Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009/2010 m. 48-asis Lietuvos asmeninis čempionatas, Data: 2010-02-06, Vieta: Kudirkos 64, Šakiai  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas, dalyvių- 27, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-02-06 2010-02-06 2010-02-06 2010-02-06 2010-02-06  
 1  Akvilė Stapušaitytė    Dėl 1-16 vietos        
 A.Stapušaitytė        
 32       ->        
  [26] 13:05   A.Stapušaitytė      
 17  Gintarė Bilvardaitė      21:4  21:1 [19']      
[1] 11:00   V.Čekauskienė        
 16  Vaida Čekauskienė    21:8  21:8 [14']        
    [51] 15:10   A.Stapušaitytė    
 9  Eglė Ratkutė        21:3  21:7 [20']    
[2] 11:00   E.Ratkutė        
 24  Urtė Gečaitė    21:6  21:12 [13']        
  [27] 13:05   D.Bortnikaitė      
 25  Justina Jaščemskaitė      21:15  21:16 [24']      
[3] 11:00   D.Bortnikaitė        
 8  Dominyka Bortnikaitė    21:13  21:12 [23']        
      [75] 16:50   A.Stapušaitytė  
 5  Rasa Šulnienė          21:9  21:19 [35']  
 R.Šulnienė        
 28       ->        
  [28] 13:05   R.Šulnienė      
 21  Samanta Drungilaitė      21:4  21:4 [22']      
[4] 11:00   S.Drungilaitė        
 12  Gabija Narvilaitė      B/Ž        
    [52] 15:10   R.Šulnienė    
 13  Neringa Žvirblytė        21:17  21:14 [30']    
[5] 11:00   N.Žvirblytė        
 20  Deimantė Ubytė    21:7  21:11 [20']        
  [29] 13:05   I.Linkutė      
 29         21:5  21:11 [18']      
 I.Linkutė        
 4  Ieva Linkutė    ->         1-a vieta
         A.Stapušaitytė
 3  Kristina Dovydaitytė            21:9  21:14 [29']
 K.Dovydaitytė        
 30       ->        
  [30] 13:05   K.Dovydaitytė      
 19  Deima Navickienė      21:5  21:5 [17']      
[6] 11:25   D.Navickienė        
 14  Dominyka Dragūnaitė    21:14  23:21 [25']        
    [53] 15:10   K.Dovydaitytė    
 11  Goda Krivonosovaitė        21:9  21:14 [25']    
[7] 11:25   G.Krivonosovaitė        
 22  Erika Valuckienė    21:8  21:16 [20']        
  [31] 13:30   E.Milikauskaitė      
 27  Erika Milikauskaitė      21:8  21:3 [22']      
[8] 11:25   E.Milikauskaitė        
 6  Agnė Kupliauskaitė    21:19  21:16 [27']        
      [76] 17:15   K.Dovydaitytė  
 7  Amanda Meirytė          21:18  21:16 [28']  
[9] 11:25   A.Meirytė        
 26  Rytė Kurapkaitė    21:5  21:2 [16']        
  [32] 13:30   A.Meirytė      
 23  Aistė Kurapkaitė      22:20  21:17 [28']      
[10] 11:25   R.Aleksevičiūtė        
 10  Rebeka Aleksevičiūtė    21:6  21:3 [14']        
    [54] 15:10   G.Voitechovskaja    
 15  Gabrielė Janušonytė        21:5  21:14 [22']    
[11] 11:50   G.Janušonytė        
 18  Vaiva Žymantaitė    15:21  21:14  22:20 [35']      R.Šulnienė   3-a vieta
  [33] 13:30   G.Voitechovskaja    G.Voitechovskaja
 31         21:2  21:7 [19']    G.Voitechovskaja   21:15  21:17 [34']
 G.Voitechovskaja        
 2  Gerda Voitechovskaja    ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Bortnikaitė    
      [77] 17:15   I.Linkutė  
       I.Linkutė   21:19  21:17 [23']   5-a vieta
        [97] 18:55   E.Milikauskaitė
       E.Milikauskaitė     21:17  21:19 [31']
      [78] 17:15   E.Milikauskaitė  
       A.Meirytė   21:18  21:19 [26']  
           
