Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2010-05-08, Vieta: "Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystės g. 10 , LT 51261 Kaunas, Lietuva.  
Grupė- U-19, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-05-08 2010-05-08 2010-05-08 2010-05-09  
 1  Daina Kairytė 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Kairytė, G.Voitechovskaja      
 16       ->      
  [84] 18:40   D.Kairytė, G.Voitechovskaja    
 9  Ugnė Janušauskaitė 
 Miglė Kubiliūtė 
    21:7  21:9 [17']    
[77] 18:15   U.Janušauskaitė, M.Kubiliūtė      
 8  Aistė Kurapkaitė 
 Erika Valuckienė 
  21:12  21:13 [20']      
    [94] 19:55   D.Kairytė, G.Voitechovskaja  
 5  Rebeka Aleksevičiūtė 
 Gabija Narvilaitė 
      21:11  21:8 [19']  
 R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė      
 12       ->      
  [85] 19:05   R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė    
 13         21:15  21:18 [25']    
 J.Dimšaitė, I.Gaidė      
 4  Justina Dimšaitė 
 Ieva Gaidė 
  ->       1-a vieta
       D.Kairytė, G.Voitechovskaja
 3  Amanda Meirytė 
 Dominyka Bortnikaitė 
        21:12  21:12 [22']
 A.Meirytė, D.Bortnikaitė      
 14       ->      
  [86] 19:05   A.Meirytė, D.Bortnikaitė    
 11  Ieva Banionytė 
 Neringa Gaižutytė 
    21:15  21:15 [18']    
[78] 18:15   J.Jaščemskaitė, V.Žymantė      
 6  Justina Jaščemskaitė 
 Vaiva Žymantė 
  21:7  21:6 [26']      
    [95] 19:55   A.Kupliauskaitė, I.Linkutė  
 7  Neringa Žvirblytė 
 Rytė Kurapkaitė 
      21:12  21:11 [7']  
[79] 18:15   N.Žvirblytė, R.Kurapkaitė      
 10  Justė Krančiukaitė 
 Milda Krančiukaitė 
  21:13  21:14 [16']      
  [87] 19:05   A.Kupliauskaitė, I.Linkutė    
 15         22:20  21:7 [22']    
 A.Kupliauskaitė, I.Linkutė      
 2  Agnė Kupliauskaitė 
 Ieva Linkutė 
  ->    R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė   3-a vieta
       A.Meirytė, D.Bortnikaitė
       A.Meirytė, D.Bortnikaitė   21:23  21:13  21:18 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     U.Janušauskaitė, M.Kubiliūtė    
    [96] 19:55   J.Dimšaitė, I.Gaidė  
     J.Dimšaitė, I.Gaidė   21:18  21:23  21:17 [36']   5-a vieta
      [150] 13:45   J.Dimšaitė, I.Gaidė
     J.Jaščemskaitė, V.Žymantė     21:16  12:21  21:18 [30']
    [97] 20:20   J.Jaščemskaitė, V.Žymantė  
     N.Žvirblytė, R.Kurapkaitė   21:17  21:18 [16']  
         
         
       U.Janušauskaitė, M.Kubiliūtė   7-a vieta
      [151] 14:10   U.Janušauskaitė, M.Kubiliūtė
       N.Žvirblytė, R.Kurapkaitė   21:18  22:20 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Kurapkaitė, E.Valuckienė    
   A.Kurapkaitė, E.Valuckienė   ->    
     A.Kurapkaitė, E.Valuckienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [152] 14:10   J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė
        21:0
   I.Banionytė, N.Gaižutytė    
   I.Banionytė, N.Gaižutytė   ->    
    [98] 20:20   J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė  
   J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė     21:14  21:16 [23']  
   J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       I.Banionytė, N.Gaižutytė
       I.Banionytė, N.Gaižutytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 120 121 
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.