Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2009 (10 turas), Data: 2009-12-12, Vieta: Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybos fakulteto sporto salė  
Grupė- Mėgėjai B, Moterų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-12-12 2009-12-12 2009-12-12 2009-12-12 2009-12-12  
 1  Indrė Petrulaitienė    Dėl 1-16 vietos        
 I.Petrulaitienė        
 32       ->        
  [87] 17:00   I.Petrulaitienė      
 17  Valentina Černiauskaitė      21:4  21:8      
[73] 16:00   V.Černiauskaitė        
 16  Viktorija Bundzaitė    21:7  21:15        
    [110] 19:00   I.Petrulaitienė    
 9  Aistė Kurapkaitė        21:2  21:3    
 A.Kurapkaitė        
 24       ->        
  [88] 17:00   E.Valuckienė      
 25         13:21  21:10  21:14      
 E.Valuckienė        
 8  Erika Valuckienė    ->        
      [126] 20:20   I.Petrulaitienė  
 5  Emilija Rentauskaitė          21:8  21:3  
 E.Rentauskaitė        
 28       ->        
  [89] 17:20   E.Rentauskaitė      
 21         21:13  21:8      
 M.Kavaliauskaitė        
 12  Meda Kavaliauskaitė    ->        
    [111] 19:00   N.Gaižutytė    
 13  Monika Kalinauskaitė        21:11  21:16    
 M.Kalinauskaitė        
 20       ->        
  [90] 17:20   N.Gaižutytė      
 29         21:12  21:4      
 N.Gaižutytė        
 4  Neringa Gaižutytė    ->         1-a vieta
        [137] 21:20   I.Petrulaitienė
 3  Neringa Žvirblytė            27:25  21:11
 N.Žvirblytė        
 30       ->        
  [91] 17:20   N.Žvirblytė      
 19         21:7  21:8      
 V.Fomkinaitė        
 14  Vytautė Fomkinaitė    ->        
    [112] 19:00   N.Žvirblytė    
 11  Ieva Banionytė        21:11  21:18    
 I.Banionytė        
 22       ->        
  [92] 17:20   J.Krančiukaitė      
 27         21:8  21:8      
 J.Krančiukaitė        
 6  Justė Krančiukaitė    ->        
      [127] 20:20   J.Dimšaitė  
 7  Milda Krančiukaitė          21:13  21:11  
 M.Krančiukaitė        
 26       ->        
  [93] 17:40   M.Krančiukaitė      
 23         21:17  13:21  21:19      
 U.Gečaitė        
 10  Urtė Gečaitė    ->        
    [113] 19:20   J.Dimšaitė    
 15  Silvija Krutulytė        21:11  21:7    
 S.Krutulytė        
 18       ->      N.Gaižutytė   3-a vieta
  [94] 17:40   J.Dimšaitė   [138] 21:20   N.Žvirblytė
 31         21:12  21:7    N.Žvirblytė   21:3  21:4
 J.Dimšaitė        
 2  Justina Dimšaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Valuckienė    
      [128] 20:20   E.Valuckienė  
       E.Rentauskaitė   23:21  21:17   5-a vieta
        [139] 21:20   M.Krančiukaitė
       J.Krančiukaitė     21:13  7:21  21:17
      [129] 20:40   M.Krančiukaitė  
       M.Krančiukaitė   21:13  10:21  21:10  
           
           
         E.Rentauskaitė   7-a vieta
       
         J.Krančiukaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Černiauskaitė      
    [114] 19:20   A.Kurapkaitė    
     A.Kurapkaitė   21:8  21:12    
      [130] 20:40   A.Kurapkaitė  
     M.Kavaliauskaitė     21:14  21:16  
    [115] 19:20   M.Kalinauskaitė    
     M.Kalinauskaitė   21:10  21:12     9-a vieta
        [140] 21:20   U.Gečaitė
     V.Fomkinaitė       21:17  21:15
    [116] 19:20   I.Banionytė    
     I.Banionytė   21:18  21:23  21:10    
      [131] 20:40   U.Gečaitė  
     U.Gečaitė       B/Ž  
    [117] 19:40   U.Gečaitė    
     S.Krutulytė   21:10  21:14    
           
         M.Kalinauskaitė   11-a vieta
       
         I.Banionytė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       V.Černiauskaitė    
       
       M.Kavaliauskaitė   ->   13-a vieta
       
       V.Fomkinaitė     ->
       
       S.Krutulytė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   V.Bundzaitė      
   V.Bundzaitė   ->      
     V.Bundzaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       V.Bundzaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         V.Bundzaitė
          ->
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
         .
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 113 114 
2010 m. Vilniaus atviras badmintono suaugusiųjų čempionatas
2010-05-01 10:00 2010-05-02 19:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (4 turas)
2010-04-25 09:00 2010-04-25 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.