Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės), Data: 2009-04-18, Vieta: Kaunas  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Regina Narijauskaitė 
 Laima Patašienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Narijauskaitė, L.Patašienė      
 16       ->      
   R.Narijauskaitė, L.Patašienė    
 9  Austėja Brasiūnaitė 
 Aneta Radzevič 
    21:14  21:9    
 T.Rakauskaitė, T.Urbonienė      
 8  Toma Rakauskaitė 
 Tanita Urbonienė 
  21:18  21:14      
     R.Narijauskaitė, L.Patašienė  
 5  Rasita Grincevičienė 
 Vaida Gečienė 
      21:18  21:18  
 R.Grincevičienė, V.Gečienė      
 12       ->      
   R.Grincevičienė, V.Gečienė    
 13         21:12  20:22  23:21    
 D.Nikitina, R.Plytnikienė      
 4  Diana Nikitina 
 Rita Plytnikienė 
  ->       1-a vieta
       R.Narijauskaitė, L.Patašienė
 3  Vida Lenktienė 
 Diana Vizgirdienė 
        21:15  22:20
 V.Lenktienė, D.Vizgirdienė      
 14       ->      
   V.Lenktienė, D.Vizgirdienė    
 11         21:15  21:9    
 R.Dumčiutė, E.Jurkevičienė      
 6  Reda Dumčiutė 
 Eglė Jurkevičienė 
  ->      
     A.Liepuonienė, A.Pikčilingienė  
 7  Eglė Ratkutė 
 Eglė Rakauskaitė 
      21:6  21:10  
 E.Ratkutė, E.Rakauskaitė      
 10       ->      
   A.Liepuonienė, A.Pikčilingienė    
 15         21:18  21:12    
 A.Liepuonienė, A.Pikčilingienė      
 2  Angelė Liepuonienė 
 Aldona Pikčilingienė 
  ->    R.Grincevičienė, V.Gečienė   3-a vieta
       R.Grincevičienė, V.Gečienė
       V.Lenktienė, D.Vizgirdienė   16:21  21:15  21:7
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Rakauskaitė, T.Urbonienė    
     D.Nikitina, R.Plytnikienė  
     D.Nikitina, R.Plytnikienė   21:19  21:19   5-a vieta
       E.Ratkutė, E.Rakauskaitė
     R.Dumčiutė, E.Jurkevičienė     21:10  16:21  21:10
     E.Ratkutė, E.Rakauskaitė  
     E.Ratkutė, E.Rakauskaitė   21:11  21:19  
         
         
       T.Rakauskaitė, T.Urbonienė   7-a vieta
       T.Rakauskaitė, T.Urbonienė
       R.Dumčiutė, E.Jurkevičienė   21:11  21:19
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Brasiūnaitė, A.Radzevič    
   A.Brasiūnaitė, A.Radzevič   ->    
     A.Brasiūnaitė, A.Radzevič  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       A.Brasiūnaitė, A.Radzevič
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 111 112 
Kauno Grand Prix 2009 (8 turas)
2009-10-03 10:00 2009-10-03 20:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (Cs grupė)
2009-09-27 10:00 2009-09-27 18:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-09-26 10:00 2009-09-26 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2009-09-13 11:00 2009-09-13 16:00
Kretinga
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas)
2009-09-12 10:00 2009-09-12 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009
2009-09-05 15:20 2009-09-06 13:30
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Iki sezoninis badmintono turnyras Vilniuje
2009-08-16 11:00 2009-08-16 17:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (6 turas)
2009-06-28 10:00 2009-06-28 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
VIII Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
2009-06-27 09:00 2009-06-27 19:45
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo aka ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-06-20 12:00 2009-06-21 14:00
Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.