Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010", Data: 2010-04-17, Vieta: Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė, Gaurės g. 27a, LT 72343 Tauragė  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-04-17 2010-04-17 2010-04-17 2010-04-18  
 1  Laurynas Sparnauskis 
 Renaldas Šileris 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Sparnauskis, R.Šileris      
 16       ->      
  [83] 15:55   L.Sparnauskis, R.Šileris    
 9  Žaidėjas Nerodomas 
 Deividas Valiulis 
    21:10  21:8 [19']    
[70] 15:05   Ž.Nerodomas, D.Valiulis      
 8  Mark Šames 
 Domas Urniežius 
  21:17  21:12 [19']      
    [99] 17:10   L.Sparnauskis, R.Šileris  
 5  Nedas Bičkovas 
 Lukas Kavaliauskas 
      21:19  21:15 [29']  
 N.Bičkovas, L.Kavaliauskas      
 12       ->      
  [84] 15:55   N.Bičkovas, L.Kavaliauskas    
 13         21:18  21:14 [27']    
 T.Kerimovs, K.Danče      
 4   Teodors Kerimovs 
 Kristers Danče 
  ->       1-a vieta
      [193] 11:55   L.Sparnauskis, R.Šileris
 3  Giedrius Dima 
 Ernestas Dima 
        21:15  24:22 [26']
 G.Dima, E.Dima      
 14       ->      
  [85] 16:20   G.Dima, E.Dima    
 11         21:8  21:16 [28']    
 K.Kalninš, J.Gulbis      
 6   Kristaps Kalninš 
 Janis-Kristaps Gulbis 
  ->      
    [100] 17:10   O.Akmens, E.Strads  
 7  Dominykas Juškys 
 Domantas Orentas 
      21:19  21:9 [25']  
 D.Juškys, D.Orentas      
 10       ->      
  [86] 16:20   O.Akmens, E.Strads    
 15         21:9  21:6 [24']    
 O.Akmens, E.Strads      
 2   Oskars Akmens 
 Edgars Strads 
  ->    N.Bičkovas, L.Kavaliauskas   3-a vieta
      [194] 11:55   G.Dima, E.Dima
       G.Dima, E.Dima   21:12  21:16 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ž.Nerodomas, D.Valiulis    
    [101] 17:10   T.Kerimovs, K.Danče  
     T.Kerimovs, K.Danče   21:18  21:16 [30']   5-a vieta
      [195] 11:55   T.Kerimovs, K.Danče
     K.Kalninš, J.Gulbis     21:19  21:17 [24']
    [102] 17:10   K.Kalninš, J.Gulbis  
     D.Juškys, D.Orentas   24:22  14:21  21:11 [21']  
         
         
       Ž.Nerodomas, D.Valiulis   7-a vieta
      [196] 11:55   D.Juškys, D.Orentas
       D.Juškys, D.Orentas   21:12  21:19 [22']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   M.Šames, D.Urniežius   ->    
     
      ->  
     
    ->     9-a vieta
     
        ->
     
    ->    
     
      ->  
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 115 116 
K.Žilio atminimo turnyras
2010-09-04 11:00 2010-09-04 16:00
Kretinga
     Suaug    VD  
     35+    VD  
2010 m. iki Sezoninis Badmintono Turnyras
2010-08-21 10:00 2010-08-21 21:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.