Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009/2010 m. 48-asis Lietuvos asmeninis čempionatas, Data: 2010-02-06, Vieta: Kudirkos 64, Šakiai  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-02-06 2010-02-06 2010-02-06 2010-02-07 2010-02-07  
 1  Donatas Narvilas 
 Kristina Dovydaitytė 
  Dėl 1-16 vietos        
 D.Narvilas, K.Dovydaitytė        
 32       ->        
  [125] 21:00   D.Narvilas, K.Dovydaitytė      
 17  Vilmantas Pratusevičius 
 Eglė Ratkutė 
    21:9  21:11 [19']      
[123] 21:00   R.Bilius, E.Milikauskaitė        
 16  Ramūnas Bilius 
 Erika Milikauskaitė 
  21:11  21:18 [22']        
    [133] 21:50   D.Narvilas, K.Dovydaitytė    
 9  Lukas Rimkus 
 Gabrielė Janušonytė 
      21:10  21:8 [16']    
 L.Rimkus, G.Janušonytė        
 24       ->        
  [126] 21:25   I.Reznikas, D.Bortnikaitė      
 25         21:16  24:22 [24']      
 I.Reznikas, D.Bortnikaitė        
 8  Ignas Reznikas 
 Dominyka Bortnikaitė 
  ->        
       D.Narvilas, K.Dovydaitytė  
 5  Lukas Litvinas 
 Rasa Šulnienė 
        21:14  21:11 [27']  
 L.Litvinas, R.Šulnienė        
 28       ->        
  [127] 21:25   L.Litvinas, R.Šulnienė      
 21         22:20  21:13 [19']      
 A.Michejenko, A.Pakšytė        
 12  Artūras Michejenko 
 Aurelija Pakšytė 
  ->        
    [134] 21:50   K.Kašinskis, I.Petrulaitienė    
 13  Valentinas Golubevas 
 Diana Nikitina 
      21:10  21:18 [22']    
 V.Golubevas, D.Nikitina        
 20       ->        
  [128] 21:25   K.Kašinskis, I.Petrulaitienė      
 29         21:11  21:8 [18']      
 K.Kašinskis, I.Petrulaitienė        
 4  Klaudijus Kašinskis 
 Indrė Petrulaitienė 
  ->         1-a vieta
        [205] 16:00   D.Narvilas, K.Dovydaitytė
 3  Povilas Bartušis 
 Amanda Meirytė 
          15:21  21:15  22:20 [32']
 P.Bartušis, A.Meirytė        
 30       ->        
   P.Bartušis, A.Meirytė      
 19         21:19  21:10 [20']      
 P.Geležiūnas, I.Stankevičienė        
 14  Paulius Geležiūnas 
 Inga Stankevičienė 
  ->        
    [135] 21:50   A.Mizgiris, I.Linkutė    
 11  Vaidas Sutkaitis 
 Dominyka Dragūnaitė 
      24:22  20:22  21:19 [34']    
 V.Sutkaitis, D.Dragūnaitė        
 22       ->        
   A.Mizgiris, I.Linkutė      
 27         21:11  21:19 [22']      
 A.Mizgiris, I.Linkutė        
 6  Aurimas Mizgiris 
 Ieva Linkutė 
  ->        
      [198] 15:30   E.Slušnys, G.Voitechovskaja  
 7  Jonas Kačerauskas 
 Irina Jasiūnienė 
        21:14  21:14 [26']  
 J.Kačerauskas, I.Jasiūnienė        
 26       ->        
  [131] 21:50   J.Kačerauskas, I.Jasiūnienė      
 23         21:16  21:12 [26']      
 Š.Atkočiūnas, V.Čekauskienė        
 10  Šarūnas Atkočiūnas 
 Vaida Čekauskienė 
  ->        
    [136] 22:15   E.Slušnys, G.Voitechovskaja    
 15  Mindaugas Dagilis 
 Rasita Grincevičienė 
      21:3  21:9 [20']    
[124] 21:00   M.Dagilis, R.Grincevičienė        
 18  Rokas Adomaitis 
 Erika Valuckienė 
  21:14  21:9 [19']      K.Kašinskis, I.Petrulaitienė   3-a vieta
  [132] 21:50   E.Slušnys, G.Voitechovskaja   [206] 16:30   K.Kašinskis, I.Petrulaitienė
 31         21:12  21:6 [15']    A.Mizgiris, I.Linkutė   20:22  21:16  21:14 [30']
 E.Slušnys, G.Voitechovskaja        
 2  Edgaras Slušnys 
 Gerda Voitechovskaja 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       I.Reznikas, D.Bortnikaitė    
      [199] 15:30   L.Litvinas, R.Šulnienė  
       L.Litvinas, R.Šulnienė   21:16  21:12 [26']   5-a vieta
        [207] 16:30   P.Bartušis, A.Meirytė
       P.Bartušis, A.Meirytė     21:19  5:21  21:15 [19']
      [200] 15:30   P.Bartušis, A.Meirytė  
       J.Kačerauskas, I.Jasiūnienė   21:19  21:19 [20']  
           
