Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas, Data: 2010-05-01, Vieta: A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 (Pašilaičiai), Vilnius  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-05-01 2010-05-01 2010-05-01 2010-05-01  
 1  Edgaras Slušnys    Dėl 1-8 vietos      
 E.Slušnys      
 16       ->      
  [11] 12:10   E.Slušnys    
 9  Augustinas Narkis      21:11  21:10 [17']    
[1] 11:30   A.Narkis      
 8  Ernestas Dima    21:8  21:16 [22']      
    [21] 13:10   E.Slušnys  
 5  Michailas Golubevas        21:9  21:15 [8']  
[2] 11:30   M.Golubevas      
 12  Matas Kavaliauskas    21:6  21:10 [18']      
  [12] 12:10   I.Reznikas    
 13  Lukas Andriūšis      21:16  21:14 [23']    
[3] 11:30   I.Reznikas      
 4  Ignas Reznikas    21:4  21:7 [16']       1-a vieta
      [33] 14:25   P.Bartušis
 3  Povilas Bartušis          21:19  21:19 [27']
[4] 11:30   P.Bartušis      
 14  Jonas Kneita    21:13  21:13 [20']      
  [13] 12:30   P.Bartušis    
 11  Mykolas Šermukšnis      21:12  21:11 [18']    
[5] 11:50   T.Vaškevičius      
 6  Tomas Vaškevičius    21:17  21:14 [20']      
    [22] 13:10   P.Bartušis  
 7  Giedrius Dima        21:17  21:14 [27']  
[6] 11:50   G.Dima      
 10  Aurimas Kurapka    21:11  21:18 [18']      
  [14] 12:30   A.Plavin    
 15         21:11  21:11 [17']    
 A.Plavin      
 2  Alan Plavin    ->    I.Reznikas   3-a vieta
      [34] 14:25   A.Plavin
       A.Plavin   21:17  21:15 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Narkis    
    [23] 13:10   M.Golubevas  
     M.Golubevas   21:19  23:21 [25']   5-a vieta
      [35] 14:25   M.Golubevas
     T.Vaškevičius     21:14  21:13 [24']
    [24] 13:10   T.Vaškevičius  
     G.Dima   21:14  21:16 [24']  
         
         
       A.Narkis   7-a vieta
      [36] 14:25   A.Narkis
       G.Dima   18:21  21:13  21:14 [37']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Dima    
   E.Dima   ->    
    [25] 13:35   E.Dima  
   M.Kavaliauskas     21:8  21:13 [22']  
  [15] 12:30   L.Andriūšis    
   L.Andriūšis   21:14  21:15 [19']     9-a vieta
      [37] 14:50   M.Šermukšnis
   J.Kneita       19:21  21:13  21:18 [33']
  [16] 12:30   M.Šermukšnis    
   M.Šermukšnis   21:15  21:18 [20']    
    [26] 13:35   M.Šermukšnis  
   A.Kurapka     21:18  21:15 [19']  
   A.Kurapka    
    ->    
         
       L.Andriūšis   11-a vieta
      [38] 14:50   A.Kurapka
       A.Kurapka   21:16  17:21  21:15 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Kavaliauskas  
     M.Kavaliauskas   ->   13-a vieta
      [39] 14:50   J.Kneita
     J.Kneita     21:13  21:14 [19']
     J.Kneita  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 115 116 
2010 m. iki Sezoninis Badmintono Turnyras
2010-08-21 10:00 2010-08-21 21:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.