Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (2 turas), Data: 2010-01-16, Vieta: 'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 25, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-01-16 2010-01-16 2010-01-16 2010-01-16 2010-01-17  
 1  Tautvydas Liorančas    Dėl 1-16 vietos        
 T.Liorančas        
 32       ->        
  [103] 14:15   T.Liorančas      
 17  Audrius Muižininkas      21:9 [11']      
[93] 13:45   E.Zdanavičius        
 16  Eimantas Zdanavičius    21:15 [3']        
    [128] 18:20   T.Liorančas    
 9  Ernestas Dima        21:9  21:8 [18']    
[94] 13:45   E.Dima        
 24  Žaidėjas Nerodomas    21:5 [6']        
  [104] 14:15   E.Dima      
 25  Gintaras Zapereckas      21:18 [12']      
[95] 13:45   N.Bičkovas        
 8  Nedas Bičkovas    21:1 [8']        
      [152] 19:40   T.Liorančas  
 5  Renaldas Šileris          21:14  21:13 [26']  
 R.Šileris        
 28       ->        
  [105] 14:15   R.Šileris      
 21  Artūr Dubovik      21:8 [11']      
[96] 13:45   E.Gusarovas        
 12  Edgaras Gusarovas    21:16 [11']        
    [129] 18:20   L.Rimkus    
 13  Ernestas Žalandauskas        22:20  16:21  21:18 [42']    
[97] 14:00   E.Žalandauskas        
 20  Denis Lamincev    21:7 [10']        
  [106] 14:15   L.Rimkus      
 29         21:11 [12']      
 L.Rimkus        
 4  Lukas Rimkus    ->         1-a vieta
        [228] 10:15   T.Liorančas
 3  Michailas Golubevas            17:21  21:16  22:20 [51']
 M.Golubevas        
 30       ->        
  [107] 14:15   M.Golubevas      
 19  Gvidas Pielikis      21:14 [15']      
[98] 14:00   M.Dapšys        
 14  Mantvydas Dapšys    21:9 [12']        
    [130] 18:20   M.Golubevas    
 11  Dominykas Juškys        21:19  14:21  21:10 [38']    
[99] 14:00   D.Juškys        
 22  Deividas Valiulis    21:11 [12']        
  [108] 14:15   L.Sparnauskis      
 27         21:9 [10']      
 L.Sparnauskis        
 6  Laurynas Sparnauskis    ->        
      [153] 19:40   I.Reznikas  
 7  Giedrius Dima          21:6  21:13 [27']  
 G.Dima        
 26       ->        
  [109] 14:30   G.Dima      
 23  Martynas Jankauskas      21:12 [12']      
[100] 14:00   D.Dzenys        
 10  Deividas Dzenys    21:1 [6']        
    [131] 18:20   I.Reznikas    
 15  Domantas Bartušis        21:14  21:5 [19']    
[101] 14:00   D.Bartušis        
 18  Domantas Orentas    21:18 [11']      L.Rimkus   3-a vieta
  [110] 14:30   I.Reznikas   [229] 10:15   L.Rimkus
 31         21:2 [9']    M.Golubevas   21:15  21:16 [29']
 I.Reznikas        
 2  Ignas Reznikas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Dima    
      [154] 19:40   R.Šileris  
       R.Šileris   21:10  21:8 [120']   5-a vieta
        [230] 10:40   R.Šileris
       L.Sparnauskis     21:12  21:18 [24']
      [155] 19:40   G.Dima  
       G.Dima   21:13  21:14 [37']  
           
           
         E.Dima   7-a vieta
       
         L.Sparnauskis   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Zdanavičius      
    [132] 18:40   N.Bičkovas    
     N.Bičkovas   21:16  21:8 [21']    
      [156] 20:00   N.Bičkovas  
     E.Gusarovas     21:12  21:17 [29']  
    [133] 18:40   E.Žalandauskas    
     E.Žalandauskas   21:18  21:18 [20']     9-a vieta
        [231] 10:40   N.Bičkovas
     M.Dapšys         B/Ž
    [134] 18:40   D.Juškys    
     D.Juškys   21:5  21:9 [16']    
      [157] 20:00   D.Dzenys  
     D.Dzenys     21:10  21:10 [19']  
    [135] 18:40   D.Dzenys    
     D.Bartušis   21:11  21:4 [17']    
           
         E.Žalandauskas   11-a vieta
       
         D.Juškys   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Zdanavičius    
       
       E.Gusarovas   ->   13-a vieta
       
       M.Dapšys     ->
       
       D.Bartušis   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Muižininkas      
   A.Muižininkas   ->      
    [136] 18:40   A.Muižininkas    
   Ž.Nerodomas     21:12 [10']    
  [111] 14:30   G.Zapereckas      
   G.Zapereckas   11:10 [10']      
      [200] 22:20   A.Muižininkas  
        21:10  21:14 [23']  
   A.Dubovik      
   A.Dubovik   ->      
    [137] 18:40   A.Dubovik    
   D.Lamincev     21:17 [11']    
   D.Lamincev      
    ->       17-a vieta
        [232] 10:40   D.Orentas
          21:14  21:18 [20']
   G.Pielikis      
   G.Pielikis   ->      
    [138] 19:00   D.Valiulis    
   D.Valiulis     21:11 [12']    
   D.Valiulis      
    ->      
      [201] 22:20   D.Orentas  
        21:16  21:18 [24']  
   M.Jankauskas      
   M.Jankauskas   ->      
    [139] 19:00   D.Orentas    
   D.Orentas     21:10 [13']    
   D.Orentas      
    ->    A.Dubovik   19-a vieta
        [233] 10:40   A.Dubovik
         D.Valiulis   21:17  21:11 [20']
           
        Dėl 21-24 vietos    
       G.Zapereckas    
      [202] 22:20   D.Lamincev  
       D.Lamincev   21:6 [14']   21-a vieta
        [234] 10:40   D.Lamincev
       G.Pielikis     21:6  21:1 [16']
      [203] 22:40   G.Pielikis  
       M.Jankauskas   21:8  21:6 [20']  
           
           
         G.Zapereckas   23-a vieta
       
         M.Jankauskas   ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     Ž.Nerodomas    
     Ž.Nerodomas   ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 113 114 
2010 m. Vilniaus atviras badmintono suaugusiųjų čempionatas
2010-05-01 10:00 2010-05-02 19:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (4 turas)
2010-04-25 09:00 2010-04-25 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.