Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2009, Data: 2009-10-31, Vieta: Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėda  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-10-31 2009-10-31 2009-10-31 2009-11-01  
 1  Tautvydas Liorančas 
 Lukas Rimkus 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Liorančas, L.Rimkus      
 16       ->      
  [58] 17:50   T.Liorančas, L.Rimkus    
 9   Kristers Danče 
 Reinis Krauklis 
    21:16  19:21  21:8 [30']    
[49] 17:00   R.Andrijauskas, V.Trakimas      
 8  Robertas Andrijauskas 
 Vytautas Trakimas 
  21:11  21:9 [23']      
    [68] 18:40   T.Liorančas, L.Rimkus  
 5  Michailas Golubevas 
 Pauls Gureckis 
      21:19  23:21 [28']  
 M.Golubevas, P.Gureckis      
 12       ->      
  [59] 17:50   M.Golubevas, P.Gureckis    
 13         21:15  13:21  21:19 [33']    
 L.Genutis, R.Šileris      
 4  Lukas Genutis 
 Renaldas Šileris 
  ->       1-a vieta
      [85] 11:00   T.Liorančas, L.Rimkus
 3  Lukas Kontrimas 
 Ignas Reznikas 
        21:19  17:21  21:18 [41']
 L.Kontrimas, I.Reznikas      
 14       ->      
  [60] 17:50   L.Kontrimas, I.Reznikas    
 11  Giedrius Dima 
 Martynas Gaidjurgis 
    21:12  21:13 [20']    
[50] 17:00   R.Šefers, M.Zvaigzne      
 6   Reinis Šefers 
 Matiss Zvaigzne 
  20:22  21:16  21:18 [31']      
    [69] 19:05   D.Čepauskas, M.Loveikis  
 7   Teodors Kerimovs 
 Rihards Sorokins 
      21:15  23:21 [27']  
[51] 17:00   T.Kerimovs, R.Sorokins      
 10  Martynas Atkočaitis 
 Ernestas Žalandauskas 
  21:16  21:18 [28']      
  [61] 18:15   D.Čepauskas, M.Loveikis    
 15         21:12  21:9 [19']    
 D.Čepauskas, M.Loveikis      
 2  Darius Čepauskas 
 Mindaugas Loveikis 
  ->    M.Golubevas, P.Gureckis   3-a vieta
      [86] 11:00   L.Kontrimas, I.Reznikas
       L.Kontrimas, I.Reznikas   21:15  21:17 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Andrijauskas, V.Trakimas    
    [70] 19:05   L.Genutis, R.Šileris  
     L.Genutis, R.Šileris   21:19  14:21  21:14 [36']   5-a vieta
      [87] 11:00   R.Šefers, M.Zvaigzne
     R.Šefers, M.Zvaigzne     21:15  21:14 [25']
    [71] 19:05   R.Šefers, M.Zvaigzne  
     T.Kerimovs, R.Sorokins   21:9  21:13 [22']  
         
         
       R.Andrijauskas, V.Trakimas   7-a vieta
      [88] 11:00   T.Kerimovs, R.Sorokins
       T.Kerimovs, R.Sorokins   18:21  22:20  21:12 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Danče, R.Krauklis    
   K.Danče, R.Krauklis   ->    
     K.Danče, R.Krauklis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [89] 11:30   M.Atkočaitis, E.Žalandauskas
        23:21  21:6 [22']
   G.Dima, M.Gaidjurgis    
   G.Dima, M.Gaidjurgis   ->    
    [72] 19:05   M.Atkočaitis, E.Žalandauskas  
   M.Atkočaitis, E.Žalandauskas     21:14  21:18 [21']  
   M.Atkočaitis, E.Žalandauskas    
    ->    
         
        11-a vieta
       G.Dima, M.Gaidjurgis
       G.Dima, M.Gaidjurgis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 114 115 
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono suaugusiųjų čempionatas
2010-05-01 10:00 2010-05-02 19:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (4 turas)
2010-04-25 09:00 2010-04-25 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.