Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2009 (9 turas), Data: 2009-11-14, Vieta: Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybos fakulteto sporto salė  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-11-14 2009-11-14 2009-11-14 2009-11-14  
 1  Tomas Vaškevičius 
 Justina Dimšaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Vaškevičius, J.Dimšaitė      
 16       ->      
  [98] 18:00   T.Vaškevičius, J.Dimšaitė    
 9  Marijus Stankevičius 
 Inga Stankevičienė 
    13:21  21:15  21:17 [33']    
[93] 17:40   M.Stankevičius, I.Stankevičienė      
 8  Martynas Atkočaitis 
 Emilija Rentauskaitė 
  21:12  21:16 [17']      
    [110] 19:00   T.Vaškevičius, J.Dimšaitė  
 5  Laurynas Sparnauskis 
 Goda Krivonosovaitė 
      19:21  21:14  21:14 [29']  
 L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė      
 12       ->      
  [99] 18:00   L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė    
 13         21:5  11:21  21:17 [27']    
 R.Šileris, D.Dragūnaitė      
 4  Renaldas Šileris 
 Dominyka Dragūnaitė 
  ->       1-a vieta
      [118] 19:40   T.Vaškevičius, J.Dimšaitė
 3  Tautvydas Raila 
 Gintė Pačkauskaitė 
        19:21  21:18  21:10 [29']
 T.Raila, G.Pačkauskaitė      
 14       ->      
  [100] 18:00   T.Raila, G.Pačkauskaitė    
 11         19:21  21:16  21:15 [26']    
 L.Genutis, G.Janušonytė      
 6  Lukas Genutis 
 Gabrielė Janušonytė 
  ->      
    [111] 19:00   T.Raila, G.Pačkauskaitė  
 7  Juozas Špelveris 
 Vaida Čekauskienė 
        B/Ž  
 J.Špelveris, V.Čekauskienė      
 10       ->      
  [101] 18:20   J.Špelveris, V.Čekauskienė    
 15         21:15  21:10 [25']    
 L.Rimkus, L.Genutytė      
 2  Lukas Rimkus 
 Lilija Genutytė 
  ->    L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė   3-a vieta
      [119] 19:40   L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė
       J.Špelveris, V.Čekauskienė     B/Ž
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Stankevičius, I.Stankevičienė    
     
     R.Šileris, D.Dragūnaitė   ->   5-a vieta
     
     L.Genutis, G.Janušonytė     ->
     
     L.Rimkus, L.Genutytė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Atkočaitis, E.Rentauskaitė    
   M.Atkočaitis, E.Rentauskaitė   ->    
     M.Atkočaitis, E.Rentauskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       M.Atkočaitis, E.Rentauskaitė
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 113 114 
2010 m. Vilniaus atviras badmintono suaugusiųjų čempionatas
2010-05-01 10:00 2010-05-02 19:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (4 turas)
2010-04-25 09:00 2010-04-25 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.