Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (iki 13 metų) badmintono čempionatas, Data: 2009-05-16, Vieta: Klaipėda  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 42, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Goda Krivonosovaitė    Dėl 1-32 vietos          
 G.Krivonosovaitė          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
   G.Krivonosovaitė        
 33  Evelina Kliknaitė      21:10  21:7 [16']        
 M.Krančiukaitė          
 32  Milda Krančiukaitė    21:17  21:7 [14']     Dėl 1-8 vietos      
     G.Krivonosovaitė      
 17  Lilija Genutytė        21:10  21:7 [18']      
 L.Genutytė          
 48       ->          
   L.Genutytė        
 49         17:21  21:12  21:13 [28']        
 S.Drungilaitė          
 16  Samanta Drungilaitė    ->       Dėl 1-4 vietos    
       G.Krivonosovaitė    
 9  Kristina Žalandauskaitė          21:11  21:7 [17']    
 K.Žalandauskaitė          
 56       ->          
   K.Žalandauskaitė        
 41  Vitalija Movšovič      21:6  21:7 [17']        
 A.Kaulickytė          
 24  Aušrinė Kaulickytė    21:14  21:11 [18']          
     V.Žymantaitė      
 25  Aistė Mažeikaitė        21:4  21:9 [15']      
 A.Mažeikaitė          
 40  Miglė Jaugielavičiūtė    21:4  21:16 [12']          
   V.Žymantaitė        
 57         21:6  21:8 [14']        
 V.Žymantaitė          
 8  Vaiva Žymantaitė    ->         Dėl 1-2 vietos  
         G.Krivonosovaitė  
 5  Dominyka Dragūnaitė            18:21  21:11  21:17 [33']  
 D.Dragūnaitė          
 60       ->          
   D.Dragūnaitė        
 37  Paulina Puolytė      21:11  21:12 [17']        
 P.Puolytė          
 28  Giedrė Budrevičiūtė    21:11  21:14 [16']          
     D.Dragūnaitė      
 21  Valerija Ševeliova        23:21  21:14 [23']      
 V.Ševeliova          
 44       ->          
   D.Muchina        
 53         21:12  21:10 [15']        
 D.Muchina          
 12  Darina Muchina    ->          
       D.Dragūnaitė    
 13  Ugnė Graužinytė          21:16  21:19 [25']    
 U.Graužinytė          
 52       ->          
   G.Juzukonytė        
 45         26:24  21:17 [26']        
 G.Juzukonytė          
 20  Gabrielė Juzukonytė    ->          
     G.Janušonytė      
 29  Adelė Mažeikaitė        21:9  21:8 [15']      
 A.Mažeikaitė          
 36  Odeta Rastenytė    21:5  21:6 [15']          
   G.Janušonytė        
 61         21:15  21:6 [17']        
 G.Janušonytė          
 4  Gabrielė Janušonytė    ->           1-a vieta
           R.Aleksevičiūtė
 3  Ieva Gaidė              21:16  22:20 [32']
 I.Gaidė          
 62       ->          
   I.Gaidė        
 35  Dovilė Marcinkevičiūtė      21:3  21:4 [19']        
 G.Beniušytė          
 30  Gintarė Beniušytė    21:12  21:14 [19']          
     I.Gaidė      
 19  Deimantė Ubytė        21:12  21:4 [16']      
 D.Ubytė          
 46       ->          
   D.Ubytė        
 51         25:23  21:14 [23']        
 D.Sandaraitė          
 14  Deimantė Sandaraitė    ->          
       I.Gaidė    
 11  Gabija Narvilaitė          21:8  21:17 [16']    
 G.Narvilaitė          
 54       ->          
   G.Narvilaitė        
 43         21:5  21:9 [15']        
 E.Krukovskytė          
 22  Evelina Krukovskytė    ->          
     G.Narvilaitė      
 27  Ugnė Trakimaitė        21:15  21:5 [19']      
 U.Trakimaitė          
 38  Greta Eglinaitė    21:7  21:10 [19']          
   L.Bagdonaitė        
 59         21:10  21:10 [13']        
 L.Bagdonaitė          
 6  Loreta Bagdonaitė    ->          
         R.Aleksevičiūtė  
 7  Rebeka Aleksevičiūtė            21:18  16:21  21:16 [45']  
 R.Aleksevičiūtė          
 58       ->          
   R.Aleksevičiūtė        
 39  Emilija Petrauskaitė      21:5  21:6 [16']        
 G.Urbonaitė          
 26  Greta Urbonaitė    21:2  17:21  21:7 [27']          
     R.Aleksevičiūtė      
 23  Aleksandra Ševeliova        21:9  21:6 [22']      
 A.Ševeliova          
 42  Monika Augustaitytė    22:20  21:9 [19']          
   L.Daunytė        
 55         21:17  21:12 [22']        
 L.Daunytė          
 10  Laura Daunytė    ->          
       R.Aleksevičiūtė    
 15  Vakarė Šiukštaitė          21:9  21:12 [19']    
 V.Šiukštaitė          
 50       ->        D.Dragūnaitė   3-a vieta
   G.Palubinskytė      I.Gaidė
 47         21:14  21:15 [19']      I.Gaidė   21:18  21:11 [27']
 G.Palubinskytė          
 18  Greta Palubinskytė    ->          
     G.Bilvardaitė      
 31  Justė Krančiukaitė        21:14  21:15 [26']      
 J.Krančiukaitė          
 34  Deimantė Gedvilaitė    21:13  21:11 [16']          
   G.Bilvardaitė        
 63         21:12  21:11 [11']        
 G.Bilvardaitė          
 2  Gintarė Bilvardaitė    ->       Dėl 5-8 vietos    
         V.Žymantaitė    
         V.Žymantaitė  
         G.Janušonytė   23:21  21:11 [26']   5-a vieta
           V.Žymantaitė
         G.Narvilaitė     21:12  19:21  21:17 [29']
         G.Narvilaitė  
         G.Bilvardaitė   21:17  21:15 [22']  
             
