Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2009 (9 turas), Data: 2009-11-14, Vieta: Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybos fakulteto sporto salė  
Grupė- Mėgėjai B, Moterų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-11-14 2009-11-14 2009-11-14 2009-11-14  
 1  Inga Stankevičienė 
 Vaida Čekauskienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Stankevičienė, V.Čekauskienė      
 16       ->      
  [17] 11:20   I.Stankevičienė, V.Čekauskienė    
 9  Emilija Rentauskaitė 
 Monika Ruzgailaitė 
    21:11  21:6 [15']    
[3] 10:00   I.Banionytė, N.Gaižutytė      
 8  Ieva Banionytė 
 Neringa Gaižutytė 
  18:21  21:13  21:9 [31']      
    [33] 12:40   I.Stankevičienė, V.Čekauskienė  
 5  Lilija Genutytė 
 Goda Krivonosovaitė 
      21:18  21:14 [11']  
[4] 10:00   L.Genutytė, G.Krivonosovaitė      
 12  Monika Kalinauskaitė 
 Ivona Šubinaitė 
  21:17  21:9 [17']      
  [18] 11:20   R.Gečaitė, N.Žvirblytė    
 13  Deimantė Gedvilaitė 
 Evelina Kliknaitė 
    21:8  21:11 [18']    
[5] 10:20   R.Gečaitė, N.Žvirblytė      
 4  Rugilė Gečaitė 
 Neringa Žvirblytė 
  21:5  21:10 [17']       1-a vieta
      [47] 13:40   I.Stankevičienė, V.Čekauskienė
 3  Dominyka Dragūnaitė 
 Gabrielė Janušonytė 
        21:17  23:21 [25']
[6] 10:20   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė      
 14  Valentina Černiauskaitė 
 Vytautė Fomkinaitė 
  21:4  21:3 [18']      
  [19] 11:20   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė    
 11  Valdonė Besanaitė 
 Aušrinė Kaulickytė 
    21:13  21:14 [22']    
[7] 10:20   E.Valuckienė, U.Gečaitė      
 6  Erika Valuckienė 
 Urtė Gečaitė 
  21:14  21:11 [18']      
    [34] 12:40   J.Dimšaitė, G.Pačkauskaitė  
 7  Justė Krančiukaitė 
 Milda Krančiukaitė 
      21:17  21:17 [12']  
[8] 10:20   E.Samuilytė, E.Šiušytė      
 10  Eimantė Samuilytė 
 Evelina Šiušytė 
  21:19  21:7 [17']      
  [20] 11:20   J.Dimšaitė, G.Pačkauskaitė    
 15         14:21  21:6  21:14 [25']    
 J.Dimšaitė, G.Pačkauskaitė      
 2  Justina Dimšaitė 
 Gintė Pačkauskaitė 
  ->    R.Gečaitė, N.Žvirblytė   3-a vieta
      [48] 13:40   R.Gečaitė, N.Žvirblytė
       D.Dragūnaitė, G.Janušonytė   21:13  21:15 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Banionytė, N.Gaižutytė    
     
     L.Genutytė, G.Krivonosovaitė   ->   5-a vieta
     
     E.Valuckienė, U.Gečaitė     ->
     
     E.Samuilytė, E.Šiušytė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   E.Rentauskaitė, M.Ruzgailaitė   ->    
     
   M.Kalinauskaitė, I.Šubinaitė     ->  
     
   D.Gedvilaitė, E.Kliknaitė   ->     9-a vieta
     
   V.Černiauskaitė, V.Fomkinaitė       ->
     
   V.Besanaitė, A.Kaulickytė   ->    
     
   J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė     ->  
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 113 114 
2010 m. Vilniaus atviras badmintono suaugusiųjų čempionatas
2010-05-01 10:00 2010-05-02 19:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (4 turas)
2010-04-25 09:00 2010-04-25 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.