Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010 m. Vilniaus atviras badmintono suaugusiųjų čempionatas, Data: 2010-05-01, Vieta: Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akademijos sporto salė, Šilo g. 5A, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Pavel Tolstoj 
 Vasilij Tolstoj 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Tolstoj, V.Tolstoj      
 16       ->      
   P.Tolstoj, V.Tolstoj    
 9  Arvydas Gervelė 
 Saulius Skruibis 
    21:7  21:13 [18']    
 G.Statkus, R.Vasiliauskas      
 8  Gintaras Statkus 
 Rytis Vasiliauskas 
  21:14  21:19 [22']      
     P.Tolstoj, V.Tolstoj  
 5  Vaidas Giedraitis 
 Audrius Ambrasas 
      21:12  21:11 [15']  
 V.Giedraitis, A.Ambrasas      
 12       ->      
   V.Giedraitis, A.Ambrasas    
 13         21:15  21:13 [21']    
 E.Mažeikis, R.Germanas      
 4  Edvardas Mažeikis 
 Raimundas Germanas 
  ->       1-a vieta
       P.Tolstoj, V.Tolstoj
 3  Gintautas Jaugielavičius 
 Gintautas Šironas 
        21:15  22:20 [24']
 G.Jaugielavičius, G.Šironas      
 14       ->      
   H.Sodah, M.Lasinskas    
 11         23:21  21:19 [16']    
 H.Sodah, M.Lasinskas      
 6  Hassan Sodah 
 Mantvydas Lasinskas 
  ->      
     H.Sodah, M.Lasinskas  
 7  Sergėjus Klodt 
 Skirmantas Jurkevičius 
      21:12  21:18 [14']  
 S.Klodt, S.Jurkevičius      
 10       ->      
   S.Klodt, S.Jurkevičius    
 15         21:12  21:9 [20']    
 D.Juodsnukis, R.Sidaravičius      
 2  Dalius Juodsnukis 
 Rimantas Sidaravičius 
  ->    V.Giedraitis, A.Ambrasas   3-a vieta
       S.Klodt, S.Jurkevičius
       S.Klodt, S.Jurkevičius   21:13  21:18 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Statkus, R.Vasiliauskas    
     E.Mažeikis, R.Germanas  
     E.Mažeikis, R.Germanas   21:14  26:24 [24']   5-a vieta
       G.Jaugielavičius, G.Šironas
     G.Jaugielavičius, G.Šironas     21:14  19:21  21:6 [24']
     G.Jaugielavičius, G.Šironas  
     D.Juodsnukis, R.Sidaravičius   21:5  21:6 [2']  
         
         
       G.Statkus, R.Vasiliauskas   7-a vieta
       D.Juodsnukis, R.Sidaravičius
       D.Juodsnukis, R.Sidaravičius   21:19  21:18 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Gervelė, S.Skruibis    
   A.Gervelė, S.Skruibis   ->    
     A.Gervelė, S.Skruibis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       A.Gervelė, S.Skruibis
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
       .
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 115 116 
K.Žilio atminimo turnyras
2010-09-04 11:00 2010-09-04 16:00
Kretinga
     Suaug    VD  
     35+    VD  
2010 m. iki Sezoninis Badmintono Turnyras
2010-08-21 10:00 2010-08-21 21:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.