Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2009 (9 turas), Data: 2009-11-14, Vieta: Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybos fakulteto sporto salė  
Grupė- Mėgėjai B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-11-14 2009-11-14 2009-11-14 2009-11-14 2009-11-14  
 1  Algirdas Spurga 
 Modestas Norušis 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Spurga, M.Norušis        
 32       ->        
  [9] 10:40   A.Spurga, M.Norušis      
 17  Timur Baliasnyj 
 Salvijus Stravinskas 
    21:9  21:16 [17']      
[1] 10:00   T.Baliasnyj, S.Stravinskas        
 16  Tomas Kelertas 
 Adomas Lingevičius 
  21:14  21:14 [17']        
    [21] 11:40   A.Spurga, M.Norušis    
 9  Laurynas Liepuonius 
 Martynas Pikčilingis 
      21:15  21:19 [20']    
 L.Liepuonius, M.Pikčilingis        
 24       ->        
  [10] 10:40   M.Dudoravičius, K.Eimutaitis      
 25         17:21  21:15  21:15 [26']      
 M.Dudoravičius, K.Eimutaitis        
 8  Mantas Dudoravičius 
 Karolis Eimutaitis 
  ->        
      [31] 12:20   A.Spurga, M.Norušis  
 5  Jonas Randis 
 Rimantas Sidaravičius 
        21:16  26:24 [21']  
 J.Randis, R.Sidaravičius        
 28       ->        
  [11] 10:40   J.Randis, R.Sidaravičius      
 21         21:8  21:7 [16']      
 L.Megelinskas, B.Vaškevičius        
 12  Laurynas Megelinskas 
 Benas Vaškevičius 
  ->        
    [22] 11:40   T.Randis, D.Zinkus    
 13  Karolis Labanauskas 
 Džiugas Kazlauskas 
      21:13  23:21 [18']    
 K.Labanauskas, D.Kazlauskas        
 20       ->        
  [12] 10:40   T.Randis, D.Zinkus      
 29         21:7  21:5 [15']      
 T.Randis, D.Zinkus        
 4  Tomas Randis 
 Dainius Zinkus 
  ->         1-a vieta
        [45] 13:40   G.Dima, L.Raišis
 3  Giedrius Dima 
 Laurynas Raišis 
          21:18  21:9 [17']
 G.Dima, L.Raišis        
 30       ->        
  [13] 11:00   G.Dima, L.Raišis      
 19         21:10  21:6 [15']      
 Ž.Nerodomas, M.Šames        
 14  Žaidėjas Nerodomas 
 Mark Šames 
  ->        
    [23] 11:40   G.Dima, L.Raišis    
 11  Ignas Lukoševičius 
 Mantas Papuška 
      21:18  21:18 [20']    
 I.Lukoševičius, M.Papuška        
 22       ->        
  [14] 11:00   K.Poškus, M.Šereiva      
 27           B/Ž      
 K.Poškus, M.Šereiva        
 6  Karolis Poškus 
 Mindaugas Šereiva 
  ->        
      [32] 12:20   G.Dima, L.Raišis  
 7  Paulius Dovydavičius 
 Taurius Petraitis 
        19:21  21:13  21:16 [27']  
 P.Dovydavičius, T.Petraitis        
 26       ->        
  [15] 11:00   P.Dovydavičius, T.Petraitis      
 23         21:12  21:6 [17']      
 D.Juodsnukis, O.Aliulis        
 10  Dalius Juodsnukis 
 Osvaldas Aliulis 
  ->        
    [24] 11:40   M.Šatrauskas, A.Kurapka    
 15  Gedmantas Čepkauskas 
 Andrius Montrimas 
      21:10  21:6 [14']    
[2] 10:00   G.Čepkauskas, A.Montrimas        
 18  Aurimas Berškys 
 Martynas Miniotas 
  12:21  23:21  23:21 [34']      T.Randis, D.Zinkus   3-a vieta
  [16] 11:00   M.Šatrauskas, A.Kurapka   [46] 13:40   T.Randis, D.Zinkus
 31         21:5  21:6 [14']    M.Šatrauskas, A.Kurapka   21:10  21:16 [19']
 M.Šatrauskas, A.Kurapka        
 2  Mantas Šatrauskas 
 Aurimas Kurapka 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Dudoravičius, K.Eimutaitis    
       
       J.Randis, R.Sidaravičius   ->   5-a vieta
       
       K.Poškus, M.Šereiva     ->
       
       P.Dovydavičius, T.Petraitis   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     T.Baliasnyj, S.Stravinskas      
       
     L.Liepuonius, M.Pikčilingis   ->    
       
     L.Megelinskas, B.Vaškevičius     ->  
       
     K.Labanauskas, D.Kazlauskas   ->     9-a vieta
       
     Ž.Nerodomas, M.Šames       ->
       
     I.Lukoševičius, M.Papuška   ->    
       
     D.Juodsnukis, O.Aliulis     ->  
       
     G.Čepkauskas, A.Montrimas   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   T.Kelertas, A.Lingevičius      
   T.Kelertas, A.Lingevičius   ->      
     T.Kelertas, A.Lingevičius    
      ->    
   .      
    ->      
       T.Kelertas, A.Lingevičius  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       A.Berškys, M.Miniotas  
        ->  
   .      
    ->      
     A.Berškys, M.Miniotas    
   A.Berškys, M.Miniotas     ->    
   A.Berškys, M.Miniotas      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 113 114 
2010 m. Vilniaus atviras badmintono suaugusiųjų čempionatas
2010-05-01 10:00 2010-05-02 19:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (4 turas)
2010-04-25 09:00 2010-04-25 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.