Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (Cj ir D grupės), Data: 2009-10-10, Vieta: Klaipėda  
Grupė- U-19 C, Vyrų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-10-10 2009-10-10 2009-10-10 2009-10-11 2009-10-11  
 1  Michailas Golubevas    Dėl 1-16 vietos        
 M.Golubevas        
 32       ->        
  [13] 12:45   M.Golubevas      
 17  Robertas Andrijauskas      21:15  21:12      
[1] 12:00   R.Andrijauskas        
 16  Pranciškus Gečas    21:16        
    [29] 13:45   L.Genutis    
 9  Lukas Genutis        21:16  21:17    
 L.Genutis        
 24       ->        
  [14] 12:45   L.Genutis      
 25         21:16  21:19      
 S.Grincevičius        
 8  Stanislovas Grincevičius    ->        
      [100] 09:00   L.Genutis  
 5  Laurynas Sparnauskis            B/Ž  
 L.Sparnauskis        
 28       ->        
  [15] 12:45   L.Sparnauskis      
 21  Eimantas Zdanavičius      21:12  21:19      
[2] 12:00   D.Dzenys        
 12  Deividas Dzenys    21:12        
    [30] 13:45   V.Prevelis    
 13  Lukas Kavaliauskas        21:19  21:12    
[3] 12:00   L.Kavaliauskas        
 20  Mantas Palubinskas    21:11        
  [16] 12:45   V.Prevelis      
 29         21:13  21:13 [1']      
 V.Prevelis        
 4  Vaidotas Prevelis    ->         1-a vieta
        [120] 10:15   R.Šileris
 3  Renaldas Šileris            21:17  21:16
 R.Šileris        
 30       ->        
  [17] 13:00   R.Šileris      
 19  Ernestas Žalandauskas      21:16  21:9      
[4] 12:00   A.Vizgirda        
 14  Aidas Vizgirda    21:13        
    [31] 13:45   R.Šileris    
 11  Giedrius Dima        21:18  21:15    
 G.Dima        
 22       ->        
  [18] 13:00   A.Spurga      
 27         12:21  21:17  21:13      
 A.Spurga        
 6  Algirdas Spurga    ->        
      [101] 09:00   R.Šileris  
 7  Karolis Narkevičius          21:18  22:20  
 K.Narkevičius        
 26       ->        
  [19] 13:00   K.Narkevičius      
 23         23:21  15:21  21:14      
 G.Bernotas        
 10  Gytis Bernotas    ->        
    [32] 13:45   T.Vaškevičius    
 15  Edgaras Gusarovas        21:9  21:19 [1']    
[5] 12:15   T.Petraitis        
 18  Taurius Petraitis    23:21      V.Prevelis   3-a vieta
  [20] 13:00   T.Vaškevičius   [121] 10:15   T.Vaškevičius
 31         21:9  21:13    T.Vaškevičius     B/Ž
 T.Vaškevičius        
 2  Tomas Vaškevičius    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Golubevas    
      [102] 09:00   L.Sparnauskis  
       L.Sparnauskis     B/Ž   5-a vieta
        [122] 10:15   L.Sparnauskis
       A.Spurga     21:7  21:15
      [103] 09:00   A.Spurga  
       K.Narkevičius   21:17  21:18  
           
           
         M.Golubevas   7-a vieta
        [123] 10:15   M.Golubevas
         K.Narkevičius   21:10  21:9
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Andrijauskas      
    [33] 14:00   S.Grincevičius    
     S.Grincevičius   22:20  21:10    
      [104] 09:15   S.Grincevičius  
     D.Dzenys     21:11  
    [34] 14:00   L.Kavaliauskas    
     L.Kavaliauskas   22:20  21:15 [1']     9-a vieta
        [124] 10:30   S.Grincevičius
     A.Vizgirda       21:15  21:10
    [35] 14:00   A.Vizgirda    
     G.Dima   16:21  21:13  21:19    
      [105] 09:15   G.Bernotas  
     G.Bernotas     21:18  
    [36] 14:00   G.Bernotas    
     T.Petraitis   21:6  21:7    
           
         L.Kavaliauskas   11-a vieta
        [125] 10:30   A.Vizgirda
         A.Vizgirda   15:21  21:16  21:16
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Andrijauskas    
      [106] 09:15   R.Andrijauskas  
       D.Dzenys   24:22   13-a vieta
        [126] 10:30   G.Dima
       G.Dima     21:15  24:22
      [107] 09:15   G.Dima  
       T.Petraitis   21:10  
           
           
         D.Dzenys   15-a vieta
        [127] 10:30   D.Dzenys
    Dėl 17-32 vietos      T.Petraitis   21:8  21:10
         
   P.Gečas      
   P.Gečas   ->      
     P.Gečas    
      ->    
   .      
    ->      
      [108] 09:30   P.Gečas  
        21:17  
   E.Zdanavičius      
   E.Zdanavičius   ->      
    [37] 14:15   M.Palubinskas    
   M.Palubinskas     21:19  21:17    
   M.Palubinskas      
    ->       17-a vieta
        [128] 10:45   E.Gusarovas
          21:15  21:17
   E.Žalandauskas      
   E.Žalandauskas   ->      
     E.Žalandauskas    
      ->    
   .      
    ->      
      [109] 09:30   E.Gusarovas  
        21:16  
   .      
    ->      
     E.Gusarovas    
   E.Gusarovas     ->    
   E.Gusarovas      
    ->    M.Palubinskas   19-a vieta
       
         E.Žalandauskas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       E.Zdanavičius  
       E.Zdanavičius   ->   21-a vieta
         E.Zdanavičius
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 112 113 
Žemaitijos taurė (2 turas)
2010-01-16 10:00 2010-01-17 12:00
'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (1 turas)
2010-01-09 10:00 2010-01-10 00:30
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2009-12-13 09:00 2009-12-13 20:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD  
Žemaitijos taurė (1 turas)
2009-12-12 11:30 2009-12-13 14:00
Klaipeda, Burių 19
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009 (10 turas)
2009-12-12 10:00 2009-12-12 20:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
3-iasis Lietuvos Makabi Vilniaus ?Grand Prix´ badmintono čempionatas
2009-11-21 09:30 2009-11-22 20:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009 (9 turas)
2009-11-14 10:00 2009-11-14 23:45
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2009
2009-10-31 12:00 2009-11-01 17:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 13 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2009-10-24 11:50 2009-10-25 15:00
Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos Mėgėjų Badmintono Turnyras
2009-10-24 10:00 2009-10-24 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.