Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (Cj ir D grupės), Data: 2009-10-10, Vieta: Klaipėda  
Grupė- U-19 D, Moterų vienetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-10-11 2009-10-11  
 1  Karolina Šadbaraitė    Dėl 1-16 vietos        
 K.Šadbaraitė        
 32       ->        
   G.Vaitkutė      
 17  Gintarė Vaitkutė      22:20      
 G.Vaitkutė        
 16  Odeta Rastenytė    21:11        
     S.Drungilaitė    
 9  Saulina Norgailaitė        21:13  21:8    
 S.Norgailaitė        
 24  Vytautė Fomkinaitė    21:16        
   S.Drungilaitė      
 25         21:8      
 S.Drungilaitė        
 8  Samanta Drungilaitė    ->        
      [148] 12:00   S.Drungilaitė  
 5  Aušrinė Kaulickytė          21:11  21:12  
 A.Kaulickytė        
 28       ->        
   A.Kaulickytė      
 21  Simona Narbutaitė      21:14 [11']      
 S.Narbutaitė        
 12  Giedrė Budrevičiūtė    21:19        
     V.Besanaitė    
 13  Gintarė Beniušytė        21:11  21:15    
 G.Beniušytė        
 20  Karolina Talmontaitė    21:18        
   V.Besanaitė      
 29         21:13 [11']      
 V.Besanaitė        
 4  Valdonė Besanaitė    ->         1-a vieta
        [167] 13:00   S.Drungilaitė
 3  Greta Palubinskytė            21:11  21:15
 G.Palubinskytė        
 30       ->        
   D.Adomaitytė      
 19  Deimantė Gedvilaitė      21:19 [11']      
 D.Adomaitytė        
 14  Deimantė Adomaitytė    21:15        
     D.Ubytė    
 11  Ugnė Trakimaitė        21:7  21:14    
 U.Trakimaitė        
 22  Vaidotė Vaitkevičiūtė    21:11        
   D.Ubytė      
 27         21:8 [4']      
 D.Ubytė        
 6  Deimantė Ubytė    ->        
      [149] 12:00   D.Ubytė  
 7  Greta Juozonytė          21:14  21:9  
 G.Juozonytė        
 26       ->        
   E.Gusarovaitė      
 23  Brigita Bertauskaitė      21:4 [5']      
 E.Gusarovaitė        
 10  Edvina Gusarovaitė    21:15        
     E.Gusarovaitė    
 15  Gintarė Povilaitytė        21:15  21:12    
 G.Povilaitytė        
 18  Eivina Radzevičiūtė    21:13      V.Besanaitė   3-a vieta
   G.Povilaitytė   [168] 13:15   V.Besanaitė
 31         23:21    E.Gusarovaitė   21:18  21:7
 U.Bernotaitė        
 2  Ugnė Bernotaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Vaitkutė    
      [150] 12:00   G.Vaitkutė  
       A.Kaulickytė   21:14   5-a vieta
        [169] 13:15   G.Vaitkutė
       D.Adomaitytė     24:22
      [151] 12:00   D.Adomaitytė  
       G.Povilaitytė   21:19  
           
           
         A.Kaulickytė   7-a vieta
        [170] 13:15   A.Kaulickytė
         G.Povilaitytė   21:16
      Dėl 9-16 vietos      
     K.Šadbaraitė      
     S.Norgailaitė    
     S.Norgailaitė   21:14    
      [152] 12:15   S.Norgailaitė  
     S.Narbutaitė     21:14  
     S.Narbutaitė    
     G.Beniušytė   21:15     9-a vieta
        [171] 13:15   G.Palubinskytė
     G.Palubinskytė         B/Ž
     G.Palubinskytė    
     U.Trakimaitė   21:5    
      [153] 12:15   G.Palubinskytė  
     G.Juozonytė     21:12  
     U.Bernotaitė    
     U.Bernotaitė   21:6    
           
         S.Narbutaitė   11-a vieta
        [172] 13:30   U.Bernotaitė
         U.Bernotaitė   21:17
           
        Dėl 13-16 vietos    
       K.Šadbaraitė    
      [154] 12:15   K.Šadbaraitė  
       G.Beniušytė     B/Ž   13-a vieta
        [173] 13:30   K.Šadbaraitė
       U.Trakimaitė     21:9
      [155] 12:15   U.Trakimaitė  
       G.Juozonytė   21:3  
           
           
         G.Beniušytė   15-a vieta
        [174] 13:30   G.Juozonytė
    Dėl 17-32 vietos      G.Juozonytė     B/Ž
         
   O.Rastenytė      
   O.Rastenytė   ->      
     O.Rastenytė    
   V.Fomkinaitė     21:16    
   V.Fomkinaitė      
    ->      
      [156] 12:30   K.Talmontaitė  
        21:9  
   G.Budrevičiūtė      
   G.Budrevičiūtė   ->      
     K.Talmontaitė    
   K.Talmontaitė     21:11    
   K.Talmontaitė      
    ->       17-a vieta
        [175] 13:30   K.Talmontaitė
          21:10 [5']
   D.Gedvilaitė      
   D.Gedvilaitė   ->      
     D.Gedvilaitė    
   V.Vaitkevičiūtė     21:12    
   V.Vaitkevičiūtė      
    ->      
      [157] 12:30   D.Gedvilaitė  
        21:10  
   B.Bertauskaitė      
   B.Bertauskaitė   ->      
     E.Radzevičiūtė    
   E.Radzevičiūtė     21:10    
   E.Radzevičiūtė      
    ->    O.Rastenytė   19-a vieta
       
         E.Radzevičiūtė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       V.Fomkinaitė    
       
       G.Budrevičiūtė   ->   21-a vieta
       
       V.Vaitkevičiūtė     ->
       
       B.Bertauskaitė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 112 113 
Žemaitijos taurė (2 turas)
2010-01-16 10:00 2010-01-17 12:00
'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (1 turas)
2010-01-09 10:00 2010-01-10 00:30
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2009-12-13 09:00 2009-12-13 20:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD  
Žemaitijos taurė (1 turas)
2009-12-12 11:30 2009-12-13 14:00
Klaipeda, Burių 19
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009 (10 turas)
2009-12-12 10:00 2009-12-12 20:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
3-iasis Lietuvos Makabi Vilniaus ?Grand Prix´ badmintono čempionatas
2009-11-21 09:30 2009-11-22 20:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009 (9 turas)
2009-11-14 10:00 2009-11-14 23:45
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2009
2009-10-31 12:00 2009-11-01 17:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 13 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2009-10-24 11:50 2009-10-25 15:00
Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos Mėgėjų Badmintono Turnyras
2009-10-24 10:00 2009-10-24 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.