Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (Cj ir D grupės), Data: 2009-10-10, Vieta: Klaipėda  
Grupė- U-19 C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-10-11 2009-10-11 2009-10-11  
 1  Laurynas Sparnauskis 
 Goda Krivonosovaitė 
  Dėl 1-16 vietos        
 L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė        
 32       ->        
   L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė      
 17  Robertas Andrijauskas 
 Gabija Narvilaitė 
    21:19      
 R.Andrijauskas, G.Narvilaitė        
 16  Domantas Orentas 
 Loreta Bagdonaitė 
  21:17        
    [198] 15:00   L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė    
 9  Pranciškus Gečas 
 Emilija Letinauskaitė 
      21:10    
 P.Gečas, E.Letinauskaitė        
 24       ->        
   D.Juškys, G.Bilvardaitė      
 25         21:18      
 D.Juškys, G.Bilvardaitė        
 8  Dominykas Juškys 
 Gintarė Bilvardaitė 
  ->        
      [207] 15:30   L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė  
 5  Lukas Genutis 
 Gabrielė Janušonytė 
        21:13  
 L.Genutis, G.Janušonytė        
 28       ->        
   L.Genutis, G.Janušonytė      
 21  Karolis Narkevičius 
 Justė Krančiukaitė 
    22:20      
 K.Narkevičius, J.Krančiukaitė        
 12  Aidas Vizgirda 
 Urtė Gečaitė 
  21:16        
    [199] 15:00   L.Genutis, G.Janušonytė    
 13  Lukas Kavaliauskas 
 Lilija Genutytė 
      21:17 [1']    
 L.Kavaliauskas, L.Genutytė        
 20  Mantas Palubinskas 
 Emilija Rentauskaitė 
  21:13        
   L.Kavaliauskas, L.Genutytė      
 29         21:16      
 T.Vaškevičius, N.Gaižutytė        
 4  Tomas Vaškevičius 
 Neringa Gaižutytė 
  ->         1-a vieta
        [217] 16:15   R.Šileris, R.Aleksevičiūtė
 3  Renaldas Šileris 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
          17:21  21:16  21:18
 R.Šileris, R.Aleksevičiūtė        
 30       ->        
   R.Šileris, R.Aleksevičiūtė      
 19  Giedrius Dima 
 Monika Ruzgailaitė 
    21:18      
 D.Dzenys, E.Šiušytė        
 14  Deividas Dzenys 
 Evelina Šiušytė 
  21:9        
    [200] 15:15   R.Šileris, R.Aleksevičiūtė    
 11  Eimantas Zdanavičius 
 Dominyka Dragūnaitė 
      22:20    
 E.Zdanavičius, D.Dragūnaitė        
 22       ->        
   S.Grincevičius, E.Valuckienė      
 27         21:12      
 S.Grincevičius, E.Valuckienė        
 6  Stanislovas Grincevičius 
 Erika Valuckienė 
  ->        
      [208] 15:45   R.Šileris, R.Aleksevičiūtė  
 7  Vaidotas Prevelis 
 Ieva Banionytė 
        21:5  
 V.Prevelis, I.Banionytė        
 26       ->        
   G.Bernotas, B.Ravinkaitė      
 23         21:19      
 G.Bernotas, B.Ravinkaitė        
 10  Gytis Bernotas 
 Brigita Ravinkaitė 
  ->        
    [201] 15:15   E.Gusarovas, E.Samuilytė    
 15  Taurius Petraitis 
 Milda Krančiukaitė 
      21:16    
 E.Gusarovas, E.Samuilytė        
 18  Edgaras Gusarovas 
 Eimantė Samuilytė 
  21:19      L.Genutis, G.Janušonytė   3-a vieta
   E.Gusarovas, E.Samuilytė   [218] 16:15   L.Genutis, G.Janušonytė
 31         21:18    E.Gusarovas, E.Samuilytė   21:15  21:11
 A.Spurga, G.Venckutė        
 2  Algirdas Spurga 
 Gita Venckutė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Juškys, G.Bilvardaitė    
      [209] 15:45   L.Kavaliauskas, L.Genutytė  
       L.Kavaliauskas, L.Genutytė   21:7 [1']   5-a vieta
        [219] 16:15   S.Grincevičius, E.Valuckienė
       S.Grincevičius, E.Valuckienė     21:11
      [210] 15:45   S.Grincevičius, E.Valuckienė  
       G.Bernotas, B.Ravinkaitė   21:10  
           
