Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (iki 13 metų) badmintono čempionatas, Data: 2009-05-16, Vieta: Klaipėda  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Tautvydas Liorančas 
 Renaldas Šileris 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Liorančas, R.Šileris      
 16  Mantas Rakovskis 
 Deividas Valiulis 
  21:3  21:4 [8']      
   T.Liorančas, R.Šileris    
 9  Paulius Jaščemskas 
 Juras Šulcas 
    21:10  21:7 [16']    
 P.Jaščemskas, J.Šulcas      
 8  Justas Pupius 
 Karolis Reimeris 
  19:21  21:7  21:10 [22']      
     T.Liorančas, R.Šileris  
 5  Lukas Kavaliauskas 
 Paulius Sakalauskas 
      21:4  21:5 [20']  
 L.Kavaliauskas, P.Sakalauskas      
 12  Jokūbas Mickus 
 Donat Bartoševič 
  21:10  21:12 [9']      
   M.Dapšys, A.Muižininkas    
 13  Artūr Dubovik 
 Denis Lamincev 
    22:20  22:20 [22']    
 M.Dapšys, A.Muižininkas      
 4  Mantvydas Dapšys 
 Audrius Muižininkas 
  24:22  21:12 [19']       1-a vieta
       T.Liorančas, R.Šileris
 3  Deividas Dzenys 
 Giedrius Dima 
        21:17  21:16 [14']
 D.Dzenys, G.Dima      
 14  Robertas Zuzo 
 Rokas Minderis 
  21:9  21:9 [16']      
   D.Dzenys, G.Dima    
 11  Modestas Papolskis 
 Tomas Žukauskas 
    21:6  21:7 [15']    
 A.Medvedev, T.Urbšas      
 6  Andrėj Medvedev 
 Titas Urbšas 
  21:14  21:6 [18']      
     M.Golubevas, L.Sparnauskis  
 7  Nikita Kniazev 
 Kiril Rybakov 
      21:13  21:8 [9']  
 N.Kniazev, K.Rybakov      
 10  Antanas Damulis 
 Tomas Stankus 
  21:13  21:18 [19']      
   M.Golubevas, L.Sparnauskis    
 15  Simas Jaugielavičius 
 Benas Davidonis 
    21:6  21:12 [13']    
 M.Golubevas, L.Sparnauskis      
 2  Michailas Golubevas 
 Laurynas Sparnauskis 
  21:6  21:8 [13']    M.Dapšys, A.Muižininkas   3-a vieta
       D.Dzenys, G.Dima
       D.Dzenys, G.Dima   21:6  21:17 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Jaščemskas, J.Šulcas    
     L.Kavaliauskas, P.Sakalauskas  
     L.Kavaliauskas, P.Sakalauskas   11:21  21:19  21:17 [32']   5-a vieta
       L.Kavaliauskas, P.Sakalauskas
     A.Medvedev, T.Urbšas     21:13  21:12 [18']
     N.Kniazev, K.Rybakov  
     N.Kniazev, K.Rybakov   21:12  22:20 [21']  
         
         
       P.Jaščemskas, J.Šulcas   7-a vieta
     
       A.Medvedev, T.Urbšas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   M.Rakovskis, D.Valiulis      
     
   J.Pupius, K.Reimeris   ->    
     
   J.Mickus, D.Bartoševič     ->  
     
   A.Dubovik, D.Lamincev   ->     9-a vieta
     
   R.Zuzo, R.Minderis       ->
     
   M.Papolskis, T.Žukauskas   ->    
     
   A.Damulis, T.Stankus     ->  
     
   S.Jaugielavičius, B.Davidonis   ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 111 112 
Kauno Grand Prix 2009 (8 turas)
2009-10-03 10:00 2009-10-03 20:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (Cs grupė)
2009-09-27 10:00 2009-09-27 18:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-09-26 10:00 2009-09-26 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2009-09-13 11:00 2009-09-13 16:00
Kretinga
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas)
2009-09-12 10:00 2009-09-12 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009
2009-09-05 15:20 2009-09-06 13:30
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Iki sezoninis badmintono turnyras Vilniuje
2009-08-16 11:00 2009-08-16 17:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (6 turas)
2009-06-28 10:00 2009-06-28 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
VIII Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
2009-06-27 09:00 2009-06-27 19:45
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo aka ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-06-20 12:00 2009-06-21 14:00
Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.