarovas 
 Greta Palubinskytė 
  21:14  16:21  21:14 [29']        
    [189] 21:20   R.Sorokins, J.Romanova    
 11   Giedrius Dima 
 Gabija Narvilaitė 
      21:14  20:22  21:16 [35']    
[165] 20:00   G.Dima, G.Narvilaitė        
 22   Markas Vičiulis 
 Deimantė Sandaraitė 
  21:5  21:9 [17']        
  [179] 20:40   R.Sorokins, J.Romanova      
 27         21:18  23:21 [23']      
 R.Sorokins, J.Romanova        
 6   Rihards Sorokins 
 Jekaterina Romanova 
  ->        
      [192] 22:00   L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė  
 7   Oskars Akmens 
 Anna Pušakova 
        22:20  21:7 [17']  
 O.Akmens, A.Pušakova        
 26       ->        
  [180] 21:00   O.Akmens, A.Pušakova      
 23   Ignas Zdanavičius 
 Ugnė Bernotaitė 
    21:19  21:5 [23']      
[166] 20:00   D.Dzenys, K.Žalandauskaitė        
 10   Deividas Dzenys 
 Kristina Žalandauskaitė 
  21:6  21:2 [21']        
    [190] 21:20   L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė    
 15   Dominykas Juškys 
 Laura Kupstaitė 
      18:21  21:19  21:16 [33']    
[167] 20:00   D.Juškys, L.Kupstaitė        
 18   Uvis Kronenbergs 
 Gintarė Bilvardaitė 
  21:13  21:14 [21']      K.Jakowczuk, I.Kiezel   3-a vieta
  [181] 21:00   L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė   [196] 09:00   K.Jakowczuk, I.Kiezel
 31         21:13  21:19 [23']    R.Sorokins, J.Romanova   21:18  21:11 [20']
 L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė        
 2   Laurynas Sparnauskis 
 Goda Krivonosovaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Dima, R.Aleksevičiūtė    
      [193] 22:00   E.Strads, I.Eglite  
       E.Strads, I.Eglite   21:9  21:11 [20']   5-a vieta
        [197] 09:00   O.Akmens, A.Pušakova
       R.Šileris, D.Dragūnaitė     21:18  21:19 [28']
      [194] 22:00   O.Akmens, A.Pušakova  
       O.Akmens, A.Pušakova   21:14  14:21  21:10 [30']  
           
           
         E.Dima, R.Aleksevičiūtė   7-a vieta
       
         R.Šileris, D.Dragūnaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     T.Kerimovs, M.Gavare      
    21:20     
     L.Kavaliauskas, L.Bagdonaitė   ->    
      22:00   
     N.Bičkovas, B.Ravinkaitė     ->  
    21:40     
     S.Viskontas, U.Graužinytė   ->     9-a vieta
        09:00 
     K.Danče, A.Arnicane       ->
    21:40     
     G.Dima, G.Narvilaitė   ->    
      22:00   
     D.Dzenys, K.Žalandauskaitė     ->  
    21:40     
     D.Juškys, L.Kupstaitė   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   E.Zdanavičius, K.Šadbaraitė      
   E.Zdanavičius, K.Šadbaraitė   ->      
       
   T.Kvederys, G.Juozonytė     ->    
   T.Kvederys, G.Juozonytė      
    ->      
      22:20   
        ->  
   M.Šatrauskas, N.Žvirblytė      
   M.Šatrauskas, N.Žvirblytė   ->      
    21:40     
   D.Katauskas, S.Norgailaitė     ->    
   D.Katauskas, S.Norgailaitė      
    ->       17-a vieta
        09:00 
          ->
   E.Gusarovas, G.Palubinskytė      
   E.Gusarovas, G.Palubinskytė   ->      
    21:40     
   M.Vičiulis, D.Sandaraitė     ->    
   M.Vičiulis, D.Sandaraitė      
    ->      
      22:20   
        ->  
   I.Zdanavičius, U.Bernotaitė      
   I.Zdanavičius, U.Bernotaitė   ->      
    21:40     
   U.Kronenbergs, G.Bilvardaitė     ->    
   U.Kronenbergs, G.Bilvardaitė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 111 112 
Kauno Grand Prix 2009 (8 turas)
2009-10-03 10:00 2009-10-03 20:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (Cs grupė)
2009-09-27 10:00 2009-09-27 18:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-09-26 10:00 2009-09-26 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2009-09-13 11:00 2009-09-13 16:00
Kretinga
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas)
2009-09-12 10:00 2009-09-12 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009
2009-09-05 15:20 2009-09-06 13:30
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Iki sezoninis badmintono turnyras Vilniuje
2009-08-16 11:00 2009-08-16 17:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (6 turas)
2009-06-28 10:00 2009-06-28 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
VIII Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
2009-06-27 09:00 2009-06-27 19:45
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo aka ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-06-20 12:00 2009-06-21 14:00
Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.