Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės), Data: 2009-04-18, Vieta: Kaunas  
Grupė- U-19 D, Moterų vienetas, dalyvių- 41, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Goda Krivonosovaitė    Dėl 1-32 vietos          
 G.Krivonosovaitė          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
   G.Krivonosovaitė        
 33  Greta Urbonaitė      21:10 [14']        
 G.Urbonaitė          
 32  Deimantė Adomaitytė    21:9 [18']     Dėl 1-8 vietos      
     N.Žvirblytė      
 17  Ugnė Bernotaitė        21:15 [15']      
 U.Bernotaitė          
 48       ->          
   N.Žvirblytė        
 49         21:7 [10']        
 N.Žvirblytė          
 16  Neringa Žvirblytė    ->       Dėl 1-4 vietos    
       N.Žvirblytė    
 9  Emilija Letinauskaitė          21:10 [5']    
 E.Letinauskaitė          
 56       ->          
   E.Letinauskaitė        
 41  Odeta Rastenytė      21:13 [10']        
 V.Besanaitė          
 24  Valdonė Besanaitė    21:12 [12']          
     R.Petraitytė      
 25  Milda Krančiukaitė        21:10      
 M.Krančiukaitė          
 40  Aistė Kurapkaitė    21:17 [13']          
   R.Petraitytė        
 57         21:6 [9']        
 R.Petraitytė          
 8  Rusnė Petraitytė    ->         Dėl 1-2 vietos  
         N.Žvirblytė  
 5  Monika Juškytė            21:17 [17']  
 M.Juškytė          
 60       ->          
   A.Dainiūtė        
 37  Loreta Pilipavičiūtė      21:8 [11']        
 A.Dainiūtė          
 28  Aistė Dainiūtė    21:14 [12']          
     A.Dainiūtė      
 21  Greta Palubinskytė        21:10      
 G.Palubinskytė          
 44       ->          
   K.Šadbaraitė        
 53         21:19 [14']        
 K.Šadbaraitė          
 12  Karolina Šadbaraitė    ->          
       B.Ravinkaitė    
 13  Brigita Ravinkaitė          21:10 [11']    
 B.Ravinkaitė          
 52       ->          
   B.Ravinkaitė        
 45         21:9 [13']        
 A.Vaičiulytė          
 20  Aušra Vaičiulytė    ->          
     B.Ravinkaitė      
 29  Joana Milašiūtė        24:22 [18']      
 L.Pilipavičiūtė          
 36  Lina Pilipavičiūtė    21:7 [13']          
   G.Janušonytė        
 61         21:5 [9']        
 G.Janušonytė          
 4  Gabrielė Janušonytė    ->           1-a vieta
           I.Gaidė
 3  Ieva Gaidė              21:14  21:12 [30']
 I.Gaidė          
 62       ->          
   I.Gaidė        
 35  Aurelija Janušytė      21:11 [10']        
 A.Janušytė          
 30  Simona Endriužytė    21:7 [10']          
     I.Gaidė      
 19  Toma Kisieliūtė        21:8 [8']      
 T.Kisieliūtė          
 46       ->          
   T.Kisieliūtė        
 51         21:17 [11']        
 N.Gaižutytė          
 14  Neringa Gaižutytė    ->          
       I.Gaidė    
 11  Rita Šidlauskytė          21:13 [12']    
 R.Šidlauskytė          
 54       ->          
   R.Šidlauskytė        
 43         21:11 [16']        
 L.Genutytė          
 22  Lilija Genutytė    ->          
     D.Dragūnaitė      
 27  Aušrinė Kaulickytė        21:16 [11']      
 E.Jūraitė          
 38  Eglė Jūraitė    21:7 [12']          
   D.Dragūnaitė        
 59         21:12        
 D.Dragūnaitė          
 6  Dominyka Dragūnaitė    ->          
         I.Gaidė  
 7  Loreta Bagdonaitė            21:10 [9']  
 L.Bagdonaitė          
 58       ->          
   L.Bagdonaitė        
 39  Adelė Markevičiūtė      23:21 [15']        
 L.Kupstaitė          
 26  Laura Kupstaitė    25:23 [15']          
     L.Bagdonaitė      
 23  Justė Krančiukaitė        22:20 [10']      
 J.Krančiukaitė          
 42       ->          
   J.Krančiukaitė        
 55         21:18 [11']        
 L.Daunytė          
 10  Laura Daunytė    ->          
       G.Bilvardaitė    
 15  Emilija Rentauskaitė          21:7 [9']    
 E.Rentauskaitė          
 50       ->        B.Ravinkaitė   3-a vieta
   G.Obelieniutė      B.Ravinkaitė
 47         21:15 [9']      G.Bilvardaitė   21:9 [10']
 G.Obelieniutė          
 18  Gerda Obelieniutė    ->          
     G.Bilvardaitė      
 31  Viktorija Baltutytė        21:14 [12']      
 V.Baltutytė          
 34  Gintarė Povilaitytė    21:15 [13']          
   G.Bilvardaitė        
 63         21:8 [5']        
 G.Bilvardaitė          
 2  Gintarė Bilvardaitė    ->       Dėl 5-8 vietos    
         R.Petraitytė    
         R.Petraitytė  
         A.Dainiūtė   21:13 [8']   5-a vieta
           D.Dragūnaitė
         D.Dragūnaitė     21:19 [10']
         D.Dragūnaitė  
         L.Bagdonaitė   21:14 [14']  
             
