Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008/2009 m. Lietuvos jaunių (iki 17 metų) badmintono čempionatas, Data: 2009-05-23, Vieta: Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėda  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-05-23 2009-05-23 2009-05-23 2009-05-24 2009-05-24  
 1  Ieva Linkutė    Dėl 1-16 vietos        
 I.Linkutė        
 32       ->        
  [21] 13:40   I.Linkutė      
 17  Lilija Genutytė      21:4  21:11 [14']      
[9] 12:40   G.Narvilaitė        
 16  Gabija Narvilaitė    21:9  21:12 [23']        
    [41] 15:20   I.Linkutė    
 9  Ieva Gaidė        21:7  21:3 [15']    
 I.Gaidė        
 24       ->        
  [22] 13:40   I.Gaidė      
 25         21:10  21:12 [18']      
 G.Bilvardaitė        
 8  Gintarė Bilvardaitė    ->        
      [114] 11:05   I.Linkutė  
 5  Dominyka Bortnikaitė          21:5  21:12 [17']  
 D.Bortnikaitė        
 28       ->        
  [23] 13:40   D.Bortnikaitė      
 21         21:5  21:6 [15']      
 D.Dragūnaitė        
 12  Dominyka Dragūnaitė    ->        
    [42] 15:20   A.Kupliauskaitė    
 13  Rebeka Aleksevičiūtė        21:13  21:13 [24']    
[10] 12:40   R.Aleksevičiūtė        
 20  Justina Jaščemskaitė    21:16  21:7 [18']        
  [24] 13:40   A.Kupliauskaitė      
 29         21:6  21:7 [19']      
 A.Kupliauskaitė        
 4  Agnė Kupliauskaitė    ->         1-a vieta
        [134] 13:10   I.Starevičiutė
 3  Daina Kairytė            21:17  14:21  23:21 [45']
 D.Kairytė        
 30       ->        
  [25] 14:00   D.Kairytė      
 19  Ugnė Graužinytė      21:3  21:5 [11']      
[11] 12:40   R.Petraitytė        
 14  Rusnė Petraitytė    21:9  21:18 [16']        
    [43] 15:20   D.Kairytė    
 11  Gabrielė Janušonytė        21:15  21:15 [20']    
 G.Janušonytė        
 22       ->        
  [26] 14:00   J.Dimšaitė      
 27         21:11  21:12 [21']      
 J.Dimšaitė        
 6  Justina Dimšaitė    ->        
      [115] 11:30   I.Starevičiutė  
 7  Ernesta Pakulnytė          22:20  21:18 [28']  
 E.Pakulnytė        
 26       ->        
  [27] 14:00   E.Pakulnytė      
 23         21:18  21:14 [20']      
 V.Salygina        
 10  Veronika Salygina    ->        
    [44] 15:20   I.Starevičiutė    
 15  Vaiva Žymantaitė        21:12  21:6 [21']    
[12] 12:40   V.Žymantaitė        
 18  Deimantė Sandaraitė    21:5  21:8 [13']      A.Kupliauskaitė   3-a vieta
  [28] 14:00   I.Starevičiutė   [135] 13:35   D.Kairytė
 31         21:3  21:10 [16']    D.Kairytė   18:21  21:13  21:13 [30']
 I.Starevičiutė        
 2  Indrė Starevičiutė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       I.Gaidė    
      [116] 11:30   D.Bortnikaitė  
       D.Bortnikaitė   21:9  21:8 [19']   5-a vieta
        [136] 13:35   E.Pakulnytė
       J.Dimšaitė     21:14  21:13 [12']
      [117] 11:30   E.Pakulnytė  
       E.Pakulnytė   10:21  21:13  21:16 [31']  
           
           
         I.Gaidė   7-a vieta
        [137] 13:35   J.Dimšaitė
         J.Dimšaitė   21:12  21:7 [21']
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Narvilaitė      
    [45] 15:40   G.Narvilaitė    
     G.Bilvardaitė   21:14  21:11 [21']    
      [118] 11:30   R.Aleksevičiūtė  
     D.Dragūnaitė     20:22  21:19  21:17 [35']  
    [46] 15:40   R.Aleksevičiūtė    
     R.Aleksevičiūtė   21:10  21:5 [13']     9-a vieta
        [138] 13:35   V.Salygina
     R.Petraitytė       21:10  19:21  21:4 [17']
    [47] 15:40   G.Janušonytė    
     G.Janušonytė   21:9  21:14 [26']    
      [119] 11:55   V.Salygina  
     V.Salygina     21:12  21:3 [16']  
    [48] 15:40   V.Salygina    
     V.Žymantaitė   21:8  21:17 [23']    
           
         G.Narvilaitė   11-a vieta
        [139] 14:00   G.Narvilaitė
         G.Janušonytė   14:21  21:17  21:4 [35']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Bilvardaitė    
      [120] 11:55   D.Dragūnaitė  
       D.Dragūnaitė   21:12  21:18 [28']   13-a vieta
        [140] 14:00   V.Žymantaitė
       R.Petraitytė     21:17  21:12 [22']
      [121] 11:55   V.Žymantaitė  
       V.Žymantaitė   21:14  21:12 [20']  
           
           
         G.Bilvardaitė   15-a vieta
        [141] 14:00   R.Petraitytė
    Dėl 17-32 vietos      R.Petraitytė   21:18  21:14 [21']
         
   L.Genutytė      
   L.Genutytė   ->      
     L.Genutytė    
      ->    
   .      
    ->      
      [104] 10:15   J.Jaščemskaitė  
        21:14  21:7 [16']  
   .      
    ->      
     J.Jaščemskaitė    
   J.Jaščemskaitė     ->    
   J.Jaščemskaitė      
    ->       17-a vieta
        [142] 14:00   J.Jaščemskaitė
          21:7  21:10 [17']
   U.Graužinytė      
   U.Graužinytė   ->      
     U.Graužinytė    
      ->    
   .      
    ->      
      [105] 10:15   U.Graužinytė  
        22:20  23:21 [21']  
   .      
    ->      
     D.Sandaraitė    
   D.Sandaraitė     ->    
   D.Sandaraitė      
    ->    L.Genutytė   19-a vieta
        [143] 14:25   L.Genutytė
         D.Sandaraitė   21:13  21:10 [28']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 111 112 
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 13 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2009-10-24 11:50 2009-10-25 15:00
Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos Mėgėjų Badmintono Turnyras
2009-10-24 10:00 2009-10-24 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV  
5-oji Lietuvos taurė (Cj ir D grupės)
2009-10-10 12:00 2009-10-11 18:00
Klaipėda
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (8 turas)
2009-10-03 10:00 2009-10-03 20:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (Cs grupė)
2009-09-27 10:00 2009-09-27 18:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-09-26 10:00 2009-09-26 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2009-09-13 11:00 2009-09-13 16:00
Kretinga
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas)
2009-09-12 10:00 2009-09-12 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009
2009-09-05 15:20 2009-09-06 13:30
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Iki sezoninis badmintono turnyras Vilniuje
2009-08-16 11:00 2009-08-16 17:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.