Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (2 turas), Data: 2010-01-16, Vieta: 'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-01-16 2010-01-16 2010-01-16 2010-01-16 2010-01-17  
 1  Ieva Gaidė    Dėl 1-16 vietos        
 I.Gaidė        
 32       ->        
  [112] 14:30   I.Gaidė      
 17  Goda Venskaitytė      21:3 [8']      
[102] 14:00   G.Povilaitytė        
 16  Gintarė Povilaitytė    21:10 [11']        
    [140] 19:00   I.Gaidė    
 9  Lilija Genutytė        21:12  21:12 [25']    
 L.Genutytė        
 24       ->        
  [113] 14:30   S.Drungilaitė      
 25         21:18 [12']      
 S.Drungilaitė        
 8  Samanta Drungilaitė    ->        
      [158] 20:00   I.Gaidė  
 5  Justė Krančiukaitė          21:13  21:17 [24']  
 J.Krančiukaitė        
 28       ->        
  [114] 14:30   J.Krančiukaitė      
 21         21:13 [10']      
 M.Masaitytė        
 12  Minija Masaitytė    ->        
    [141] 19:00   V.Žymantaitė    
 13  Deimantė Adomaitytė        21:6  21:12 [19']    
 D.Adomaitytė        
 20       ->        
  [115] 14:45   V.Žymantaitė      
 29         21:2 [9']      
 V.Žymantaitė        
 4  Vaiva Žymantaitė    ->         1-a vieta
        [237] 11:05   I.Gaidė
 3  Goda Krivonosovaitė            21:19  21:19 [31']
 G.Krivonosovaitė        
 30       ->        
  [116] 14:45   G.Krivonosovaitė      
 19         21:7 [9']      
 G.Vaitkutė        
 14  Gintarė Vaitkutė    ->        
    [142] 19:00   G.Krivonosovaitė    
 11  Miglė Kubiliūtė        21:16  15:21  21:18 [36']    
 M.Kubiliūtė        
 22       ->        
  [117] 14:45   M.Kubiliūtė      
 27         21:14 [13']      
 M.Krančiukaitė        
 6  Milda Krančiukaitė    ->        
      [159] 20:00   R.Aleksevičiūtė  
 7  Greta Urbonaitė          21:9  21:6 [23']  
 G.Urbonaitė        
 26       ->        
  [118] 14:45   G.Urbonaitė      
 23         21:14 [12']      
 M.Ruzgailaitė        
 10  Monika Ruzgailaitė    ->        
    [143] 19:00   R.Aleksevičiūtė    
 15  Saulina Norgailaitė        21:6  21:4 [17']    
 S.Norgailaitė        
 18       ->      V.Žymantaitė   3-a vieta
  [119] 14:45   R.Aleksevičiūtė   [238] 11:05   G.Krivonosovaitė
 31         21:4 [7']    G.Krivonosovaitė   14:21  21:15  21:18 [40']
 R.Aleksevičiūtė        
 2  Rebeka Aleksevičiūtė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Drungilaitė    
      [160] 20:00   S.Drungilaitė  
       J.Krančiukaitė   21:9  21:12 [23']   5-a vieta
        [239] 11:05   M.Kubiliūtė
       M.Kubiliūtė     21:12  21:23  21:19 [37']
      [161] 20:00   M.Kubiliūtė  
       G.Urbonaitė   21:9  21:13 [23']  
           
           
         J.Krančiukaitė   7-a vieta
       
         G.Urbonaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Povilaitytė      
    [144] 19:20   L.Genutytė    
     L.Genutytė   21:8  21:5 [17']    
      [162] 20:20   L.Genutytė  
     M.Masaitytė     21:11  21:4 [21']  
    [145] 19:20   D.Adomaitytė    
     D.Adomaitytė   21:13  8:21  21:16 [35']     9-a vieta
        [240] 11:05   L.Genutytė
     G.Vaitkutė       21:7  21:9 [18']
    [146] 19:20   M.Krančiukaitė    
     M.Krančiukaitė   20:22  21:13  21:7 [32']    
      [163] 20:20   S.Norgailaitė  
     M.Ruzgailaitė     21:13  21:13 [25']  
    [147] 19:20   S.Norgailaitė    
     S.Norgailaitė   21:16 [117']    
           
         D.Adomaitytė   11-a vieta
       
         M.Krančiukaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Povilaitytė    
       
       M.Masaitytė   ->   13-a vieta
       
       G.Vaitkutė     ->
       
       M.Ruzgailaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
       
   G.Venskaitytė   ->      
       
      ->    
       
    ->      
       
        ->  
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->       17-a vieta
       
          ->
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->      
       
        ->  
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 114 115 
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono suaugusiųjų čempionatas
2010-05-01 10:00 2010-05-02 19:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (4 turas)
2010-04-25 09:00 2010-04-25 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.