Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (2 turas), Data: 2010-01-16, Vieta: 'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė  
Grupė- U-15, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-01-16 2010-01-16 2010-01-16 2010-01-17  
 1  Rebeka Aleksevičiūtė 
 Samanta Drungilaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Aleksevičiūtė, S.Drungilaitė      
 16       ->      
  [68] 12:45   R.Aleksevičiūtė, S.Drungilaitė    
 9  Saulina Norgailaitė 
 Goda Venskaitytė 
    21:8  21:4 [16']    
[41] 11:30   G.Povilaitytė, M.Ruzgailaitė      
 8  Gintarė Povilaitytė 
 Monika Ruzgailaitė 
  21:10  17:21  21:14 [29']      
    [86] 13:30   M.Kubiliūtė, V.Žymantaitė  
 5  Justė Krančiukaitė 
 Milda Krančiukaitė 
      21:18  18:21  21:12 [28']  
 J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė      
 12       ->      
  [69] 12:45   M.Kubiliūtė, V.Žymantaitė    
 13         21:7  21:11 [21']    
 M.Kubiliūtė, V.Žymantaitė      
 4  Miglė Kubiliūtė 
 Vaiva Žymantaitė 
  ->       1-a vieta
      [224] 10:15   M.Kubiliūtė, V.Žymantaitė
 3  Vytautė Fomkinaitė 
 Ieva Gaidė 
        21:18  22:20 [30']
 V.Fomkinaitė, I.Gaidė      
 14       ->      
  [70] 12:45   V.Fomkinaitė, I.Gaidė    
 11         21:14  21:10 [20']    
 M.Masaitytė, G.Urbonaitė      
 6  Minija Masaitytė 
 Greta Urbonaitė 
  ->      
    [87] 13:30   L.Genutytė, G.Krivonosovaitė  
 7  Deimantė Adomaitytė 
 Gintarė Vaitkutė 
      21:16  21:15 [22']  
 D.Adomaitytė, G.Vaitkutė      
 10       ->      
  [71] 12:45   L.Genutytė, G.Krivonosovaitė    
 15         21:16  21:7 [20']    
 L.Genutytė, G.Krivonosovaitė      
 2  Lilija Genutytė 
 Goda Krivonosovaitė 
  ->    R.Aleksevičiūtė, S.Drungilaitė   3-a vieta
      [225] 10:15   R.Aleksevičiūtė, S.Drungilaitė
       V.Fomkinaitė, I.Gaidė   21:13  22:20 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Povilaitytė, M.Ruzgailaitė    
     
     J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė   ->   5-a vieta
     
     M.Masaitytė, G.Urbonaitė     ->
     
     D.Adomaitytė, G.Vaitkutė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   S.Norgailaitė, G.Venskaitytė   ->    
     
      ->  
     
    ->     9-a vieta
     
        ->
     
    ->    
     
      ->  
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 114 115 
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono suaugusiųjų čempionatas
2010-05-01 10:00 2010-05-02 19:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (4 turas)
2010-04-25 09:00 2010-04-25 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.