Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2010 (4 turas) , Data: 2010-04-25, Vieta: Draugystės g. 10, Kaunas   
Grupė- Mėgėjai B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-04-25 2010-04-25 2010-04-25 2010-04-25  
 1  Tautvydas Raila 
 Milda Krančiukaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Raila, M.Krančiukaitė      
 16       ->      
  [62] 14:15   T.Raila, M.Krančiukaitė    
 9  Eitvydas Seilius 
 Aistė Kurapkaitė 
    21:8  21:19 [22']    
[52] 13:00   S.Stravinskas, R.Petraitytė      
 8  Salvijus Stravinskas 
 Rusnė Petraitytė 
  21:19  21:15 [20']      
    [69] 15:05   E.Bradūnas, J.Krančiukaitė  
 5  Evaldas Bradūnas 
 Justė Krančiukaitė 
      21:15  21:13 [18']  
[53] 13:25   E.Bradūnas, J.Krančiukaitė      
 12  Dalius Juodsnukis 
 Viktorija Tamošauskaitė 
  21:12  21:4 [11']      
  [63] 14:15   E.Bradūnas, J.Krančiukaitė    
 13  Tautvydas Garmus 
 Goda Kijauskaitė 
    21:6  21:6 [15']    
[54] 13:25   T.Garmus, G.Kijauskaitė      
 4  Klaudijus Kaškonas 
 Neringa Žvirblytė 
  21:11  21:14 [16']       1-a vieta
      [76] 15:30   E.Bradūnas, J.Krančiukaitė
 3  Karolis Narkevičius 
 Ieva Banionytė 
        21:13  16:21  21:18 [38']
[55] 13:25   K.Narkevičius, I.Banionytė      
 14  Osvaldas Aliulis 
 Silvija Krutulytė 
  21:10  21:10 [11']      
  [64] 14:15   K.Narkevičius, I.Banionytė    
 11  Vytas Bujanauskas 
 Rytė Kurapkaitė 
    21:19  13:21  24:22 [30']    
[56] 13:25   M.Šatrauskas, K.Rutkauskaitė      
 6  Mantas Šatrauskas 
 Karolina Rutkauskaitė 
  21:10  21:8 [11']      
    [70] 15:05   E.Dima, M.Kalinauskaitė  
 7  Žaidėjas Nerodomas 
 Neringa Gaižutytė 
      19:21  21:12  21:13 [31']  
[57] 13:50   A.Kurapka, E.Makselytė      
 10  Aurimas Kurapka 
 Evelina Makselytė 
  15:21  21:18  21:19 [21']      
  [65] 14:40   E.Dima, M.Kalinauskaitė    
 15         18:21  21:13  21:15 [34']    
 E.Dima, M.Kalinauskaitė      
 2  Ernestas Dima 
 Monika Kalinauskaitė 
  ->    T.Raila, M.Krančiukaitė   3-a vieta
     
       K.Narkevičius, I.Banionytė   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Stravinskas, R.Petraitytė    
     
     T.Garmus, G.Kijauskaitė   ->   5-a vieta
     
     M.Šatrauskas, K.Rutkauskaitė     ->
     
     A.Kurapka, E.Makselytė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   E.Seilius, A.Kurapkaitė   ->    
     
   D.Juodsnukis, V.Tamošauskaitė     ->  
     
   K.Kaškonas, N.Žvirblytė   ->     9-a vieta
     
   O.Aliulis, S.Krutulytė       ->
     
   V.Bujanauskas, R.Kurapkaitė   ->    
     
   Ž.Nerodomas, N.Gaižutytė     ->  
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 115 116 
2010 m. iki Sezoninis Badmintono Turnyras
2010-08-21 10:00 2010-08-21 21:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.