Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (2 turas), Data: 2010-01-16, Vieta: 'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-01-16 2010-01-16 2010-01-16 2010-01-16 2010-01-17  
 1  Gabija Narvilaitė    Dėl 1-16 vietos        
 G.Narvilaitė        
 32       ->        
  [29] 11:00   G.Narvilaitė      
 17  Odeta Rastenytė      21:4 [12']      
[11] 10:15   O.Rastenytė        
 16  Dominyka Rimkutė    21:9 [9']        
    [54] 12:00   G.Narvilaitė    
 9  Valdonė Besanaitė        21:7  21:5 [15']    
 V.Besanaitė        
 24       ->        
  [30] 11:00   K.Šadbaraitė      
 25         21:13 [15']      
 K.Šadbaraitė        
 8  Karolina Šadbaraitė    ->        
      [78] 13:00   G.Narvilaitė  
 5  Loreta Bagdonaitė          21:14  21:9 [20']  
 L.Bagdonaitė        
 28       ->        
  [31] 11:15   L.Bagdonaitė      
 21  Greta Bartkutė      21:16 [15']      
[12] 10:15   A.Mažeikaitė        
 12  Adelė Mažeikaitė    21:10 [8']        
    [55] 12:15   G.Bilvardaitė    
 13  Ugnė Bernotaitė        21:9  21:13 [16']    
[13] 10:30   U.Bernotaitė        
 20  Giedrė Keršulytė    21:7 [9']        
  [32] 11:15   G.Bilvardaitė      
 29         21:8 [19']      
 G.Bilvardaitė        
 4  Gintarė Bilvardaitė    ->         1-a vieta
        [216] 09:25   G.Narvilaitė
 3  Dominyka Dragūnaitė            21:12  21:19 [32']
 D.Dragūnaitė        
 30       ->        
  [33] 11:15   D.Dragūnaitė      
 19  Dovilė Butvydaitė      21:2 [10']      
[14] 10:30   E.Gusarovaitė        
 14  Edvina Gusarovaitė    21:7 [10']        
    [56] 12:15   D.Dragūnaitė    
 11  Greta Palubinskytė        21:7  21:11 [22']    
[15] 10:30   G.Palubinskytė        
 22  Ieva Kinaitė    21:5 [9']        
  [34] 11:15   U.Graužinytė      
 27         21:17 [17']      
 U.Graužinytė        
 6  Ugnė Graužinytė    ->        
      [79] 13:15   D.Dragūnaitė  
 7  Deimantė Ubytė          21:18  21:14 [21']  
 D.Ubytė        
 26       ->        
  [35] 11:15   D.Ubytė      
 23         21:12 [12']      
[16] 10:30   A.Kaulickytė        
 10  Aušrinė Kaulickytė    ->        
    [57] 12:15   G.Janušonytė    
 15  Vytautė Fomkinaitė        21:8  21:10 [26']    
[17] 10:30   V.Fomkinaitė        
 18  Gineta Turauskaitė    21:12 [11']      G.Bilvardaitė   3-a vieta
  [36] 11:15   G.Janušonytė   [217] 09:25   G.Janušonytė
 31         21:4 [11']    G.Janušonytė   21:12  21:14 [25']
[18] 10:30   G.Janušonytė        
 2  Gabrielė Janušonytė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       K.Šadbaraitė    
      [80] 13:15   L.Bagdonaitė  
       L.Bagdonaitė   21:18  21:19 [21']   5-a vieta
        [218] 09:50   D.Ubytė
       U.Graužinytė     21:19  23:21 [26']
      [81] 13:15   D.Ubytė  
       D.Ubytė   21:12  21:18 [19']  
           
           
         K.Šadbaraitė   7-a vieta
       
         U.Graužinytė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     O.Rastenytė      
    [58] 12:15   V.Besanaitė    
     V.Besanaitė   21:10  21:5 [20']    
      [82] 13:15   U.Bernotaitė  
     A.Mažeikaitė     21:10  8:21  21:12 [29']  
    [59] 12:15   U.Bernotaitė    
     U.Bernotaitė   21:18  21:18 [20']     9-a vieta
        [219] 09:50   G.Palubinskytė
     E.Gusarovaitė       14:21  21:10  21:12 [31']
    [60] 12:15   G.Palubinskytė    
     G.Palubinskytė   21:6  21:5 [17']    
      [83] 13:15   G.Palubinskytė  
     A.Kaulickytė     21:14  21:15 [21']  
    [61] 12:30   A.Kaulickytė    
     V.Fomkinaitė   21:10  13:21  21:12 [32']    
           
         V.Besanaitė   11-a vieta
       
         A.Kaulickytė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       O.Rastenytė    
       
       A.Mažeikaitė   ->   13-a vieta
       
       E.Gusarovaitė     ->
       
       V.Fomkinaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   D.Rimkutė      
   D.Rimkutė   ->      
     D.Rimkutė    
      ->    
   .      
    ->      
      [192] 21:40   D.Rimkutė  
        21:18 [20']  
   G.Bartkutė      
   G.Bartkutė   ->      
    [62] 12:30   G.Bartkutė    
   G.Keršulytė     22:20 [14']    
   G.Keršulytė      
    ->       17-a vieta
        [220] 09:50   G.Turauskaitė
          22:20  23:25  21:19 [39']
   D.Butvydaitė      
   D.Butvydaitė   ->      
    [63] 12:30   I.Kinaitė    
   I.Kinaitė     21:12 [11']    
   I.Kinaitė      
    ->      
      [193] 22:00   G.Turauskaitė  
        21:13 [12']  
   .      
    ->      
     G.Turauskaitė    
   G.Turauskaitė     ->    
   G.Turauskaitė      
    ->    G.Bartkutė   19-a vieta
        [221] 09:50   G.Bartkutė
         I.Kinaitė   17:21  22:20  21:14 [35']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
      22:00   G.Keršulytė  
       G.Keršulytė   ->   21-a vieta
        [222] 09:50   D.Butvydaitė
       D.Butvydaitė       B/Ž
      22:00   D.Butvydaitė  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
        [223] 09:50 
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 114 115 
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono suaugusiųjų čempionatas
2010-05-01 10:00 2010-05-02 19:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (4 turas)
2010-04-25 09:00 2010-04-25 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.