Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės), Data: 2009-04-18, Vieta: Kaunas  
Grupė- U-19 D, Moterų dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Gintarė Bilvardaitė 
 Goda Krivonosovaitė 
  Dėl 1-16 vietos        
 G.Bilvardaitė, G.Krivonosovaitė        
 32       ->        
   G.Bilvardaitė, G.Krivonosovaitė      
 17  Lina Pilipavičiūtė 
 Loreta Pilipavičiūtė 
    21:5      
 L.Pilipavičiūtė, L.Pilipavičiūtė        
 16  Joana Milašiūtė 
 Simona Endriužytė 
  21:18 [11']        
     G.Bilvardaitė, G.Krivonosovaitė    
 9  Laura Daunytė 
 Greta Palubinskytė 
      21:16 [6']    
 L.Daunytė, G.Palubinskytė        
 24       ->        
   N.Žvirblytė, A.Kurapkaitė      
 25         21:16 [11']      
 N.Žvirblytė, A.Kurapkaitė        
 8  Neringa Žvirblytė 
 Aistė Kurapkaitė 
  ->        
       G.Bilvardaitė, G.Krivonosovaitė  
 5  Monika Juškytė 
 Brigita Ravinkaitė 
        21:9 [11']  
 M.Juškytė, B.Ravinkaitė        
 28       ->        
   M.Juškytė, B.Ravinkaitė      
 21         21:15 [14']      
 J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė        
 12  Justė Krančiukaitė 
 Milda Krančiukaitė 
  ->        
     M.Juškytė, B.Ravinkaitė    
 13  Valdonė Besanaitė 
 Aušrinė Kaulickytė 
      21:14 [13']    
 V.Besanaitė, A.Kaulickytė        
 20       ->        
   L.Bagdonaitė, U.Bernotaitė      
 29         21:12 [6']      
 L.Bagdonaitė, U.Bernotaitė        
 4  Loreta Bagdonaitė 
 Ugnė Bernotaitė 
  ->         1-a vieta
       
 3  Rusnė Petraitytė 
 Ieva Gaidė 
          ->
 R.Petraitytė, I.Gaidė        
 30       ->        
   R.Petraitytė, I.Gaidė      
 19         21:10 [13']      
 G.Urbonaitė, A.Markevičiūtė        
 14  Greta Urbonaitė 
 Adelė Markevičiūtė 
  ->        
     R.Petraitytė, I.Gaidė    
 11  Toma Kisieliūtė 
 Aušra Vaičiulytė 
      21:16 [10']    
 T.Kisieliūtė, A.Vaičiulytė        
 22       ->        
   E.Letinauskaitė, E.Rentauskaitė      
 27         21:14 [16']      
 E.Letinauskaitė, E.Rentauskaitė        
 6  Emilija Letinauskaitė 
 Emilija Rentauskaitė 
  ->        
       D.Dragūnaitė, G.Janušonytė  
 7  Neringa Gaižutytė 
 Gerda Obelieniutė 
        21:15 [15']  
 N.Gaižutytė, G.Obelieniutė        
 26       ->        
   L.Kupstaitė, K.Šadbaraitė      
 23         21:17 [1']      
 L.Kupstaitė, K.Šadbaraitė        
 10  Laura Kupstaitė 
 Karolina Šadbaraitė 
  ->        
     D.Dragūnaitė, G.Janušonytė    
 15  Aurelija Janušytė 
 Odeta Rastenytė 
      21:13 [13']    
 A.Janušytė, O.Rastenytė        
 18  Deimantė Adomaitytė 
 Gintarė Povilaitytė 
  21:14 [14']      M.Juškytė, B.Ravinkaitė   3-a vieta
   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė    R.Petraitytė, I.Gaidė
 31         21:7 [11']    R.Petraitytė, I.Gaidė     B/Ž
 D.Dragūnaitė, G.Janušonytė        
 2  Dominyka Dragūnaitė 
 Gabrielė Janušonytė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       N.Žvirblytė, A.Kurapkaitė    
       N.Žvirblytė, A.Kurapkaitė  
       L.Bagdonaitė, U.Bernotaitė   21:4   5-a vieta
         N.Žvirblytė, A.Kurapkaitė
       E.Letinauskaitė, E.Rentauskaitė       B/Ž
       L.Kupstaitė, K.Šadbaraitė  
       L.Kupstaitė, K.Šadbaraitė   22:20 [13']  
           
           
         L.Bagdonaitė, U.Bernotaitė   7-a vieta
       
         E.Letinauskaitė, E.Rentauskaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Pilipavičiūtė, L.Pilipavičiūtė      
     L.Pilipavičiūtė, L.Pilipavičiūtė    
     L.Daunytė, G.Palubinskytė   21:12 [13']    
       J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė  
     J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė     21:18 [13']  
     J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė    
     V.Besanaitė, A.Kaulickytė   21:13 [13']     9-a vieta
         N.Gaižutytė, G.Obelieniutė
     G.Urbonaitė, A.Markevičiūtė       21:14 [12']
     T.Kisieliūtė, A.Vaičiulytė    
     T.Kisieliūtė, A.Vaičiulytė   21:16 [17']    
       N.Gaižutytė, G.Obelieniutė  
     N.Gaižutytė, G.Obelieniutė     21:8 [12']  
     N.Gaižutytė, G.Obelieniutė    
     A.Janušytė, O.Rastenytė   21:15 [12']    
           
         L.Pilipavičiūtė, L.Pilipavičiūtė   11-a vieta
       
         T.Kisieliūtė, A.Vaičiulytė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Daunytė, G.Palubinskytė    
       
       V.Besanaitė, A.Kaulickytė   ->   13-a vieta
       
       G.Urbonaitė, A.Markevičiūtė     ->
       
       A.Janušytė, O.Rastenytė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   J.Milašiūtė, S.Endriužytė      
   J.Milašiūtė, S.Endriužytė   ->      
     J.Milašiūtė, S.Endriužytė    
      ->    
   .      
    ->      
       J.Milašiūtė, S.Endriužytė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         D.Adomaitytė, G.Povilaitytė
          21:6 [10']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       D.Adomaitytė, G.Povilaitytė  
        ->  
   .      
    ->      
     D.Adomaitytė, G.Povilaitytė    
   D.Adomaitytė, G.Povilaitytė     ->    
   D.Adomaitytė, G.Povilaitytė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 111 112 
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 13 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2009-10-24 11:50 2009-10-25 15:00
Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos Mėgėjų Badmintono Turnyras
2009-10-24 10:00 2009-10-24 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV  
5-oji Lietuvos taurė (Cj ir D grupės)
2009-10-10 12:00 2009-10-11 18:00
Klaipėda
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (8 turas)
2009-10-03 10:00 2009-10-03 20:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (Cs grupė)
2009-09-27 10:00 2009-09-27 18:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-09-26 10:00 2009-09-26 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2009-09-13 11:00 2009-09-13 16:00
Kretinga
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas)
2009-09-12 10:00 2009-09-12 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009
2009-09-05 15:20 2009-09-06 13:30
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Iki sezoninis badmintono turnyras Vilniuje
2009-08-16 11:00 2009-08-16 17:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.