             
           A.Dainiūtė   7-a vieta
           L.Bagdonaitė
           L.Bagdonaitė     B/Ž
        Dėl 9-16 vietos      
       G.Krivonosovaitė      
       G.Krivonosovaitė    
       E.Letinauskaitė   21:16 [16']    
         G.Krivonosovaitė  
       K.Šadbaraitė     24:22 [20']  
       G.Janušonytė    
       G.Janušonytė   21:12 [1']     9-a vieta
           G.Krivonosovaitė
       T.Kisieliūtė       21:10 [10']
       R.Šidlauskytė    
       R.Šidlauskytė   21:16 [15']    
         G.Obelieniutė  
       J.Krančiukaitė     21:19 [12']  
       G.Obelieniutė    
       G.Obelieniutė   21:9 [10']    
             
           G.Janušonytė   11-a vieta
           G.Janušonytė
           R.Šidlauskytė     B/Ž
             
          Dėl 13-16 vietos    
         E.Letinauskaitė    
         E.Letinauskaitė  
         K.Šadbaraitė   21:14 [11']   13-a vieta
           E.Letinauskaitė
         T.Kisieliūtė     21:13 [10']
         T.Kisieliūtė  
         J.Krančiukaitė   21:12 [8']  
             
             
           K.Šadbaraitė   15-a vieta
           K.Šadbaraitė
      Dėl 17-32 vietos      J.Krančiukaitė   21:16 [12']
     G.Urbonaitė        
     G.Urbonaitė      
     U.Bernotaitė   21:11 [8']      
       G.Urbonaitė    
     V.Besanaitė     21:12 [12']    
     M.Krančiukaitė      
     M.Krančiukaitė   21:8 [8']      
         G.Urbonaitė  
     M.Juškytė       21:17 [7']  
     M.Juškytė      
     G.Palubinskytė   24:22 [16']      
       M.Juškytė    
     A.Vaičiulytė     21:4 [11']    
     L.Pilipavičiūtė      
     L.Pilipavičiūtė   21:12 [13']       17-a vieta
           L.Kupstaitė
     A.Janušytė         21:13 [14']
     A.Janušytė      
     N.Gaižutytė   21:19 [12']      
       L.Genutytė    
     L.Genutytė     21:16 [10']    
     L.Genutytė      
     E.Jūraitė   21:18 [12']      
         L.Kupstaitė  
     L.Kupstaitė       21:14 [9']  
     L.Kupstaitė      
     L.Daunytė   21:7 [11']      
       L.Kupstaitė    
     E.Rentauskaitė     21:9 [13']    
     E.Rentauskaitė      
     V.Baltutytė   21:9 [12']    M.Juškytė   19-a vieta
           M.Juškytė
           L.Genutytė   21:2 [9']
             
          Dėl 21-24 vietos    
         M.Krančiukaitė    
         L.Pilipavičiūtė  
         L.Pilipavičiūtė   21:17 [4']   21-a vieta
           L.Pilipavičiūtė
         A.Janušytė     24:22 [13']
         E.Rentauskaitė  
         E.Rentauskaitė   21:11 [11']  
             
