Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės), Data: 2009-04-18, Vieta: Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Vilmantas Pratusevičius    Dėl 1-16 vietos        
 V.Pratusevičius        
 32       ->        
   L.Šileris      
 17  Mindaugas Šereiva      15:21  21:16  29:27      
 L.Šileris        
 16  Laimonas Šileris    21:5  21:4        
     L.Šileris    
 9  Gediminas Gresevičius        21:10  21:16    
 G.Gresevičius        
 24       ->        
   R.Antipenkov      
 25         21:6  21:18      
 R.Antipenkov        
 8  Roman Antipenkov    ->        
       G.Miestauskas  
 5  Valentinas Golubevas          21:17  17:21  21:17  
 V.Golubevas        
 28       ->        
   V.Golubevas      
 21  Remigijus Gataveckas      21:13  21:18      
 R.Kavaliauskas        
 12  Ramūnas Kavaliauskas    21:13  21:16        
     G.Miestauskas    
 13  Audrius Šadbaras        21:11  21:10    
 A.Šadbaras        
 20  Aivaras Jasiulis    21:10  21:14        
   G.Miestauskas      
 29         21:18  21:6      
 G.Miestauskas        
 4  Giedrius Miestauskas    ->         1-a vieta
         P.Rakauskas
 3  Paulius Rakauskas            21:12  21:14
 P.Rakauskas        
 30       ->        
   P.Rakauskas      
 19  Karolis Poškus      21:9  21:9      
 I.Urazov        
 14  Igor Urazov    17:21  21:14  21:6        
     P.Rakauskas    
 11  Ignas Vaivada        21:16  18:21  21:15    
 I.Vaivada        
 22       ->        
   L.Vaškevičius      
 27         21:8  21:14      
 L.Vaškevičius        
 6  Laimonas Vaškevičius    ->        
       P.Rakauskas  
 7  Arūnas Morkūnas          21:11  21:17  
 A.Morkūnas        
 26       ->        
   A.Morkūnas      
 23           B/Ž      
 G.Zubrys        
 10  Gintaras Zubrys    ->        
     A.Morkūnas    
 15  Jonas Pocius        9:21  21:13  21:12    
 J.Pocius        
 18  Mantas Papuška    21:5  21:3      L.Šileris   3-a vieta
   R.Lavrukaitis    A.Morkūnas
 31         21:13  21:10    A.Morkūnas     B/Ž
 R.Lavrukaitis        
 2  Rimas Lavrukaitis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Antipenkov    
       R.Antipenkov  
       V.Golubevas   21:13  21:15   5-a vieta
         R.Antipenkov
       L.Vaškevičius     21:16  16:21  21:16
       L.Vaškevičius  
       R.Lavrukaitis     B/Ž  
           
           
         V.Golubevas   7-a vieta
         V.Golubevas
         R.Lavrukaitis     B/Ž
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Pratusevičius      
     G.Gresevičius    
     G.Gresevičius   21:12  21:18    
       G.Gresevičius  
     R.Kavaliauskas     21:15  21:14  
     A.Šadbaras    
     A.Šadbaras   21:17  21:18     9-a vieta
         G.Gresevičius
     I.Urazov       21:19  21:16
     I.Vaivada    
     I.Vaivada   21:17  21:19    
       J.Pocius  
     G.Zubrys     17:21  21:19  22:20  
     J.Pocius    
     J.Pocius     B/Ž    
           
         A.Šadbaras   11-a vieta
         A.Šadbaras
         I.Vaivada     B/Ž
           
        Dėl 13-16 vietos    
       V.Pratusevičius    
       R.Kavaliauskas  
       R.Kavaliauskas     B/Ž   13-a vieta
         I.Urazov
       I.Urazov     19:21  21:13  21:15
       I.Urazov  
       G.Zubrys     B/Ž  
           
           
         V.Pratusevičius   15-a vieta
         V.Pratusevičius
    Dėl 17-32 vietos      G.Zubrys     B/Ž
         
   M.Šereiva      
   M.Šereiva   ->      
     M.Šereiva    
      ->    
   .      
    ->      
       M.Šereiva  
        21:16  21:7  
   R.Gataveckas      
   R.Gataveckas   ->      
     A.Jasiulis    
   A.Jasiulis     21:11  21:10    
   A.Jasiulis      
    ->       17-a vieta
         M.Šereiva
          21:11  15:21  21:16
   K.Poškus      
   K.Poškus   ->      
     K.Poškus    
      ->    
   .      
    ->      
       K.Poškus  
        21:5  24:22  
   .      
    ->      
     M.Papuška    
   M.Papuška     ->    
   M.Papuška      
    ->    A.Jasiulis   19-a vieta
         A.Jasiulis
         M.Papuška   21:12  21:17
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       R.Gataveckas  
       R.Gataveckas   ->   21-a vieta
         R.Gataveckas
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 111 112 
Kauno Grand Prix 2009 (8 turas)
2009-10-03 10:00 2009-10-03 20:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (Cs grupė)
2009-09-27 10:00 2009-09-27 18:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-09-26 10:00 2009-09-26 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2009-09-13 11:00 2009-09-13 16:00
Kretinga
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas)
2009-09-12 10:00 2009-09-12 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009
2009-09-05 15:20 2009-09-06 13:30
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Iki sezoninis badmintono turnyras Vilniuje
2009-08-16 11:00 2009-08-16 17:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (6 turas)
2009-06-28 10:00 2009-06-28 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
VIII Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
2009-06-27 09:00 2009-06-27 19:45
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo aka ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-06-20 12:00 2009-06-21 14:00
Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.