             
           G.Janušonytė   7-a vieta
           G.Bilvardaitė
           G.Bilvardaitė   21:18  21:17 [32']
        Dėl 9-16 vietos      
       L.Genutytė      
       L.Genutytė    
       K.Žalandauskaitė   17:21  21:19  21:17 [32']    
         L.Genutytė  
       D.Muchina     21:11  12:21  21:18 [19']  
       D.Muchina    
       G.Juzukonytė   21:10  21:15 [19']     9-a vieta
           G.Palubinskytė
       D.Ubytė       21:6  20:22  21:9
       L.Bagdonaitė    
       L.Bagdonaitė   17:21  21:11  21:17 [18']    
         G.Palubinskytė  
       L.Daunytė     21:8  21:5 [12']  
       G.Palubinskytė    
       G.Palubinskytė   21:14  21:14 [22']    
             
           D.Muchina   11-a vieta
         
           L.Bagdonaitė   ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
         K.Žalandauskaitė    
         
         G.Juzukonytė   ->   13-a vieta
         
         D.Ubytė     ->
         
         L.Daunytė   ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     M.Krančiukaitė        
     S.Drungilaitė      
     S.Drungilaitė   21:6  21:10 [21']      
       S.Drungilaitė    
     A.Kaulickytė     21:11  21:12 [16']    
     A.Mažeikaitė      
     A.Mažeikaitė   21:10  21:4 [17']      
         
     P.Puolytė       ->  
     V.Ševeliova      
     V.Ševeliova   12:21  22:20  21:18 [21']      
       A.Mažeikaitė    
     U.Graužinytė     21:14  21:19 [22']    
     A.Mažeikaitė      
     A.Mažeikaitė   21:18  19:21  21:17 [27']       17-a vieta
         
     G.Beniušytė         ->
     D.Sandaraitė      
     D.Sandaraitė   21:5  21:5 [14']      
       D.Sandaraitė    
     E.Krukovskytė     13:21  21:16  21:14 [31']    
     E.Krukovskytė      
     U.Trakimaitė   19:21  21:10  21:5 [44']      
         
