Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2010-05-08, Vieta: "Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystės g. 10 , LT 51261 Kaunas, Lietuva.  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-05-08 2010-05-08 2010-05-09 2010-05-09 2010-05-09  
 1  Edgaras Slušnys 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-16 vietos        
 E.Slušnys, G.Voitechovskaja        
 32       ->        
  [103] 20:45   E.Slušnys, G.Voitechovskaja      
 17  Aurimas Kurapka 
 Aistė Kurapkaitė 
    21:7  21:7 [14']      
[99] 20:20   M.Šermukšnis, M.Kubiliūtė        
 16  Mykolas Šermukšnis 
 Miglė Kubiliūtė 
  21:8  21:11 [13']        
    [111] 10:00   E.Slušnys, G.Voitechovskaja    
 9  Ernestas Dima 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
      21:2  21:5 [16']    
 E.Dima, R.Aleksevičiūtė        
 24       ->        
  [104] 20:45   T.Vaškevičius, J.Dimšaitė      
 25         21:18  21:8 [21']      
 T.Vaškevičius, J.Dimšaitė        
 8  Tomas Vaškevičius 
 Justina Dimšaitė 
  ->        
      [119] 10:50   E.Slušnys, G.Voitechovskaja  
 5  Vaidotas Prevelis 
 Ieva Gaidė 
        21:16  21:14 [19']  
 V.Prevelis, I.Gaidė        
 28       ->        
  [105] 21:10   V.Prevelis, I.Gaidė      
 21         14:21  21:5  21:16 [27']      
 M.Šatrauskas, N.Žvirblytė        
 12  Mantas Šatrauskas 
 Neringa Žvirblytė 
  ->        
    [112] 10:00   L.Litvinas, D.Kairytė    
 13  Michailas Golubevas 
 Vaiva Žymantaitė 
      21:9  21:14 [19']    
[100] 20:20   M.Golubevas, V.Žymantaitė        
 20  Matas Kavaliauskas 
 Rytė Kurapkaitė 
  21:15  21:10 [5']        
  [106] 21:10   L.Litvinas, D.Kairytė      
 29         21:10  21:16 [18']      
 L.Litvinas, D.Kairytė        
 4  Lukas Litvinas 
 Daina Kairytė 
  ->         1-a vieta
         P.Bartušis, I.Linkutė
 3  Lukas Rimkus 
 Amanda Meirytė 
          19:21  21:18  21:17 [30']
 L.Rimkus, A.Meirytė        
 30       ->        
  [107] 21:10   L.Rimkus, A.Meirytė      
 19  Evaldas Bradūnas 
 Justė Krančiukaitė 
    21:11  27:25 [18']      
[101] 20:45   A.Narkis, J.Jaščemskaitė        
 14  Augustinas Narkis 
 Justina Jaščemskaitė 
  21:17  21:10 [8']        
    [113] 10:00   L.Rimkus, A.Meirytė    
 11  Giedrius Dima 
 Gabija Narvilaitė 
      21:9  21:14 [17']    
 G.Dima, G.Narvilaitė        
 22       ->        
  [108] 21:10   G.Dima, G.Narvilaitė      
 27         21:13  21:13 [19']      
 R.Šileris, D.Bortnikaitė        
 6  Renaldas Šileris 
 Dominyka Bortnikaitė 
  ->        
      [120] 10:50   P.Bartušis, I.Linkutė  
 7  Tautvydas Raila 
 Milda Krančiukaitė 
        22:20  19:21  21:9 [29']  
 T.Raila, M.Krančiukaitė        
 26       ->        
  [109] 21:35   A.Vizgirda, A.Kupliauskaitė      
 23         21:16  21:14 [19']      
 A.Vizgirda, A.Kupliauskaitė        
 10  Aidas Vizgirda 
 Agnė Kupliauskaitė 
  ->        
    [114] 10:00   P.Bartušis, I.Linkutė    
 15  Stanislovas Grincevičius 
 Erika Valuckienė 
      21:0    
[102] 20:45   S.Grincevičius, E.Valuckienė        
 18  Jonas Kneita 
 Ugnė Janušauskaitė 
  21:6  21:6 [12']      L.Litvinas, D.Kairytė   3-a vieta
  [110] 21:35   P.Bartušis, I.Linkutė    L.Litvinas, D.Kairytė
 31         21:7  17:21  21:4 [22']    L.Rimkus, A.Meirytė   19:21  21:12  21:13 [31']
 P.Bartušis, I.Linkutė        
 2  Povilas Bartušis 
 Ieva Linkutė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       T.Vaškevičius, J.Dimšaitė    
       V.Prevelis, I.Gaidė  
       V.Prevelis, I.Gaidė   21:11  11:21  21:19 [30']   5-a vieta
         G.Dima, G.Narvilaitė
       G.Dima, G.Narvilaitė     21:18  21:14 [22']
      [122] 10:50   G.Dima, G.Narvilaitė  
       A.Vizgirda, A.Kupliauskaitė   21:0  
           
           
         T.Vaškevičius, J.Dimšaitė   7-a vieta
        [128] 11:40   T.Vaškevičius, J.Dimšaitė
         A.Vizgirda, A.Kupliauskaitė   21:0
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Šermukšnis, M.Kubiliūtė      
    [115] 10:25   E.Dima, R.Aleksevičiūtė    
     E.Dima, R.Aleksevičiūtė   21:17  21:14 [21']    
       E.Dima, R.Aleksevičiūtė  
     M.Šatrauskas, N.Žvirblytė     22:20  21:18 [19']  
    [116] 10:25   M.Šatrauskas, N.Žvirblytė    
     M.Golubevas, V.Žymantaitė   21:13  17:21  21:15 [28']     9-a vieta
        [129] 11:40   R.Šileris, D.Bortnikaitė
     A.Narkis, J.Jaščemskaitė       19:21  21:18  21:15 [29']
     R.Šileris, D.Bortnikaitė    
     R.Šileris, D.Bortnikaitė   21:19  15:21  24:22 [32']    
      [124] 11:15   R.Šileris, D.Bortnikaitė  
     T.Raila, M.Krančiukaitė     21:6  21:11 [14']  
    [118] 10:25   T.Raila, M.Krančiukaitė    
     S.Grincevičius, E.Valuckienė   21:0    
           
         M.Šatrauskas, N.Žvirblytė   11-a vieta
       
         T.Raila, M.Krančiukaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Šermukšnis, M.Kubiliūtė    
       
       M.Golubevas, V.Žymantaitė   ->   13-a vieta
       
       A.Narkis, J.Jaščemskaitė     ->
       
       S.Grincevičius, E.Valuckienė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Kurapka, A.Kurapkaitė      
   A.Kurapka, A.Kurapkaitė   ->      
     A.Kurapka, A.Kurapkaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       
        ->  
   .      
    ->      
     M.Kavaliauskas, R.Kurapkaitė    
   M.Kavaliauskas, R.Kurapkaitė     ->    
   M.Kavaliauskas, R.Kurapkaitė      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   E.Bradūnas, J.Krančiukaitė      
   E.Bradūnas, J.Krančiukaitė   ->      
     E.Bradūnas, J.Krančiukaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       
        ->  
   .      
    ->      
     J.Kneita, U.Janušauskaitė    
   J.Kneita, U.Janušauskaitė     ->    
   J.Kneita, U.Janušauskaitė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 115 116 
2010 m. iki Sezoninis Badmintono Turnyras
2010-08-21 10:00 2010-08-21 21:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.