Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (iki 13 metų) badmintono čempionatas, Data: 2009-05-16, Vieta: Klaipėda  
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 26, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Tautvydas Liorančas 
 Gabrielė Janušonytė 
  Dėl 1-16 vietos        
 T.Liorančas, G.Janušonytė        
 32       ->        
   T.Liorančas, G.Janušonytė      
 17  Domas Urniežius 
 Justė Krančiukaitė 
    21:1  21:8 [14']      
 P.Jaščemskas, A.Mažeikaitė        
 16  Paulius Jaščemskas 
 Aistė Mažeikaitė 
  21:8  21:10 [18']        
     T.Liorančas, G.Janušonytė    
 9  Andrėj Medvedev 
 Darina Muchina 
      21:5  21:2 [4']    
 A.Medvedev, D.Muchina        
 24  Simas Jaugielavičius 
 Miglė Jaugielavičiūtė 
  21:10  21:2 [14']        
   A.Medvedev, D.Muchina      
 25  Rokas Minderis 
 Paulina Puolytė 
    21:17  21:10 [22']      
 R.Minderis, P.Puolytė        
 8  Justas Pupius 
 Laura Daunytė 
  22:20  17:21  21:12 [31']        
       T.Liorančas, G.Janušonytė  
 5  Lukas Kavaliauskas 
 Gintarė Bilvardaitė 
        21:13  21:11 [14']  
 L.Kavaliauskas, G.Bilvardaitė        
 28       ->        
   L.Kavaliauskas, G.Bilvardaitė      
 21  Benas Davidonis 
 Odeta Rastenytė 
    21:8  21:11 [17']      
 K.Rybakov, A.Ševeliova        
 12  Kiril Rybakov 
 Aleksandra Ševeliova 
  21:10  21:7 [12']        
     M.Golubevas, V.Žymantaitė    
 13  Tomas Stankus 
 Aušrinė Kaulickytė 
      21:10  21:9 [3']    
 T.Stankus, A.Kaulickytė        
 20  Jokūbas Mickus 
 Ugnė Trakimaitė 
  21:7  21:11 [16']        
   M.Golubevas, V.Žymantaitė      
 29         21:10  21:7 [16']      
 M.Golubevas, V.Žymantaitė        
 4  Michailas Golubevas 
 Vaiva Žymantaitė 
  ->         1-a vieta
         T.Liorančas, G.Janušonytė
 3  Renaldas Šileris 
 Dominyka Dragūnaitė 
          21:14  21:11 [16']
 R.Šileris, D.Dragūnaitė        
 30       ->        
   R.Šileris, D.Dragūnaitė      
 19  Juras Šulcas 
 Adelė Mažeikaitė 
    21:11  21:9 [31']      
 J.Šulcas, A.Mažeikaitė        
 14  Artūr Dubovik 
 Evelina Krukovskytė 
  21:13  21:12 [21']        
     R.Šileris, D.Dragūnaitė    
 11  Nikita Kniazev 
 Valerija Ševeliova 
      21:13  21:16 [6']    
 N.Kniazev, V.Ševeliova        
 22  Antanas Damulis 
 Evelina Kliknaitė 
  22:20  21:11 [18']        
   D.Dzenys, K.Žalandauskaitė      
 27         21:6  21:14 [17']      
 D.Dzenys, K.Žalandauskaitė        
 6  Deividas Dzenys 
 Kristina Žalandauskaitė 
  ->        
       L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė  
 7  Giedrius Dima 
 Gabija Narvilaitė 
        21:15  18:21  21:12 [29']  
 G.Dima, G.Narvilaitė        
 26  Denis Lamincev 
 Vitalija Movšovič 
  21:13  21:5 [18']        
   G.Dima, G.Narvilaitė      
 23  Robertas Zuzo 
 Emilija Petrauskaitė 
    21:4  21:6 [14']      
 K.Reimeris, G.Palubinskytė        
 10  Karolis Reimeris 
 Greta Palubinskytė 
  21:6  21:9 [20']        
     L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė    
 15  Titas Urbšas 
 Gabrielė Juzukonytė 
      21:11  21:7 [18']    
 T.Urbšas, G.Juzukonytė        
 18  Donat Bartoševič 
 Dovilė Marcinkevičiūtė 
  21:15  21:11 [17']      M.Golubevas, V.Žymantaitė   3-a vieta
   L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė    R.Šileris, D.Dragūnaitė
 31         21:11  21:8 [16']    R.Šileris, D.Dragūnaitė   21:18  19:21  21:17 [33']
 L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė        
 2  Laurynas Sparnauskis 
 Goda Krivonosovaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Medvedev, D.Muchina    
       L.Kavaliauskas, G.Bilvardaitė  
       L.Kavaliauskas, G.Bilvardaitė   21:16  18:21  21:16 [26']   5-a vieta
         D.Dzenys, K.Žalandauskaitė
       D.Dzenys, K.Žalandauskaitė     21:13  21:8 [19']
       D.Dzenys, K.Žalandauskaitė  
       G.Dima, G.Narvilaitė   21:12  21:17 [20']  
           
           
         A.Medvedev, D.Muchina   7-a vieta
       
         G.Dima, G.Narvilaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Jaščemskas, A.Mažeikaitė      
       
     R.Minderis, P.Puolytė   ->    
       
     K.Rybakov, A.Ševeliova     ->  
       
     T.Stankus, A.Kaulickytė   ->     9-a vieta
       
     J.Šulcas, A.Mažeikaitė       ->
       
     N.Kniazev, V.Ševeliova   ->    
       
     K.Reimeris, G.Palubinskytė     ->  
       
     T.Urbšas, G.Juzukonytė   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   D.Urniežius, J.Krančiukaitė      
   D.Urniežius, J.Krančiukaitė   ->      
       
   S.Jaugielavičius, M.Jaugielavičiūtė     ->    
       
   J.Pupius, L.Daunytė   ->      
       
        ->  
   B.Davidonis, O.Rastenytė      
   B.Davidonis, O.Rastenytė   ->      
       
   J.Mickus, U.Trakimaitė     ->    
   J.Mickus, U.Trakimaitė      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   A.Dubovik, E.Krukovskytė      
   A.Dubovik, E.Krukovskytė   ->      
       
   A.Damulis, E.Kliknaitė     ->    
   A.Damulis, E.Kliknaitė      
    ->      
       
   D.Lamincev, V.Movšovič       ->  
       
   R.Zuzo, E.Petrauskaitė   ->      
       
   D.Bartoševič, D.Marcinkevičiūtė     ->    
   D.Bartoševič, D.Marcinkevičiūtė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 111 112 
Kauno Grand Prix 2009 (8 turas)
2009-10-03 10:00 2009-10-03 20:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (Cs grupė)
2009-09-27 10:00 2009-09-27 18:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-09-26 10:00 2009-09-26 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2009-09-13 11:00 2009-09-13 16:00
Kretinga
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas)
2009-09-12 10:00 2009-09-12 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009
2009-09-05 15:20 2009-09-06 13:30
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Iki sezoninis badmintono turnyras Vilniuje
2009-08-16 11:00 2009-08-16 17:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (6 turas)
2009-06-28 10:00 2009-06-28 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
VIII Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
2009-06-27 09:00 2009-06-27 19:45
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo aka ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-06-20 12:00 2009-06-21 14:00
Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.