     G.Urbonaitė       ->  
     G.Urbonaitė      
     A.Ševeliova   21:7  21:11 [16']      
       J.Krančiukaitė    
     V.Šiukštaitė       B/Ž    
     J.Krančiukaitė      
     J.Krančiukaitė   21:15  21:12 [15']     19-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
         A.Mažeikaitė    
         
         V.Ševeliova   ->   21-a vieta
         
         E.Krukovskytė     ->
         
         G.Urbonaitė   ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
       M.Krančiukaitė      
         
       A.Kaulickytė   ->    
         
       P.Puolytė     ->  
       U.Graužinytė    
       U.Graužinytė   18:21  21:9  21:11 [23']     25-a vieta
         
       G.Beniušytė       ->
         
       U.Trakimaitė   ->    
         
       A.Ševeliova     ->  
       A.Ševeliova    
       V.Šiukštaitė   21:14  21:15 [16']    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
         P.Puolytė   ->   29-a vieta
         
            ->
         
         V.Šiukštaitė   ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   E.Kliknaitė        
   E.Kliknaitė   ->        
     E.Kliknaitė      
      ->      
   .        
    ->        
       E.Kliknaitė    
        21:11  21:13 [17']    
   V.Movšovič        
   V.Movšovič   ->        
     V.Movšovič      
   M.Jaugielavičiūtė     21:17  21:11 [20']      
   M.Jaugielavičiūtė        
    ->        
         
          ->  
   G.Budrevičiūtė        
   G.Budrevičiūtė   ->        
     G.Budrevičiūtė      
      ->      
   .        
    ->        
       G.Budrevičiūtė    
        21:9  21:8 [18']    
   .        
    ->        
     O.Rastenytė      
   O.Rastenytė     ->      
   O.Rastenytė        
    ->         33-a vieta
         
            ->
   D.Marcinkevičiūtė        
   D.Marcinkevičiūtė   ->        
     D.Marcinkevičiūtė      
      ->      
   .        
    ->        
       D.Marcinkevičiūtė    
        21:16  21:17 [23']    
   .        
    ->        
     G.Eglinaitė      
   G.Eglinaitė     ->      
   G.Eglinaitė        
    ->        
         
          ->  
   E.Petrauskaitė        
   E.Petrauskaitė   ->        
     M.Augustaitytė      
   M.Augustaitytė     21:18  21:12 [16']      
   M.Augustaitytė        
    ->        
       M.Augustaitytė    
        21:11  21:13 [5']    
   .        
    ->       35-a vieta
     D.Gedvilaitė  
   D.Gedvilaitė     ->     ->
   D.Gedvilaitė        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
         V.Movšovič    
         
         O.Rastenytė   ->   37-a vieta
         
         G.Eglinaitė     ->
         
         D.Gedvilaitė   ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
       M.Jaugielavičiūtė    
       M.Jaugielavičiūtė   ->    
         M.Jaugielavičiūtė  
          ->  
       .    
        ->     41-a vieta
         
            ->
       .    
        ->    
         E.Petrauskaitė  
       E.Petrauskaitė     ->  
       E.Petrauskaitė    
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
     .      
      ->      
         
        ->    
     .      
      ->      
         
          ->  
     .      
      ->      
         
        ->    
     .      
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 111 112 
Kauno Grand Prix 2009 (8 turas)
2009-10-03 10:00 2009-10-03 20:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (Cs grupė)
2009-09-27 10:00 2009-09-27 18:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-09-26 10:00 2009-09-26 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2009-09-13 11:00 2009-09-13 16:00
Kretinga
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas)
2009-09-12 10:00 2009-09-12 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009
2009-09-05 15:20 2009-09-06 13:30
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Iki sezoninis badmintono turnyras Vilniuje
2009-08-16 11:00 2009-08-16 17:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (6 turas)
2009-06-28 10:00 2009-06-28 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
VIII Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
2009-06-27 09:00 2009-06-27 19:45
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo aka ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-06-20 12:00 2009-06-21 14:00
Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.