Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008/2009 m. Lietuvos jaunių (iki 17 metų) badmintono čempionatas, Data: 2009-05-23, Vieta: Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėda  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-05-23 2009-05-23 2009-05-23 2009-05-23 2009-05-24  
 1  Alan Plavin 
 Indrė Starevičiutė 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Plavin, I.Starevičiutė        
 32       ->        
  [75] 18:00   A.Plavin, I.Starevičiutė      
 17  Ernestas Dima 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
    21:6  21:9 [15']      
[71] 17:40   T.Vaškevičius, R.Petraitytė        
 16  Tomas Vaškevičius 
 Rusnė Petraitytė 
  21:16  21:19 [19']        
    [83] 18:40   A.Plavin, I.Starevičiutė    
 9  Tautvydas Raila 
 Ieva Gaidė 
      21:9  21:9 [14']    
 T.Raila, I.Gaidė        
 24       ->        
  [76] 18:00   K.Bartoševičius, V.Salygina      
 25         21:15  21:12 [18']      
 K.Bartoševičius, V.Salygina        
 8  Karolis Bartoševičius 
 Veronika Salygina 
  ->        
      [87] 19:00   A.Plavin, I.Starevičiutė  
 5  Tautvydas Liorančas 
 Dominyka Bortnikaitė 
        21:7  21:7 [16']  
 T.Liorančas, D.Bortnikaitė        
 28       ->        
  [77] 18:20   T.Liorančas, D.Bortnikaitė      
 21         21:8  21:10 [14']      
 A.Narkis, J.Jaščemskaitė        
 12  Augustinas Narkis 
 Justina Jaščemskaitė 
  ->        
    [84] 18:40   T.Liorančas, D.Bortnikaitė    
 13  Lukas Genutis 
 Gintarė Bilvardaitė 
      21:14  21:17 [20']    
[72] 17:40   L.Genutis, G.Bilvardaitė        
 20  Žygimantas Ančerys 
 Ugnė Graužinytė 
  21:18  21:16 [20']        
  [78] 18:20   L.Litvinas, J.Dimšaitė      
 29         21:6  21:13 [17']      
 L.Litvinas, J.Dimšaitė        
 4  Lukas Litvinas 
 Justina Dimšaitė 
  ->         1-a vieta
        [91] 09:00   P.Bartušis, I.Linkutė
 3  Alvydas Jockus 
 Daina Kairytė 
          15:21  21:16  21:19 [31']
 A.Jockus, D.Kairytė        
 30       ->        
  [79] 18:20   A.Jockus, D.Kairytė      
 19  Robertas Andrijauskas 
 Deimantė Sandaraitė 
    21:8  21:19 [17']      
[73] 18:00   G.Bernotas, G.Janušonytė        
 14  Gytis Bernotas 
 Gabrielė Janušonytė 
  21:10  21:3 [14']        
    [85] 19:00   A.Jockus, D.Kairytė    
 11  Michailas Golubevas 
 Vaiva Žymantaitė 
      23:21  21:18 [20']    
 M.Golubevas, V.Žymantaitė        
 22       ->        
  [80] 18:20   L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė      
 27         21:12  21:13 [12']      
 L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė        
 6  Lukas Kontrimas 
 Agnė Kupliauskaitė 
  ->        
      [88] 19:00   P.Bartušis, I.Linkutė  
 7  Ignas Reznikas 
 Ernesta Pakulnytė 
        21:9  22:20 [19']  
 I.Reznikas, E.Pakulnytė        
 26       ->        
  [81] 18:40   I.Reznikas, E.Pakulnytė      
 23         21:13  21:10 [20']      
 R.Šileris, D.Dragūnaitė        
 10  Renaldas Šileris 
 Dominyka Dragūnaitė 
  ->        
    [86] 19:00   P.Bartušis, I.Linkutė    
 15  Laurynas Sparnauskis 
 Lilija Genutytė 
      21:16  21:7 [15']    
[74] 18:00   L.Sparnauskis, L.Genutytė        
 18  Giedrius Dima 
 Gabija Narvilaitė 
  20:22  21:14  21:17 [28']      T.Liorančas, D.Bortnikaitė   3-a vieta
  [82] 18:40   P.Bartušis, I.Linkutė   [92] 09:00   T.Liorančas, D.Bortnikaitė
 31         21:9  21:10 [15']    A.Jockus, D.Kairytė   23:21  21:18 [24']
 P.Bartušis, I.Linkutė        
 2  Povilas Bartušis 
 Ieva Linkutė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       K.Bartoševičius, V.Salygina    
      [89] 19:20   L.Litvinas, J.Dimšaitė  
       L.Litvinas, J.Dimšaitė   21:13  21:12 [4']   5-a vieta
        [93] 09:00   L.Litvinas, J.Dimšaitė
       L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė     21:17  21:15 [17']
      [90] 19:20   I.Reznikas, E.Pakulnytė  
       I.Reznikas, E.Pakulnytė   21:16  5:21  21:13 [25']  
           
           
         K.Bartoševičius, V.Salygina   7-a vieta
       
         L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     T.Vaškevičius, R.Petraitytė      
       
     T.Raila, I.Gaidė   ->    
       
     A.Narkis, J.Jaščemskaitė     ->  
       
     L.Genutis, G.Bilvardaitė   ->     9-a vieta
       
     G.Bernotas, G.Janušonytė       ->
       
     M.Golubevas, V.Žymantaitė   ->    
       
     R.Šileris, D.Dragūnaitė     ->  
       
     L.Sparnauskis, L.Genutytė   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   E.Dima, R.Aleksevičiūtė      
   E.Dima, R.Aleksevičiūtė   ->      
     E.Dima, R.Aleksevičiūtė    
      ->    
   .      
    ->      
       
        ->  
   .      
    ->      
     Ž.Ančerys, U.Graužinytė    
   Ž.Ančerys, U.Graužinytė     ->    
   Ž.Ančerys, U.Graužinytė      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   R.Andrijauskas, D.Sandaraitė      
   R.Andrijauskas, D.Sandaraitė   ->      
     R.Andrijauskas, D.Sandaraitė    
      ->    
   .      
    ->      
       
        ->  
   .      
    ->      
     G.Dima, G.Narvilaitė    
   G.Dima, G.Narvilaitė     ->    
   G.Dima, G.Narvilaitė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 111 112 
Kauno Grand Prix 2009 (8 turas)
2009-10-03 10:00 2009-10-03 20:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (Cs grupė)
2009-09-27 10:00 2009-09-27 18:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-09-26 10:00 2009-09-26 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2009-09-13 11:00 2009-09-13 16:00
Kretinga
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas)
2009-09-12 10:00 2009-09-12 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009
2009-09-05 15:20 2009-09-06 13:30
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Iki sezoninis badmintono turnyras Vilniuje
2009-08-16 11:00 2009-08-16 17:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (6 turas)
2009-06-28 10:00 2009-06-28 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
VIII Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
2009-06-27 09:00 2009-06-27 19:45
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo aka ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-06-20 12:00 2009-06-21 14:00
Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.