             
           M.Krančiukaitė   23-a vieta
           A.Janušytė
           A.Janušytė   21:8 [10']
        Dėl 25-32 vietos      
       U.Bernotaitė      
       U.Bernotaitė    
       V.Besanaitė   21:4 [4']    
         G.Palubinskytė  
       G.Palubinskytė     21:13 [13']  
       G.Palubinskytė    
       A.Vaičiulytė   21:8 [5']     25-a vieta
           G.Palubinskytė
       N.Gaižutytė       22:20 [10']
       N.Gaižutytė    
       E.Jūraitė   21:15 [10']    
         N.Gaižutytė  
       L.Daunytė     21:8 [5']  
       L.Daunytė    
       V.Baltutytė   21:17 [11']    
             
           U.Bernotaitė   27-a vieta
           L.Daunytė
           L.Daunytė   21:16 [11']
             
          Dėl 29-32 vietos    
         V.Besanaitė    
         A.Vaičiulytė  
         A.Vaičiulytė   21:14 [12']   29-a vieta
           A.Vaičiulytė
         E.Jūraitė       B/Ž
         V.Baltutytė  
         V.Baltutytė   21:11 [10']  
             
             
           V.Besanaitė   31-a vieta
           V.Besanaitė
    Dėl 33-64 vietos        E.Jūraitė     B/Ž
           
   D.Adomaitytė        
   D.Adomaitytė   ->        
     D.Adomaitytė      
      ->      
   .        
    ->        
       A.Kurapkaitė    
        21:10 [11']    
   O.Rastenytė        
   O.Rastenytė   ->        
     A.Kurapkaitė      
   A.Kurapkaitė     21:4 [8']      
   A.Kurapkaitė        
    ->        
         A.Kurapkaitė  
          25:23 [18']  
   L.Pilipavičiūtė        
   L.Pilipavičiūtė   ->        
     L.Pilipavičiūtė      
      ->      
   .        
    ->        
       L.Pilipavičiūtė    
        21:17 [23']    
   .        
    ->        
     J.Milašiūtė      
   J.Milašiūtė     ->      
   J.Milašiūtė        
    ->         33-a vieta
           A.Markevičiūtė
            21:14 [7']
   S.Endriužytė        
   S.Endriužytė   ->        
     S.Endriužytė      
      ->      
   .        
    ->        
       S.Endriužytė    
        21:15 [3']    
   .        
    ->        
     A.Kaulickytė      
   A.Kaulickytė     ->      
   A.Kaulickytė        
    ->        
         A.Markevičiūtė  
          21:10 [11']  
   A.Markevičiūtė        
   A.Markevičiūtė   ->        
     A.Markevičiūtė      
      ->      
   .        
    ->        
       A.Markevičiūtė    
        21:18 [35']    
   .        
    ->      L.Pilipavičiūtė   35-a vieta
     G.Povilaitytė    L.Pilipavičiūtė
   G.Povilaitytė     ->    S.Endriužytė   21:12 [10']
   G.Povilaitytė        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
         D.Adomaitytė    
         D.Adomaitytė  
         J.Milašiūtė   21:10 [10']   37-a vieta
           G.Povilaitytė
         A.Kaulickytė     21:16 [11']
         G.Povilaitytė  
         G.Povilaitytė   21:19 [9']  
             
           J.Milašiūtė   39-a vieta
           J.Milašiūtė
        Dėl 41-48 vietos    A.Kaulickytė   21:15 [12']
           
       O.Rastenytė    
       O.Rastenytė   ->    
         O.Rastenytė  
          ->  
       .    
        ->     41-a vieta
         
            ->
       .    
        ->    
         .  
          ->  
       .    
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 111 112 
Kauno Grand Prix 2009 (8 turas)
2009-10-03 10:00 2009-10-03 20:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (Cs grupė)
2009-09-27 10:00 2009-09-27 18:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-09-26 10:00 2009-09-26 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2009-09-13 11:00 2009-09-13 16:00
Kretinga
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas)
2009-09-12 10:00 2009-09-12 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009
2009-09-05 15:20 2009-09-06 13:30
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Iki sezoninis badmintono turnyras Vilniuje
2009-08-16 11:00 2009-08-16 17:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (6 turas)
2009-06-28 10:00 2009-06-28 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
VIII Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
2009-06-27 09:00 2009-06-27 19:45
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo aka ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-06-20 12:00 2009-06-21 14:00
Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.