Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (1 turas), Data: 2009-12-12, Vieta: Klaipeda, Burių 19  
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Juras Šulcas 
 Gabija Narvilaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Šulcas, G.Narvilaitė      
 16       ->      
   J.Šulcas, G.Narvilaitė    
 9  Mantas Rakovskis 
 Agnė Sileckytė 
    21:4  21:6 [17']    
 M.Kontrimas, V.Besanaitė      
 8  Marius Kontrimas 
 Valdonė Besanaitė 
  21:8  21:10 [18']      
     J.Šulcas, G.Narvilaitė  
 5  Mindaugas Turauskas 
 Gintarė Bilvardaitė 
      21:9  17:21  21:19 [27']  
 M.Turauskas, G.Bilvardaitė      
 12       ->      
   P.Jaščemskas, U.Graužinytė    
 13         21:15  21:17 [17']    
 P.Jaščemskas, U.Graužinytė      
 4  Paulius Jaščemskas 
 Ugnė Graužinytė 
  ->       1-a vieta
      [59]  J.Šulcas, G.Narvilaitė
 3  Titas Kvederys 
 Dominyka Dragūnaitė 
        21:15  21:13 [20']
 T.Kvederys, D.Dragūnaitė      
 14       ->      
   T.Kvederys, D.Dragūnaitė    
 11         21:14  21:13 [13']    
 K.Reimeris, G.Palubinskytė      
 6  Karolis Reimeris 
 Greta Palubinskytė 
  ->      
     I.Zdanavičius, G.Janušonytė  
 7  Justas Pupius 
 Edvina Gusarovaitė 
      21:17  21:13 [7']  
 J.Pupius, E.Gusarovaitė      
 10  Matas Jūrevičius 
 Veronika Keršytė 
  21:5  21:5 [15']      
   I.Zdanavičius, G.Janušonytė    
 15         21:10  21:12 [19']    
 I.Zdanavičius, G.Janušonytė      
 2  Ignas Zdanavičius 
 Gabrielė Janušonytė 
  ->    P.Jaščemskas, U.Graužinytė   3-a vieta
      [60]  T.Kvederys, D.Dragūnaitė
       T.Kvederys, D.Dragūnaitė   21:15  21:17 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Kontrimas, V.Besanaitė    
     M.Turauskas, G.Bilvardaitė  
     M.Turauskas, G.Bilvardaitė   12:21  21:14  27:25 [32']   5-a vieta
      [61]  J.Pupius, E.Gusarovaitė
     K.Reimeris, G.Palubinskytė     19:21  21:16  21:10 [23']
     J.Pupius, E.Gusarovaitė  
     J.Pupius, E.Gusarovaitė   21:13  21:12 [18']  
         
         
       M.Kontrimas, V.Besanaitė   7-a vieta
      [62]  K.Reimeris, G.Palubinskytė
       K.Reimeris, G.Palubinskytė   19:21  21:15  21:11 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Rakovskis, A.Sileckytė    
   M.Rakovskis, A.Sileckytė   ->    
     M.Rakovskis, A.Sileckytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [63]  M.Rakovskis, A.Sileckytė
        21:13  21:10 [17']
   .    
    ->    
     M.Jūrevičius, V.Keršytė  
   M.Jūrevičius, V.Keršytė     ->  
   M.Jūrevičius, V.Keršytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 114 115 
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono suaugusiųjų čempionatas
2010-05-01 10:00 2010-05-02 19:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (4 turas)
2010-04-25 09:00 2010-04-25 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.