Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas, Data: 2010-05-01, Vieta: A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 (Pašilaičiai), Vilnius  
Grupė- U-19 B, Vyrų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-05-02 2010-05-02 2010-05-02 2010-05-02 2010-05-02  
 1  Juras Šulcas    Dėl 1-16 vietos        
 J.Šulcas        
 32       ->        
  [109] 12:30   J.Šulcas      
 17  Miroslavas Bogdanovič      21:10  21:4 [17']      
[96] 11:10   P.Smirnov        
 16  Pavel Smirnov      B/Ž        
    [129] 14:10   J.Šulcas    
 9  Gabrielius Rusteika        21:18  17:21  22:20 [36']    
 G.Rusteika        
 24       ->        
  [110] 12:30   G.Rusteika      
 25           B/Ž      
 M.Žiemininkas        
 8  Marius Žiemininkas    ->        
      [145] 15:30   J.Šulcas  
 5  Martynas Baltušis          21:13  21:11 [20']  
 M.Baltušis        
 28       ->        
  [111] 12:30   M.Baltušis      
 21           B/Ž      
 D.Leipus        
 12  Dominykas Leipus    ->        
    [130] 14:10   A.Medvedev    
 13  Robertas Zuzo        21:5  21:4 [14']    
 R.Zuzo        
 20       ->        
  [112] 12:30   A.Medvedev      
 29         21:10  21:11 [15']      
 A.Medvedev        
 4  Andrėj Medvedev    ->         1-a vieta
        [156] 16:10   J.Šulcas
 3  Donat Bartoševič            21:13  21:16 [20']
 D.Bartoševič        
 30       ->        
  [113] 12:50   D.Bartoševič      
 19         21:10  21:10 [20']      
 S.Jaugielavičius        
 14  Simas Jaugielavičius    ->        
    [131] 14:10   A.Dubovik    
 11  Titas Urbšas        21:14  21:9 [23']    
 T.Urbšas        
 22       ->        
  [114] 12:50   A.Dubovik      
 27         21:7  21:11 [17']      
 A.Dubovik        
 6  Artūr Dubovik    ->        
      [146] 15:30   A.Dubovik  
 7  Denis Lamincev          21:14  21:18 [21']  
 D.Lamincev        
 26       ->        
  [115] 12:50   D.Lamincev      
 23         21:10  21:13 [20']      
 R.Minderis        
 10  Rokas Minderis    ->        
    [132] 14:10   D.Lamincev    
 15  Jonas Povilauskas        21:13  6:21  21:19 [30']    
 J.Povilauskas        
 18       ->      A.Medvedev   3-a vieta
  [116] 12:50   P.Jaščemskas   [157] 16:30   D.Lamincev
 31         21:3  21:7 [14']    D.Lamincev   19:21  21:10  21:19 [39']
 P.Jaščemskas        
 2  Paulius Jaščemskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Rusteika    
      [147] 15:30   G.Rusteika  
       M.Baltušis   21:7  21:9 [18']   5-a vieta
        [158] 16:30   G.Rusteika
       D.Bartoševič     21:16  21:17 [20']
      [148] 15:30   P.Jaščemskas  
       P.Jaščemskas   22:20  21:19  
           
           
         M.Baltušis   7-a vieta
       
         D.Bartoševič   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Smirnov      
    [133] 14:30   P.Smirnov    
     M.Žiemininkas     B/Ž    
      [149] 15:50   R.Zuzo  
     D.Leipus     21:19  10:21  21:17 [27']  
    [134] 14:30   R.Zuzo    
     R.Zuzo   21:9  21:19 [9']     9-a vieta
        [159] 16:30   R.Minderis
     S.Jaugielavičius       21:16  22:20 [21']
    [135] 14:30   T.Urbšas    
     T.Urbšas   21:18  21:10 [20']    
      [150] 15:50   R.Minderis  
     R.Minderis     18:21  21:17  21:14 [33']  
    [136] 14:30   R.Minderis    
     J.Povilauskas   21:11  21:8 [18']    
           
         P.Smirnov   11-a vieta
       
         T.Urbšas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Žiemininkas    
       
       D.Leipus   ->   13-a vieta
       
       S.Jaugielavičius     ->
       
       J.Povilauskas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
       
   M.Bogdanovič   ->      
       
      ->    
       
    ->      
       
        ->  
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->       17-a vieta
       
          ->
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->      
       
        ->  
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 115 116 
2010 m. iki Sezoninis Badmintono Turnyras
2010-08-21 10:00 2010-08-21 21:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.