Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010 m. Vilniaus atviras badmintono suaugusiųjų čempionatas, Data: 2010-05-01, Vieta: Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akademijos sporto salė, Šilo g. 5A, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Dalius Juodsnukis    Dėl 1-8 vietos      
 D.Juodsnukis      
 16       ->      
   D.Juodsnukis    
 9  Arvydas Gervelė      21:19  21:17 [24']    
 S.Jurkevičius      
 8  Skirmantas Jurkevičius    21:17  21:8 [20']      
     P.Tolstoj  
 5  Rimantas Sidaravičius        21:18  21:14 [20']  
 R.Vasiliauskas      
 12  Rytis Vasiliauskas    22:20  21:18 [19']      
   P.Tolstoj    
 13  Hassan Sodah      21:15  21:9 [16']    
 P.Tolstoj      
 4  Pavel Tolstoj    22:20  21:13 [17']       1-a vieta
       M.Lasinskas
 3  Vaidas Giedraitis          21:10  21:11 [34']
 V.Giedraitis      
 14  Raimundas Germanas    21:16  21:13 [19']      
   M.Lasinskas    
 11  Saulius Skruibis      21:14  13:21  21:15 [32']    
 M.Lasinskas      
 6  Mantvydas Lasinskas    21:8  21:6 [13']      
     M.Lasinskas  
 7  Sergėjus Klodt        21:13  21:11 [24']  
 G.Statkus      
 10  Gintaras Statkus    21:14  21:10 [17']      
   G.Statkus    
 15  Paulius Ramonas      21:11  21:17 [19']    
 E.Mažeikis      
 2  Edvardas Mažeikis      B/Ž    D.Juodsnukis   3-a vieta
       D.Juodsnukis
       G.Statkus   21:10  21:17 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Jurkevičius    
     S.Jurkevičius  
     R.Vasiliauskas   21:12  21:14 [20']   5-a vieta
       V.Giedraitis
     V.Giedraitis     21:18  21:10 [10']
     V.Giedraitis  
     E.Mažeikis   21:8  23:25  21:10 [17']  
         
         
       R.Vasiliauskas   7-a vieta
       E.Mažeikis
       E.Mažeikis   15:21  21:7  21:13 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Gervelė    
   A.Gervelė   ->    
     H.Sodah  
   R.Sidaravičius     21:17  15:21  21:18 [30']  
   H.Sodah    
   H.Sodah   21:17  13:21  21:17 [25']     9-a vieta
       H.Sodah
   R.Germanas       11:21  21:14  21:18 [31']
   R.Germanas    
   S.Skruibis   21:11  21:8 [15']    
     R.Germanas  
   S.Klodt     21:13  21:11 [7']  
   S.Klodt    
   P.Ramonas     B/Ž    
         
       A.Gervelė   11-a vieta
       S.Klodt
       S.Klodt   21:13  21:19 [7']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Sidaravičius  
     R.Sidaravičius   ->   13-a vieta
       R.Sidaravičius
     S.Skruibis     21:12  21:8 [19']
     S.Skruibis  
     P.Ramonas     B/Ž  
         
         
        15-a vieta
       P.Ramonas
       P.Ramonas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 115 116 
K.Žilio atminimo turnyras
2010-09-04 11:00 2010-09-04 16:00
Kretinga
     Suaug    VD  
     35+    VD  
2010 m. iki Sezoninis Badmintono Turnyras
2010-08-21 10:00 2010-08-21 21:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.