Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (iki 13 metų) badmintono čempionatas, Data: 2009-05-16, Vieta: Klaipėda  
Grupė- U-13, Moterų dvejetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Gintarė Bilvardaitė 
 Goda Krivonosovaitė 
  Dėl 1-16 vietos        
 G.Bilvardaitė, G.Krivonosovaitė        
 32       ->        
   G.Bilvardaitė, G.Krivonosovaitė      
 17  Miglė Jaugielavičiūtė 
 Odeta Rastenytė 
    21:14  21:10 [21']      
 P.Puolytė, A.Mažeikaitė        
 16  Paulina Puolytė 
 Adelė Mažeikaitė 
  21:4  21:7 [14']        
     G.Bilvardaitė, G.Krivonosovaitė    
 9  Ugnė Graužinytė 
 Deimantė Sandaraitė 
      21:11  21:7 [16']    
 U.Graužinytė, D.Sandaraitė        
 24       ->        
   U.Graužinytė, D.Sandaraitė      
 25         19:21  21:11  21:12 [31']      
 A.Ševeliova, V.Ševeliova        
 8  Aleksandra Ševeliova 
 Valerija Ševeliova 
  ->        
       R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė  
 5  Rebeka Aleksevičiūtė 
 Gabija Narvilaitė 
        22:20  21:13 [19']  
 R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė        
 28       ->        
   R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė      
 21  Monika Augustaitytė 
 Vakarė Šiukštaitė 
    21:9  21:10 [9']      
 S.Drungilaitė, D.Ubytė        
 12  Samanta Drungilaitė 
 Deimantė Ubytė 
  21:19  21:14 [21']        
     R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė    
 13  Evelina Krukovskytė 
 Vitalija Movšovič 
      21:13  21:5 [26']    
 E.Krukovskytė, V.Movšovič        
 20  Deimantė Gedvilaitė 
 Evelina Kliknaitė 
  21:12  21:15 [20']        
   L.Bagdonaitė, L.Genutytė      
 29         21:9  21:8 [17']      
 L.Bagdonaitė, L.Genutytė        
 4  Loreta Bagdonaitė 
 Lilija Genutytė 
  ->         1-a vieta
         R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė
 3  Dominyka Dragūnaitė 
 Gabrielė Janušonytė 
          18:21  21:11  21:18 [37']
 D.Dragūnaitė, G.Janušonytė        
 30       ->        
   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė      
 19  Ugnė Trakimaitė 
 Aistė Mažeikaitė 
    21:13  21:9 [18']      
 U.Trakimaitė, A.Mažeikaitė        
 14  Aušrinė Kaulickytė 
 Greta Eglinaitė 
  21:13  15:21  21:13 [30']        
     D.Dragūnaitė, G.Janušonytė    
 11  Justė Krančiukaitė 
 Milda Krančiukaitė 
      21:14  21:8 [24']    
 J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė        
 22       ->        
   L.Daunytė, K.Žalandauskaitė      
 27         21:16  21:11 [22']      
 L.Daunytė, K.Žalandauskaitė        
 6  Laura Daunytė 
 Kristina Žalandauskaitė 
  ->        
       I.Gaidė, V.Žymantaitė  
 7  Darina Muchina 
 Gabrielė Juzukonytė 
        21:9  21:14 [20']  
 D.Muchina, G.Juzukonytė        
 26       ->        
   D.Muchina, G.Juzukonytė      
 23         21:15  16:21  21:19 [32']      
 G.Palubinskytė, G.Urbonaitė        
 10  Greta Palubinskytė 
 Greta Urbonaitė 
  ->        
     I.Gaidė, V.Žymantaitė    
 15  Dovilė Marcinkevičiūtė 
 Emilija Petrauskaitė 
      21:10  21:9 [14']    
 G.Budrevičiūtė, G.Beniušytė        
 18  Giedrė Budrevičiūtė 
 Gintarė Beniušytė 
  21:17  21:18 [24']      G.Bilvardaitė, G.Krivonosovaitė   3-a vieta
   I.Gaidė, V.Žymantaitė    D.Dragūnaitė, G.Janušonytė
 31         21:5  21:5 [16']    D.Dragūnaitė, G.Janušonytė   21:8  21:15 [21']
 I.Gaidė, V.Žymantaitė        
 2  Ieva Gaidė 
 Vaiva Žymantaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       U.Graužinytė, D.Sandaraitė    
       U.Graužinytė, D.Sandaraitė  
       L.Bagdonaitė, L.Genutytė   22:20  21:19 [20']   5-a vieta
         D.Muchina, G.Juzukonytė
       L.Daunytė, K.Žalandauskaitė     21:12  21:12 [9']
       D.Muchina, G.Juzukonytė  
       D.Muchina, G.Juzukonytė   15:21  21:18  21:19 [24']  
           
           
         L.Bagdonaitė, L.Genutytė   7-a vieta
       
         L.Daunytė, K.Žalandauskaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Puolytė, A.Mažeikaitė      
       
     A.Ševeliova, V.Ševeliova   ->    
       
     S.Drungilaitė, D.Ubytė     ->  
       
     E.Krukovskytė, V.Movšovič   ->     9-a vieta
       
     U.Trakimaitė, A.Mažeikaitė       ->
       
     J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė   ->    
       
     G.Palubinskytė, G.Urbonaitė     ->  
       
     G.Budrevičiūtė, G.Beniušytė   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   M.Jaugielavičiūtė, O.Rastenytė      
   M.Jaugielavičiūtė, O.Rastenytė   ->      
     M.Jaugielavičiūtė, O.Rastenytė    
      ->    
   .      
    ->      
       
        ->  
   M.Augustaitytė, V.Šiukštaitė      
   M.Augustaitytė, V.Šiukštaitė   ->      
       
   D.Gedvilaitė, E.Kliknaitė     ->    
   D.Gedvilaitė, E.Kliknaitė      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   A.Kaulickytė, G.Eglinaitė      
   A.Kaulickytė, G.Eglinaitė   ->      
     A.Kaulickytė, G.Eglinaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       
        ->  
   .      
    ->      
     D.Marcinkevičiūtė, E.Petrauskaitė    
   D.Marcinkevičiūtė, E.Petrauskaitė     ->    
   D.Marcinkevičiūtė, E.Petrauskaitė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 111 112 
Kauno Grand Prix 2009 (8 turas)
2009-10-03 10:00 2009-10-03 20:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (Cs grupė)
2009-09-27 10:00 2009-09-27 18:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-09-26 10:00 2009-09-26 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2009-09-13 11:00 2009-09-13 16:00
Kretinga
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas)
2009-09-12 10:00 2009-09-12 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009
2009-09-05 15:20 2009-09-06 13:30
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Iki sezoninis badmintono turnyras Vilniuje
2009-08-16 11:00 2009-08-16 17:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (6 turas)
2009-06-28 10:00 2009-06-28 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
VIII Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
2009-06-27 09:00 2009-06-27 19:45
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo aka ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-06-20 12:00 2009-06-21 14:00
Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.