Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės), Data: 2009-04-18, Vieta: Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Rimas Lavrukaitis 
 Paulius Rakauskas 
  Dėl 1-16 vietos        
 R.Lavrukaitis, P.Rakauskas        
 32       ->        
   R.Lavrukaitis, P.Rakauskas      
 17  Remigijus Gataveckas 
 Aivaras Jasiulis 
    21:6  21:6      
 M.Šereiva, K.Poškus        
 16  Mindaugas Šereiva 
 Karolis Poškus 
  21:13  23:21        
     R.Lavrukaitis, P.Rakauskas    
 9  Valentinas Golubevas 
 Arvydas Vanagas 
      20:22  21:16  21:14    
 V.Golubevas, A.Vanagas        
 24       ->        
   Š.Atkočiūnas, G.Gresevičius      
 25         21:17  21:14      
 Š.Atkočiūnas, G.Gresevičius        
 8  Šarūnas Atkočiūnas 
 Gediminas Gresevičius 
  ->        
       R.Lavrukaitis, P.Rakauskas  
 5  Mindaugas Dagilis 
 Giedrius Miestauskas 
        21:18  21:7  
 M.Dagilis, G.Miestauskas        
 28       ->        
   M.Dagilis, G.Miestauskas      
 21         21:18  19:21  21:8      
 I.Vaivada, I.Urazov        
 12  Ignas Vaivada 
 Igor Urazov 
  ->        
     M.Dagilis, G.Miestauskas    
 13  Algimantas Plytnikas 
 Vytautas Trakimas 
      21:16  21:13    
 A.Plytnikas, V.Trakimas        
 20       ->        
   A.Pačkauskas, A.Petkevičius      
 29         23:21  21:16      
 A.Pačkauskas, A.Petkevičius        
 4  Audrius Pačkauskas 
 Arūnas Petkevičius 
  ->         1-a vieta
         R.Lavrukaitis, P.Rakauskas
 3  Kęstutis Lukoševičius 
 Juozas Špelveris 
            B/Ž
 K.Lukoševičius, J.Špelveris        
 30       ->        
   K.Lukoševičius, J.Špelveris      
 19         21:11  21:14      
 R.Antipenkov, J.Pocius        
 14  Roman Antipenkov 
 Jonas Pocius 
  ->        
     K.Lukoševičius, J.Špelveris    
 11  Valentinas Bagdanavičius 
 Kęstutis Vaitonis 
      21:12  21:12    
 V.Bagdanavičius, K.Vaitonis        
 22       ->        
   R.Kavaliauskas, V.Pratusevičius      
 27         21:13  17:21  21:14      
 R.Kavaliauskas, V.Pratusevičius        
 6  Ramūnas Kavaliauskas 
 Vilmantas Pratusevičius 
  ->        
       K.Lukoševičius, J.Špelveris  
 7  Aidas Poderys 
 Gintaras Zubrys 
        21:12  19:21  21:18  
 A.Poderys, G.Zubrys        
 26       ->        
   A.Poderys, G.Zubrys      
 23         21:15  21:15      
 D.Grincevičius, A.Vizgirda        
 10  Dainius Grincevičius 
 Arūnas Vizgirda 
  ->        
     A.Morkūnas, L.Vaškevičius    
 15  Audrius Šadbaras 
 Laimonas Šileris 
      21:14  21:13    
 A.Šadbaras, L.Šileris        
 18       ->      M.Dagilis, G.Miestauskas   3-a vieta
   A.Morkūnas, L.Vaškevičius    A.Morkūnas, L.Vaškevičius
 31         21:18  21:17    A.Morkūnas, L.Vaškevičius   13:21  21:8  21:10
 A.Morkūnas, L.Vaškevičius        
 2  Arūnas Morkūnas 
 Laimonas Vaškevičius 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       Š.Atkočiūnas, G.Gresevičius    
       Š.Atkočiūnas, G.Gresevičius  
       A.Pačkauskas, A.Petkevičius   21:16  21:18   5-a vieta
         Š.Atkočiūnas, G.Gresevičius
       R.Kavaliauskas, V.Pratusevičius     21:12  12:21  21:19
       R.Kavaliauskas, V.Pratusevičius  
       A.Poderys, G.Zubrys   23:21  22:20  
           
           
         A.Pačkauskas, A.Petkevičius   7-a vieta
         A.Pačkauskas, A.Petkevičius
         A.Poderys, G.Zubrys   18:21  21:14  21:16
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Šereiva, K.Poškus      
     V.Golubevas, A.Vanagas    
     V.Golubevas, A.Vanagas   21:11  21:13    
       V.Golubevas, A.Vanagas  
     I.Vaivada, I.Urazov     25:23  21:13  
     A.Plytnikas, V.Trakimas    
     A.Plytnikas, V.Trakimas   21:16  20:22  21:11     9-a vieta
         V.Golubevas, A.Vanagas
     R.Antipenkov, J.Pocius       21:18  18:21  21:11
     R.Antipenkov, J.Pocius    
     V.Bagdanavičius, K.Vaitonis   21:16  21:23  21:17    
       A.Šadbaras, L.Šileris  
     D.Grincevičius, A.Vizgirda     21:13  21:19  
     A.Šadbaras, L.Šileris    
     A.Šadbaras, L.Šileris   21:7  21:7    
           
         A.Plytnikas, V.Trakimas   11-a vieta
         A.Plytnikas, V.Trakimas
         R.Antipenkov, J.Pocius   13:21  21:15  21:17
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Šereiva, K.Poškus    
       I.Vaivada, I.Urazov  
       I.Vaivada, I.Urazov   21:19  21:12   13-a vieta
         I.Vaivada, I.Urazov
       V.Bagdanavičius, K.Vaitonis     21:11  21:13
       V.Bagdanavičius, K.Vaitonis  
       D.Grincevičius, A.Vizgirda   21:10  21:17  
           
           
         M.Šereiva, K.Poškus   15-a vieta
         D.Grincevičius, A.Vizgirda
    Dėl 17-32 vietos      D.Grincevičius, A.Vizgirda   21:13  21:16
         
   R.Gataveckas, A.Jasiulis      
   R.Gataveckas, A.Jasiulis   ->      
     R.Gataveckas, A.Jasiulis    
      ->    
   .      
    ->      
       R.Gataveckas, A.Jasiulis  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         R.Gataveckas, A.Jasiulis
          ->
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 111 112 
Kauno Grand Prix 2009 (8 turas)
2009-10-03 10:00 2009-10-03 20:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (Cs grupė)
2009-09-27 10:00 2009-09-27 18:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-09-26 10:00 2009-09-26 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2009-09-13 11:00 2009-09-13 16:00
Kretinga
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas)
2009-09-12 10:00 2009-09-12 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009
2009-09-05 15:20 2009-09-06 13:30
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Iki sezoninis badmintono turnyras Vilniuje
2009-08-16 11:00 2009-08-16 17:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (6 turas)
2009-06-28 10:00 2009-06-28 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
VIII Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
2009-06-27 09:00 2009-06-27 19:45
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo aka ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-06-20 12:00 2009-06-21 14:00
Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.