Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas), Data: 2010-05-22, Vieta: Draugystės g. 10, Kaunas  
Grupė- Mėgėjai B, Vyrų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Mantas Šatrauskas    Dėl 1-16 vietos        
 M.Šatrauskas        
 32       ->        
   M.Šatrauskas      
 17  Simas Valuckas      21:9  21:14 [16']      
 S.Valuckas        
 16  Laurynas Megelinskas    21:17  21:13 [15']        
     M.Šatrauskas    
 9  Žaidėjas Nerodomas        21:8  21:3 [15']    
 Ž.Nerodomas        
 24       ->        
   J.Kneita      
 25         21:11  21:10 [17']      
 J.Kneita        
 8  Jonas Kneita    ->        
       M.Šatrauskas  
 5  Dalius Juodsnukis          21:17  21:12 [24']  
 D.Juodsnukis        
 28       ->        
   D.Juodsnukis      
 21  Giedrius Stravinskas      21:6  21:11 [17']      
 G.Statkus        
 12  Gintaras Statkus    21:3  21:7        
     D.Juodsnukis    
 13  Virgilijus Maštaitis        10:21  21:17  21:17 [37']    
 V.Maštaitis        
 20  Paulius Dovydavičius    21:10  21:16        
   V.Maštaitis      
 29         21:16  21:16 [27']      
 S.Stravinskas        
 4  Salvijus Stravinskas    ->         1-a vieta
         A.Kurapka
 3  Matas Kavaliauskas            21:6  21:13 [18']
 M.Kavaliauskas        
 30       ->        
   M.Kavaliauskas      
 19  Tautvydas Garmus      22:20  21:9 [16']      
 O.Aliulis        
 14  Osvaldas Aliulis    16:21  21:14  21:19        
     M.Kavaliauskas    
 11  Gedmantas Čepkauskas        21:9  23:21 [23']    
 G.Čepkauskas        
 22  Klaudijus Kaškonas    21:7  21:11        
   L.Andriūšis      
 27         21:16  21:2 [11']      
 L.Andriūšis        
 6  Lukas Andriūšis    ->        
       A.Kurapka  
 7  Mark Šames          21:11  21:14 [13']  
 M.Šames        
 26       ->        
   E.Seilius      
 23         21:19  24:22 [25']      
 E.Seilius        
 10  Eitvydas Seilius    ->        
     A.Kurapka    
 15  Donatas Rumšys        21:18  21:12 [14']    
 D.Rumšys        
 18  Benas Vaškevičius    21:16  21:14 [12']      D.Juodsnukis   3-a vieta
   A.Kurapka    D.Juodsnukis
 31         21:18  21:8 [19']    M.Kavaliauskas   21:17  21:14 [21']
 A.Kurapka        
 2  Aurimas Kurapka    ->     Dėl 5-8 vietos    
       J.Kneita    
       V.Maštaitis  
       V.Maštaitis   21:16  21:9 [23']   5-a vieta
         V.Maštaitis
       L.Andriūšis     21:11  21:12 [19']
       L.Andriūšis  
       E.Seilius   20:22  21:18  21:9 [25']  
           
           
         J.Kneita   7-a vieta
         J.Kneita
         E.Seilius   21:7  21:10 [17']
      Dėl 9-16 vietos      
     S.Valuckas      
     S.Valuckas    
     Ž.Nerodomas   21:14  11:21  21:13 [32']    
       S.Stravinskas  
     G.Statkus     21:8  14:21  21:14 [27']  
     S.Stravinskas    
     S.Stravinskas   21:0     9-a vieta
         D.Rumšys
     O.Aliulis       22:20  21:13 [24']
     O.Aliulis    
     G.Čepkauskas   26:24  21:19 [24']    
       D.Rumšys  
     M.Šames     21:18  21:5 [18']  
     D.Rumšys    
     D.Rumšys   21:17  21:11 [21']    
           
         S.Valuckas   11-a vieta
       
         O.Aliulis   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       Ž.Nerodomas    
       
       G.Statkus   ->   13-a vieta
       
       G.Čepkauskas     ->
       
       M.Šames   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   L.Megelinskas      
   L.Megelinskas   ->      
     L.Megelinskas    
      ->    
   .      
    ->      
       P.Dovydavičius  
        21:18  24:22 [24']  
   G.Stravinskas      
   G.Stravinskas   ->      
     P.Dovydavičius    
   P.Dovydavičius     17:21  21:16  21:12 [29']    
   P.Dovydavičius      
    ->       17-a vieta
         T.Garmus
          21:10  21:17 [16']
   T.Garmus      
   T.Garmus   ->      
     T.Garmus    
   K.Kaškonas     21:16  21:1 [15']    
   K.Kaškonas      
    ->      
       T.Garmus  
        21:12  21:19 [19']  
   .      
    ->      
     B.Vaškevičius    
   B.Vaškevičius     ->    
   B.Vaškevičius      
    ->    L.Megelinskas   19-a vieta
       
         B.Vaškevičius   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       G.Stravinskas  
       G.Stravinskas   ->   21-a vieta
       
       K.Kaškonas     ->
       K.Kaškonas  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 120 121 
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.