Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos TOP-8, Data: 2009-05-01, Vieta: "Drobės" sorto salė, Drobės g. 62, Kaunas  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-05-01 2009-05-01 2009-05-01  
 1  Ramūnas Stapušaitis ,  Kristina Dovydaitytė   Dėl 1-4 vietų    
[1] 11:00   R.Stapušaitis, K.Dovydaitytė    
 8  Martynas Prevelis ,  Indrė Starevičiutė    21:10  21:8 [10']    
  [5] 11:30   R.Stapušaitis, K.Dovydaitytė  
 5  Kazimieras Dauskurtas ,  Emilija Unte      19:21  21:12  21:19 [32']  
[2] 11:00   S.Leonovič, O.Jaciuk    
 4  Sergej Leonovič ,  Oksana Jaciuk    21:17  21:15 [13']    1-a vieta
    [9] 12:00   R.Stapušaitis, K.Dovydaitytė
 3  Donatas Narvilas ,  Gerda Voitechovskaja        17:21  22:20  21:11 [41']
[3] 11:00   D.Narvilas, G.Voitechovskaja    
 6  Lukas Litvinas ,  Rasa Šulnienė    21:8  21:9 [12']    
  [6] 11:30   K.Kašinskis, A.Stapušaitytė  
 7  Saulius Šaltmeris ,  Erika Noreikaitė      24:22  17:21  21:18 [40']  
[4] 11:00   K.Kašinskis, A.Stapušaitytė    
 2  Klaudijus Kašinskis ,  Akvilė Stapušaitytė    21:6  21:9 [13']    
     
     S.Leonovič, O.Jaciuk  3-a vieta
  [10] 12:00   S.Leonovič, O.Jaciuk
   D.Narvilas, G.Voitechovskaja   19:21  21:17  22:20 [39']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   M.Prevelis, I.Starevičiutė    
  [7] 11:30   M.Prevelis, I.Starevičiutė  
   K.Dauskurtas, E.Unte   21:17  21:17 [23']  5-a vieta
    [11] 12:00   M.Prevelis, I.Starevičiutė
   L.Litvinas, R.Šulnienė     21:15  21:16 [14']
  [8] 11:30   S.Šaltmeris, E.Noreikaitė  
   S.Šaltmeris, E.Noreikaitė   21:18  16:21  21:16 [24']  
       
       
     K.Dauskurtas, E.Unte  7-a vieta
    [12] 12:00   L.Litvinas, R.Šulnienė
     L.Litvinas, R.Šulnienė   21:18  21:11 [17']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 111 112 
Kauno Grand Prix 2009 (8 turas)
2009-10-03 10:00 2009-10-03 20:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (Cs grupė)
2009-09-27 10:00 2009-09-27 18:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-09-26 10:00 2009-09-26 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2009-09-13 11:00 2009-09-13 16:00
Kretinga
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas)
2009-09-12 10:00 2009-09-12 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009
2009-09-05 15:20 2009-09-06 13:30
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Iki sezoninis badmintono turnyras Vilniuje
2009-08-16 11:00 2009-08-16 17:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (6 turas)
2009-06-28 10:00 2009-06-28 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
VIII Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
2009-06-27 09:00 2009-06-27 19:45
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo aka ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-06-20 12:00 2009-06-21 14:00
Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.