           
         D.Bortnikaitė   7-a vieta
        [98] 18:55   A.Meirytė
         A.Meirytė   21:11  22:20 [29']
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Čekauskienė      
    [55] 15:10   V.Čekauskienė    
     E.Ratkutė   21:12  21:7 [19']    
      [79] 17:15   V.Čekauskienė  
     S.Drungilaitė     21:13  21:13 [21']  
    [56] 15:35   N.Žvirblytė    
     N.Žvirblytė   17:21  21:11  21:10 [36']     9-a vieta
        [99] 18:55   V.Čekauskienė
     D.Navickienė       14:21  21:16  21:14 [36']
    [57] 15:35   D.Navickienė    
     G.Krivonosovaitė   21:11  21:15 [24']    
      [80] 17:15   D.Navickienė  
     R.Aleksevičiūtė     22:20  21:16 [25']  
    [58] 15:35   R.Aleksevičiūtė    
     G.Janušonytė   21:6  21:17 [24']    
           
         N.Žvirblytė   11-a vieta
        [100] 18:55   R.Aleksevičiūtė
         R.Aleksevičiūtė   18:21  21:16  21:18 [36']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Ratkutė    
      [81] 17:40   E.Ratkutė  
       S.Drungilaitė   21:6  21:11 [24']   13-a vieta
        [101] 19:20   E.Ratkutė
       G.Krivonosovaitė     21:17  21:12 [26']
      [82] 17:40   G.Krivonosovaitė  
       G.Janušonytė   21:14  21:18 [26']  
           
           
         S.Drungilaitė   15-a vieta
        [102] 19:20   G.Janušonytė
    Dėl 17-32 vietos      G.Janušonytė   21:23  21:12  23:21 [41']
         
   G.Bilvardaitė      
   G.Bilvardaitė   ->      
    [59] 15:35   J.Jaščemskaitė    
   U.Gečaitė     21:11  21:6 [19']    
  [34] 13:30   J.Jaščemskaitė      
   J.Jaščemskaitė   21:18  21:7 [21']      
      [83] 17:40   J.Jaščemskaitė  
        21:5  21:9 [18']  
   G.Narvilaitė      
   G.Narvilaitė   ->      
    [60] 15:35   D.Ubytė    
   D.Ubytė       B/Ž    
   D.Ubytė      
    ->       17-a vieta
         A.Kupliauskaitė
          21:9  21:10 [20']
   D.Dragūnaitė      
   D.Dragūnaitė   ->      
    [61] 16:00   A.Kupliauskaitė    
   E.Valuckienė     21:5  21:12 [21']    
  [35] 13:30   A.Kupliauskaitė      
   A.Kupliauskaitė   21:10  21:9 [16']      
      [84] 17:40   A.Kupliauskaitė  
   R.Kurapkaitė       21:7  21:11 [19']  
  [36] 13:55   R.Kurapkaitė      
   A.Kurapkaitė   21:11  21:10 [16']      
    [62] 16:00   V.Žymantaitė    
   V.Žymantaitė     19:21  21:5  21:12 [19']    
   V.Žymantaitė      
    ->    D.Ubytė   19-a vieta
        [104] 19:20   V.Žymantaitė
         V.Žymantaitė   21:4  21:12 [17']
           
        Dėl 21-24 vietos    
       G.Bilvardaitė    
      [85] 17:40   G.Bilvardaitė  
       G.Narvilaitė     B/Ž   21-a vieta
        [105] 19:20   D.Dragūnaitė
       D.Dragūnaitė     21:13  21:9 [25']
      [86] 18:05   D.Dragūnaitė  
       R.Kurapkaitė   21:10  21:8 [19']  
           
           
         G.Narvilaitė   23-a vieta
        [106] 19:45   R.Kurapkaitė
         R.Kurapkaitė     B/Ž
      Dėl 25-32 vietos      
         
     U.Gečaitė    
     U.Gečaitė   ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     E.Valuckienė    
     E.Valuckienė   ->    
       
     A.Kurapkaitė     ->  
     A.Kurapkaitė    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 114 115 
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono suaugusiųjų čempionatas
2010-05-01 10:00 2010-05-02 19:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (4 turas)
2010-04-25 09:00 2010-04-25 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.