Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
3-iasis Lietuvos Makabi Vilniaus ?Grand Prix´ badmintono čempionatas, Data: 2009-11-21, Vieta: Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Dominykas Ancuta 
 Jonas Kneita 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Ancuta, J.Kneita      
 16       ->      
   D.Ancuta, J.Kneita    
 9  Gabrielius Rusteika 
 Sergėjus Klodt 
    21:16  21:10    
 G.Rusteika, S.Klodt      
 8  Artūr Dubovik 
 Denis Lamincev 
  21:19      
     L.Andriūšis, D.Viskaitis  
 5  Skirmantas Jurkevičius 
 Paulius Liutkus 
      19:21  21:16  22:20  
 S.Jurkevičius, P.Liutkus      
 12  Osvaldas Aliulis 
 Matas Kavaliauskas 
  22:20      
   L.Andriūšis, D.Viskaitis    
 13         12:21  21:10  21:8    
 L.Andriūšis, D.Viskaitis      
 4  Lukas Andriūšis 
 Dominykas Viskaitis 
  ->       1-a vieta
       G.Jaugielavičius, R.Davidonis
 3  Gintautas Jaugielavičius 
 Rytis Davidonis 
        21:9  21:7
 G.Jaugielavičius, R.Davidonis      
 14       ->      
   G.Jaugielavičius, R.Davidonis    
 11  Mindaugas Bulotas 
 Matas Macijauskas 
    21:8  21:6    
 M.Bulotas, M.Macijauskas      
 6  Juras Šulcas 
 Paulius Jaščemskas 
  23:21  8:21  21:14      
     G.Jaugielavičius, R.Davidonis  
 7  Emilis Prelgauskas 
 Giedrius Trakimas 
      21:17  22:20  
 E.Prelgauskas, G.Trakimas      
 10  Donat Bartoševič 
 Simas Jaugielavičius 
  21:17      
   A.Kurapka, M.Šatrauskas    
 15         21:14  21:6    
 A.Kurapka, M.Šatrauskas      
 2  Aurimas Kurapka 
 Mantas Šatrauskas 
  ->    D.Ancuta, J.Kneita   3-a vieta
       A.Kurapka, M.Šatrauskas
       A.Kurapka, M.Šatrauskas   21:19  21:15
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Rusteika, S.Klodt    
     S.Jurkevičius, P.Liutkus  
     S.Jurkevičius, P.Liutkus   21:15  21:19   5-a vieta
       S.Jurkevičius, P.Liutkus
     M.Bulotas, M.Macijauskas     21:10  21:19
     E.Prelgauskas, G.Trakimas  
     E.Prelgauskas, G.Trakimas   20:22  21:10  21:19  
         
         
       G.Rusteika, S.Klodt   7-a vieta
       G.Rusteika, S.Klodt
       M.Bulotas, M.Macijauskas   21:18  21:17
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Dubovik, D.Lamincev    
   A.Dubovik, D.Lamincev   ->    
     A.Dubovik, D.Lamincev  
   O.Aliulis, M.Kavaliauskas     21:16  21:17  
   O.Aliulis, M.Kavaliauskas    
    ->     9-a vieta
       A.Dubovik, D.Lamincev
        21:11
   J.Šulcas, P.Jaščemskas    
   J.Šulcas, P.Jaščemskas   ->    
     D.Bartoševič, S.Jaugielavičius  
   D.Bartoševič, S.Jaugielavičius     21:17  
   D.Bartoševič, S.Jaugielavičius    
    ->    
         
       O.Aliulis, M.Kavaliauskas   11-a vieta
       J.Šulcas, P.Jaščemskas
       J.Šulcas, P.Jaščemskas   21:13
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 114 115 
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono suaugusiųjų čempionatas
2010-05-01 10:00 2010-05-02 19:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (4 turas)
2010-04-25 09:00 2010-04-25 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.