Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2009 (9 turas), Data: 2009-11-14, Vieta: Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybos fakulteto sporto salė  
Grupė- Mėgėjai B, Moterų vienetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-11-14 2009-11-14 2009-11-14 2009-11-14 2009-11-14  
 1  Justina Dimšaitė    Dėl 1-16 vietos        
 J.Dimšaitė        
 32       ->        
  [77] 16:20   J.Dimšaitė      
 17  Monika Ruzgailaitė      21:17  21:15 [22']      
[51] 14:00   L.Genutytė        
 16  Lilija Genutytė    21:11  21:13 [17']        
    [94] 17:40   J.Dimšaitė    
 9  Evelina Šiušytė        21:5  21:0 [9']    
[52] 14:00   E.Šiušytė        
 24  Valentina Černiauskaitė    21:4  21:5 [10']        
  [78] 16:20   E.Šiušytė      
 25         18:21  21:4  21:6 [9']      
 E.Rentauskaitė        
 8  Emilija Rentauskaitė    ->        
      [106] 18:40   J.Dimšaitė  
 5  Neringa Žvirblytė          21:16  21:6 [16']  
 N.Žvirblytė        
 28       ->        
  [79] 16:20   N.Žvirblytė      
 21  Vytautė Fomkinaitė      21:14  21:17 [22']      
[53] 14:20   E.Valuckienė        
 12  Erika Valuckienė    21:16  21:6 [19']        
    [95] 17:40   D.Dragūnaitė    
 13  Eimantė Samuilytė          B/Ž    
[54] 14:20   E.Samuilytė        
 20  Ivona Šubinaitė    21:13  21:10 [16']        
  [80] 16:20   D.Dragūnaitė      
 29         21:15  21:18 [2']      
 D.Dragūnaitė        
 4  Dominyka Dragūnaitė    ->         1-a vieta
        [114] 19:20   J.Dimšaitė
 3  Gabrielė Janušonytė            22:20  21:14
 G.Janušonytė        
 30       ->        
  [81] 16:40   G.Janušonytė      
 19  Aušrinė Kaulickytė      21:4  21:8 [14']      
[55] 14:20   U.Gečaitė        
 14  Urtė Gečaitė    21:11  21:4 [17']        
    [96] 17:40   R.Gečaitė    
 11  Milda Krančiukaitė        21:10  21:16 [16']    
[56] 14:20   M.Krančiukaitė        
 22  Deimantė Gedvilaitė    12:21  21:16  21:19 [33']        
  [82] 16:40   R.Gečaitė      
 27         21:7  21:5 [17']      
 R.Gečaitė        
 6  Rugilė Gečaitė    ->        
      [107] 18:40   R.Gečaitė  
 7  Neringa Gaižutytė          21:12  21:19 [21']  
 N.Gaižutytė        
 26       ->        
  [83] 16:40   J.Krančiukaitė      
 23  Evelina Kliknaitė      21:10  14:21  21:16 [34']      
[57] 14:40   J.Krančiukaitė        
 10  Justė Krančiukaitė    21:11  21:11 [10']        
    [97] 18:00   G.Krivonosovaitė    
 15  Valdonė Besanaitė        21:18  21:16 [9']    
[58] 14:40   V.Besanaitė        
 18  Ieva Banionytė    22:20  21:11 [22']      D.Dragūnaitė   3-a vieta
  [84] 16:40   G.Krivonosovaitė   [115] 19:20   G.Krivonosovaitė
 31         21:7  21:7 [14']    G.Krivonosovaitė   21:19  21:15
 G.Krivonosovaitė        
 2  Goda Krivonosovaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Šiušytė    
       
       N.Žvirblytė   ->   5-a vieta
       
       G.Janušonytė     ->
       
       J.Krančiukaitė   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Genutytė      
       
     E.Rentauskaitė   ->    
       
     E.Valuckienė     ->  
       
     E.Samuilytė   ->     9-a vieta
       
     U.Gečaitė       ->
       
     M.Krančiukaitė   ->    
       
     N.Gaižutytė     ->  
       
     V.Besanaitė   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   M.Ruzgailaitė      
   M.Ruzgailaitė   ->      
       
   V.Černiauskaitė     ->    
   V.Černiauskaitė      
    ->      
       
        ->  
   V.Fomkinaitė      
   V.Fomkinaitė   ->      
       
   I.Šubinaitė     ->    
   I.Šubinaitė      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   A.Kaulickytė      
   A.Kaulickytė   ->      
       
   D.Gedvilaitė     ->    
   D.Gedvilaitė      
    ->      
       
        ->  
   E.Kliknaitė      
   E.Kliknaitė   ->      
       
   I.Banionytė     ->    
   I.Banionytė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 114 115 
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono suaugusiųjų čempionatas
2010-05-01 10:00 2010-05-02 19:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (4 turas)
2010-04-25 09:00 2010-04-25 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.