           
         I.Reznikas, D.Bortnikaitė   7-a vieta
        [208] 16:30   J.Kačerauskas, I.Jasiūnienė
         J.Kačerauskas, I.Jasiūnienė   21:10  21:15 [16']
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Bilius, E.Milikauskaitė      
    [137] 22:15   L.Rimkus, G.Janušonytė    
     L.Rimkus, G.Janušonytė   21:0    
      [201] 16:00   A.Michejenko, A.Pakšytė  
     A.Michejenko, A.Pakšytė     21:16  13:21  21:10 [28']  
    [138] 22:15   A.Michejenko, A.Pakšytė    
     V.Golubevas, D.Nikitina   22:24  21:17  21:17 [47']     9-a vieta
        [209] 16:30   P.Geležiūnas, I.Stankevičienė
     P.Geležiūnas, I.Stankevičienė       21:15  21:17 [19']
    [139] 22:15   P.Geležiūnas, I.Stankevičienė    
     V.Sutkaitis, D.Dragūnaitė   21:11  21:16 [14']    
      [202] 16:00   P.Geležiūnas, I.Stankevičienė  
     Š.Atkočiūnas, V.Čekauskienė     21:14  21:16 [21']  
    [140] 22:15   Š.Atkočiūnas, V.Čekauskienė    
     M.Dagilis, R.Grincevičienė   14:21  21:17  23:21 [30']    
           
         L.Rimkus, G.Janušonytė   11-a vieta
        [210] 16:30   L.Rimkus, G.Janušonytė
         Š.Atkočiūnas, V.Čekauskienė   21:19  17:21  21:9 [28']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Bilius, E.Milikauskaitė    
      [203] 16:00   V.Golubevas, D.Nikitina  
       V.Golubevas, D.Nikitina   21:0   13-a vieta
        [211] 17:00   M.Dagilis, R.Grincevičienė
       V.Sutkaitis, D.Dragūnaitė     21:7  21:8 [38']
      [204] 16:00   M.Dagilis, R.Grincevičienė  
       M.Dagilis, R.Grincevičienė   21:18  21:19 [24']  
           
           
         R.Bilius, E.Milikauskaitė   15-a vieta
        [212] 17:00   V.Sutkaitis, D.Dragūnaitė
    Dėl 17-32 vietos      V.Sutkaitis, D.Dragūnaitė   21:0
         
   V.Pratusevičius, E.Ratkutė      
   V.Pratusevičius, E.Ratkutė   ->      
     V.Pratusevičius, E.Ratkutė    
      ->    
   .      
    ->      
       V.Pratusevičius, E.Ratkutė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [213] 17:00   V.Pratusevičius, E.Ratkutė
          21:15  21:18 [24']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       R.Adomaitis, E.Valuckienė  
        ->  
   .      
    ->      
     R.Adomaitis, E.Valuckienė    
   R.Adomaitis, E.Valuckienė     ->    
   R.Adomaitis, E.Valuckienė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 114 115 
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono suaugusiųjų čempionatas
2010-05-01 10:00 2010-05-02 19:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (4 turas)
2010-04-25 09:00 2010-04-25 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.