Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
6-asis Tauragės apskrities tarptautinis turnyras, Data: 2009-04-04, Vieta: Gaurės 27a, Tauragė  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-04-05 2009-04-05 2009-04-05 2009-04-05  
 1   Giedrė Grigonė 
 Amanda Meirytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Grigonė, A.Meirytė      
 16       ->      
  [286] 15:20   G.Grigonė, A.Meirytė    
 9   Eglė Rakauskaitė 
 Eglė Ratkutė 
    21:19  21:12 [21']    
[276] 14:30   V.Lenktienė, D.Vizgirdienė      
 8   Vida Lenktienė 
 Diana Vizgirdienė 
  23:21  21:18      
    [302] 16:35   G.Grigonė, A.Meirytė  
 5   Deima Navickienė 
 Eglė Jurkevičienė 
      21:16  18:21  21:19 [33']  
 D.Navickienė, E.Jurkevičienė      
 12       ->      
  [287] 15:20   R.Narijauskaitė, L.Patašienė    
 13         21:14  21:18 [21']    
 R.Narijauskaitė, L.Patašienė      
 4   Regina Narijauskaitė 
 Laima Patašienė 
  ->       1-a vieta
      [314] 17:25   G.Grigonė, A.Meirytė
 3   Rasa Ambrasienė 
 Ramunė Ričkutė 
        21:15  21:18 [27']
 R.Ambrasienė, R.Ričkutė      
 14       ->      
  [288] 15:20   V.Gečienė, R.Grincevičienė    
 11         21:8  21:14 [18']    
 V.Gečienė, R.Grincevičienė      
 6   Vaida Gečienė 
 Rasita Grincevičienė 
  ->      
    [303] 16:35   A.Pikčilingienė, A.Liepuonienė  
 7   Toma Rakauskaitė 
 Tanita Urbonienė 
      21:12  21:9 [20']  
[277] 14:55   J.Dimšaitė, N.Gaižutytė      
 10   Justina Dimšaitė 
 Neringa Gaižutytė 
  21:12  21:9 [21']      
  [289] 15:45   A.Pikčilingienė, A.Liepuonienė    
 15         21:11  21:11 [23']    
 A.Pikčilingienė, A.Liepuonienė      
 2   Aldona Pikčilingienė 
 Angelė Liepuonienė 
  ->    R.Narijauskaitė, L.Patašienė   3-a vieta
      [315] 17:25   R.Narijauskaitė, L.Patašienė
       V.Gečienė, R.Grincevičienė   21:19  22:20 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Lenktienė, D.Vizgirdienė    
    [304] 16:35   D.Navickienė, E.Jurkevičienė  
     D.Navickienė, E.Jurkevičienė   21:16  21:16 [20']   5-a vieta
      [316] 17:25   D.Navickienė, E.Jurkevičienė
     R.Ambrasienė, R.Ričkutė     21:10  21:13 [16']
    [305] 16:35   R.Ambrasienė, R.Ričkutė  
     J.Dimšaitė, N.Gaižutytė   21:12  21:19 [22']  
         
         
       V.Lenktienė, D.Vizgirdienė   7-a vieta
     
       J.Dimšaitė, N.Gaižutytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Rakauskaitė, E.Ratkutė    
   E.Rakauskaitė, E.Ratkutė   ->    
     E.Rakauskaitė, E.Ratkutė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [317] 17:25   E.Rakauskaitė, E.Ratkutė
        21:10  21:11 [20']
   .    
    ->    
     T.Rakauskaitė, T.Urbonienė  
   T.Rakauskaitė, T.Urbonienė     ->  
   T.Rakauskaitė, T.Urbonienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 111 112 
Kauno Grand Prix 2009 (8 turas)
2009-10-03 10:00 2009-10-03 20:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (Cs grupė)
2009-09-27 10:00 2009-09-27 18:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-09-26 10:00 2009-09-26 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2009-09-13 11:00 2009-09-13 16:00
Kretinga
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas)
2009-09-12 10:00 2009-09-12 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009
2009-09-05 15:20 2009-09-06 13:30
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Iki sezoninis badmintono turnyras Vilniuje
2009-08-16 11:00 2009-08-16 17:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (6 turas)
2009-06-28 10:00 2009-06-28 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
VIII Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
2009-06-27 09:00 2009-06-27 19:45
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo aka ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-06-20 12:00 2009-06-21 14:00
Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.