Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
3-iasis Lietuvos Makabi Vilniaus ?Grand Prix´ badmintono čempionatas, Data: 2009-11-21, Vieta: Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Vaiva Žymantaitė 
 Darina Muchina 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Žymantaitė, D.Muchina      
 16       ->      
   V.Žymantaitė, D.Muchina    
 9  Milda Pranckevičiūtė 
 Rasa Balčiūnaitė 
    21:6  21:13    
 M.Pranckevičiūtė, R.Balčiūnaitė      
 8  Emilija Petrauskaitė 
 Miglė Jaugielavičiūtė 
  21:16      
     V.Žymantaitė, D.Muchina  
 5  Adelė Mažeikaitė 
 Minija Masaitytė 
      21:12  21:9  
 A.Mažeikaitė, M.Masaitytė      
 12       ->      
   A.Mažeikaitė, M.Masaitytė    
 13         21:8  21:19    
 T.Urbonienė, S.Zakarkaitė      
 4  Tanita Urbonienė 
 Sigita Zakarkaitė 
  ->       1-a vieta
       V.Žymantaitė, D.Muchina
 3  Greta Alksnytė 
 Ugnė Janušauskaitė 
        21:1  10:21  24:22
 G.Alksnytė, U.Janušauskaitė      
 14       ->      
   G.Alksnytė, U.Janušauskaitė    
 11  Aušra Kukelkaitė 
 Aurelija Pocienė 
    21:5  21:11    
 E.Krukovskytė, U.Trakimaitė      
 6  Evelina Krukovskytė 
 Ugnė Trakimaitė 
  21:9  21:17      
     G.Alksnytė, U.Janušauskaitė  
 7  Aleksandra Ševeliova 
 Valerija Ševeliova 
      21:10  21:7  
 A.Ševeliova, V.Ševeliova      
 10  Meda Kavaliauskaitė 
 Ona Giniūnaitė 
    B/Ž      
   A.Ševeliova, V.Ševeliova    
 15         24:22  17:21  21:17    
 G.Urbonaitė, O.Rastenytė      
 2  Greta Urbonaitė 
 Odeta Rastenytė 
  ->    A.Mažeikaitė, M.Masaitytė   3-a vieta
       A.Mažeikaitė, M.Masaitytė
       A.Ševeliova, V.Ševeliova   21:18  21:17
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Pranckevičiūtė, R.Balčiūnaitė    
     T.Urbonienė, S.Zakarkaitė  
     T.Urbonienė, S.Zakarkaitė   23:21  21:17   5-a vieta
       T.Urbonienė, S.Zakarkaitė
     E.Krukovskytė, U.Trakimaitė     21:12  21:12
     E.Krukovskytė, U.Trakimaitė  
     G.Urbonaitė, O.Rastenytė   21:19  
         
         
       M.Pranckevičiūtė, R.Balčiūnaitė   7-a vieta
       M.Pranckevičiūtė, R.Balčiūnaitė
       G.Urbonaitė, O.Rastenytė   21:19
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Petrauskaitė, M.Jaugielavičiūtė    
   E.Petrauskaitė, M.Jaugielavičiūtė   ->    
     E.Petrauskaitė, M.Jaugielavičiūtė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       E.Petrauskaitė, M.Jaugielavičiūtė
        21:15
   A.Kukelkaitė, A.Pocienė    
   A.Kukelkaitė, A.Pocienė   ->    
     M.Kavaliauskaitė, O.Giniūnaitė  
   M.Kavaliauskaitė, O.Giniūnaitė     21:15  17:21  21:15  
   M.Kavaliauskaitė, O.Giniūnaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Kukelkaitė, A.Pocienė
       A.Kukelkaitė, A.Pocienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 114 115 
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono suaugusiųjų čempionatas
2010-05-01 10:00 2010-05-02 19:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (4 turas)
2010-04-25 09:00 2010-04-25 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.