Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (2 turas), Data: 2010-01-16, Vieta: 'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-01-16 2010-01-16 2010-01-16 2010-01-17  
 1  Tautvydas Liorančas 
 Lukas Rimkus 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Liorančas, L.Rimkus      
 16       ->      
  [64] 12:30   T.Liorančas, L.Rimkus    
 9  Žaidėjas Nerodomas 
 Mark Šames 
    21:3  21:9 [19']    
[37] 11:30   D.Bartušis, A.Muižininkas      
 8  Domantas Bartušis 
 Audrius Muižininkas 
  21:13  15:21  21:14 [30']      
    [84] 13:15   T.Liorančas, L.Rimkus  
 5  Giedrius Dima 
 Ernestas Dima 
      21:8  21:12 [9']  
[38] 11:30   G.Dima, E.Dima      
 12  Martynas Jankauskas 
 Gintaras Zapereckas 
  21:1  21:1 [15']      
  [65] 12:30   G.Dima, E.Dima    
 13         21:10  21:7 [20']    
 N.Bičkovas, E.Zdanavičius      
 4  Nedas Bičkovas 
 Eimantas Zdanavičius 
  ->       1-a vieta
      [214] 09:25   T.Liorančas, L.Rimkus
 3  Laurynas Sparnauskis 
 Renaldas Šileris 
        21:13  21:19 [30']
 L.Sparnauskis, R.Šileris      
 14       ->      
  [66] 12:30   L.Sparnauskis, R.Šileris    
 11  Artūr Dubovik 
 Denis Lamincev 
    21:10  21:18 [21']    
[39] 11:30   E.Gusarovas, E.Žalandauskas      
 6  Edgaras Gusarovas 
 Ernestas Žalandauskas 
  21:7  21:10 [17']      
    [85] 13:30   M.Golubevas, I.Reznikas  
 7  Dominykas Juškys 
 Domantas Orentas 
      21:18  21:16 [30']  
[40] 11:30   D.Juškys, D.Orentas      
 10  Mantvydas Dapšys 
 Deividas Valiulis 
  21:10  21:15 [19']      
  [67] 12:45   M.Golubevas, I.Reznikas    
 15         21:6  21:4 [17']    
 M.Golubevas, I.Reznikas      
 2  Michailas Golubevas 
 Ignas Reznikas 
  ->    G.Dima, E.Dima   3-a vieta
      [215] 09:25   L.Sparnauskis, R.Šileris
       L.Sparnauskis, R.Šileris   21:19  21:10 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Bartušis, A.Muižininkas    
     
     N.Bičkovas, E.Zdanavičius   ->   5-a vieta
     
     E.Gusarovas, E.Žalandauskas     ->
     
     D.Juškys, D.Orentas   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Ž.Nerodomas, M.Šames    
   Ž.Nerodomas, M.Šames   ->    
     
   M.Jankauskas, G.Zapereckas     ->  
   M.Jankauskas, G.Zapereckas    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   A.Dubovik, D.Lamincev    
   A.Dubovik, D.Lamincev   ->    
     
   M.Dapšys, D.Valiulis     ->  
   M.Dapšys, D.Valiulis    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 113 114 
2010 m. Vilniaus atviras badmintono suaugusiųjų čempionatas
2010-05-01 10:00 2010-05-02 19:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (4 turas)
2010-04-25 09:00 2010-04-25 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.