           
         D.Juškys, G.Bilvardaitė   7-a vieta
        [220] 16:30   G.Bernotas, B.Ravinkaitė
         G.Bernotas, B.Ravinkaitė   21:6 [2']
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Andrijauskas, G.Narvilaitė      
    [202] 15:15   R.Andrijauskas, G.Narvilaitė    
     P.Gečas, E.Letinauskaitė   21:16    
      [211] 15:45   T.Vaškevičius, N.Gaižutytė  
     K.Narkevičius, J.Krančiukaitė     23:21  
    [203] 15:15   T.Vaškevičius, N.Gaižutytė    
     T.Vaškevičius, N.Gaižutytė   21:12     9-a vieta
        [221] 16:30   T.Vaškevičius, N.Gaižutytė
     D.Dzenys, E.Šiušytė       21:17
    [204] 15:30   D.Dzenys, E.Šiušytė    
     E.Zdanavičius, D.Dragūnaitė   21:11    
      [212] 16:00   D.Dzenys, E.Šiušytė  
     V.Prevelis, I.Banionytė     21:14 [1']  
    [205] 15:30   A.Spurga, G.Venckutė    
     A.Spurga, G.Venckutė   21:17    
           
         R.Andrijauskas, G.Narvilaitė   11-a vieta
        [222] 16:30   R.Andrijauskas, G.Narvilaitė
         A.Spurga, G.Venckutė   21:19
           
        Dėl 13-16 vietos    
       P.Gečas, E.Letinauskaitė    
      [213] 16:00   P.Gečas, E.Letinauskaitė  
       K.Narkevičius, J.Krančiukaitė   21:19   13-a vieta
        [223] 16:30   P.Gečas, E.Letinauskaitė
       E.Zdanavičius, D.Dragūnaitė     21:15
      [214] 16:00   E.Zdanavičius, D.Dragūnaitė  
       V.Prevelis, I.Banionytė   21:6  
           
           
         K.Narkevičius, J.Krančiukaitė   15-a vieta
        [224] 16:45   K.Narkevičius, J.Krančiukaitė
    Dėl 17-32 vietos      V.Prevelis, I.Banionytė   21:16 [1']
         
   D.Orentas, L.Bagdonaitė      
   D.Orentas, L.Bagdonaitė   ->      
     D.Orentas, L.Bagdonaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [215] 16:00   A.Vizgirda, U.Gečaitė  
        21:16 [2']  
   A.Vizgirda, U.Gečaitė      
   A.Vizgirda, U.Gečaitė   ->      
    [206] 15:30   A.Vizgirda, U.Gečaitė    
   M.Palubinskas, E.Rentauskaitė     21:5    
   M.Palubinskas, E.Rentauskaitė      
    ->       17-a vieta
        [225] 16:45   A.Vizgirda, U.Gečaitė
          21:16
   G.Dima, M.Ruzgailaitė      
   G.Dima, M.Ruzgailaitė   ->      
     G.Dima, M.Ruzgailaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [216] 16:15   T.Petraitis, M.Krančiukaitė  
          B/Ž  
   .      
    ->      
     T.Petraitis, M.Krančiukaitė    
   T.Petraitis, M.Krančiukaitė     ->    
   T.Petraitis, M.Krančiukaitė      
    ->    D.Orentas, L.Bagdonaitė   19-a vieta
       
         G.Dima, M.Ruzgailaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       M.Palubinskas, E.Rentauskaitė  
       M.Palubinskas, E.Rentauskaitė   ->   21-a vieta
         M.Palubinskas, E.Rentauskaitė
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 112 113 
Žemaitijos taurė (2 turas)
2010-01-16 10:00 2010-01-17 12:00
'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (1 turas)
2010-01-09 10:00 2010-01-10 00:30
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2009-12-13 09:00 2009-12-13 20:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD  
Žemaitijos taurė (1 turas)
2009-12-12 11:30 2009-12-13 14:00
Klaipeda, Burių 19
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009 (10 turas)
2009-12-12 10:00 2009-12-12 20:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
3-iasis Lietuvos Makabi Vilniaus ?Grand Prix´ badmintono čempionatas
2009-11-21 09:30 2009-11-22 20:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009 (9 turas)
2009-11-14 10:00 2009-11-14 23:45
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2009
2009-10-31 12:00 2009-11-01 17:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 13 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2009-10-24 11:50 2009-10-25 15:00
Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos Mėgėjų Badmintono Turnyras
2009-10-24 10:00 2009-10-24 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.